Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Petrauskienė, %

Išduota: 2007-03-21, Nr. MPL-09167, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrauskienė Diana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Petrauskienė Diana?

2021-05-03, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Važiavau iš kito miesto dėl detalesnės, platesnės, aukštesnio lygio apžiūros, deja nieko naujo nesužinojau, tik sugaišau laiką.
Diagnozę netikslią įrašė, nors net ir neklausė, gal pati prikūrė.
Nieko nepaaiškino, nekomentavo tik abstrakčiai ir, kad viskas bus e-sveikatoje, deja ir ten labai atsainiai aprašyta, keliais žodžiais.
Vizito laukiau 10 min, nors kabinete kito paciento nebuvo, ko pasekoje mano vizitas ir sutrumpėjo 10 min.

2021-02-08, 13:42 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Gyd. vengia atsakinėti į klausimus, atsakymai labai trumpi. Mano atveju, dėl kelių nereguliarių ciklų, pasikeitusių išskyrų gyd. nesugebėjo pakomentuoti, kodėl taip galėjo nutikti. Nuėjus į kitą privačią kliniką, gavau aiškius atsakymus, komentarus bei gydymą. Kaina neatitinka kokybės.

2020-12-21, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Taip, gydytoja tikrai maloni, tačiau diagnozė buvo visiškai netiksli ir kėlė riziką mano gyvybei. Laiku nebuvo rastas ektopinis nėštumas, iš pradžių nustatė nesivystantį nėštumą, nors gimdoje nėštumo nematė, paskui, kylant HCG skaičiui įtarė puslinę išvisą ir davė siuntimą abrazijai. Po dviejų savaičių. Prieš procedūra mane apžiūrėjusi ginekologė buvo pakraupusi, jog diagnozė tokia netiksli, o aš 10 savaitę vaikštau su nėštumu kiaušintakyje ir skubiai skyrė operaciją. Labai džiaugiuosi, jog man pasisekė ir visa istorija nesibaigė tragiškai, tačiau niekada nerekomenduočiau šios specialistės, dėl jos mano skausmas ir gydymas užsitęsė ilgiau nei turėjo.

2018-12-03, 20:46 | Registruotas lankytojas 3

Aferistė

2018-12-03, 20:46 | Registruotas lankytojas 3

Aferistė

2018-01-08, 23:57 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.