Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Pečiulienė, %

Išduota: 2006-03-16, Nr. MPL-07961, s

Išduota: 2006-03-16, Nr. MPL-07961, Panaikinta

Pečiulienė Aušra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pečiulienė Aušra?

0.1

Bandžiau susisiekti, bet nepavyko

2016-06-01, 09:36 | IP: 217.117.18.214

Pati geriausia šeimos gydytoja, kokią esu sutikusi ir turėjusi. Rūpestinga, atidi, maloni. Visada stengiasi padėti ir nukreipti pas reikiamus specialistus kaip įmanoma greičiau. Dėl paciento padaro viską, ką gali iš savo pusės. Neturiu jokių priekaištų ir niekada ja nenusivyliau. Daugiau tokių gydytojų kaip Aušra Pečiulienė!

2016-05-26, 15:07 | IP: *.*.*.*
2016-03-15, 23:05 | IP: 86.38.252.7

Gydytoja Pečiulienė, keletą mano apsilankymo pas ją metų, buvo labai kompetetinga ir profesionali, ateini į jos kabinetą jausdamasis visai nesvetimai, priimdavo lyg pas save namie, dėl nusiskundimų visad smulkiai išklausinėdavo prieš siūlydama kažkokias diagnozes, niekad negailėjo nei siuntimų, nei patarimų, ir asmeniškų klausimų paklausdavo, ypač jei matė, kad dėl galimos diagnozės pasidarydavo baisu ar net apsiašarodavau. Labai dėkinga jai už gydymą ir draugiškumą. Tačiau pastaruoju metu labai nukrito jos darbo kokybė. Nežinau, neklausiau, bet gal ji tikrai kovoja su kokia nors liga, neslėpsiu, net nežinant numanėme, ne tik aš, bet ir mano sesuo, kuri taip pat pas ją lankosi su savo pirmoke dukrele, jog jos sveikatos būklė prastėja. KAskart kai ateinu norėdama išgirst jos patarimą tam tikrais klausimais ir gauti siuntimą pas specialistus(turiu rimtų stuburo problemų), su manim būna greitai "susidorojama". Gydytoja net nežiūri į akis, išklauso tik tai, jog man gelia kaklą, iškart pašaukia seselę, jos paprašo užrašyt mane pas kelis skirtingus specialistus, tada bando lyg nutraukti su manimi pokalbį klausimais apie orą ir gyvenimą. Jei dar spėju išspaust kokį nors simptomą, gaunu receptą kursui nuskausminamųjų, o jei turiu dar kažkokių nusiskundimų sveikata, tai ji greit išlemena, jog turėsiu galimybę pasiskųsti specialistui apie tai vizito metu. Bet o kokiam specialistui įdomu, jei nėra parašyta apie tai knygelėje. Žodžiu nusivyliau darbo kokybe paskutiniu metu, dar ir po to, kai sesės dukrytę paguldė į ligoninę, dėl šios gydytojos neteisingai nustatytos diagnozės ir kelių neteisingų antibiotikų kursų. Linkiu Pečiulienei sveikatos, bet, deja, teks ieškotis kitos daktarės.

2015-02-10, 13:14 | IP: 78.60.45.126

labai gera gydytoja, visada apziuri pilnai isklauso ir visada padeda, tarkim turiu ginekologiniu problemu bet gyddytoja visada mane palaiko kad viskas bus gerai, ir siuncia pas geriausius gydytojus as pas ja nuo gimimo ir niekada nebuvo jokiu blogu diagnoziu ar kazko panasaus kaip cia raso kiti zmones beje ir visa mano seima pas ja gydosi. ir niekada neesu davinejusi jokio kysio. o del nuotaikos juk ji irgi yra zmogus o kiek zinau dar kovoja su sunkia liga ir skatina kitus kovoti su savo ligom. todel bukime patys supratingi. labai gera gydytoja is kurios verta imti pavizdi!!!

2015-01-11, 20:10 | IP: 78.56.125.89

labai gera gydytoja , labai dekibgi jai