Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Petrauskienė, %

Išduota: 2007-03-21, Nr. MPL-09167, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrauskienė Diana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Petrauskienė Diana?

2020-10-01, 14:55 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Profesionali, nemoralizuojanti, konkreti, maloni, švelni apžiūros metu. Rekomenduočiau net neabejodama. Gyvenu ne Lietuvoje, bet žinant, kad grįžtu visuomet registruojuosi pas šią p. Dianą.

2020-04-14, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Turint sudėtingus nėštumus ar nuolatinius persileidimus rekomenduočiau šią gydytoją. Ji tuomet jau pasako tau “action plan” ką daryti, nes prieš tai buvusios gydytojos rekomendavo tik bandyti bandyti ir bandyti. Gydytojas visiems savo širdies ir nuoširdumo neišdalins. Mes jau patys kaip mokam su savo paichologinėm bėdom dorotis taip mokam.
Man gydytoją rekomendavo endokrinologė. Džiaugiuosi, kad tinkamu laiku papuoliau pas šią gydytoją ir mano bėdos buvo išspręstos.

2020-03-04, 20:03 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ginekologė – tai gydytoja, pas kurią lankydamasi jautiesi neįsitempusi, gali visko klausti ir į visus klausimus gausi išsamius atsakymus. Ypač maloniai ir šiltai bendrauja, yra dėmesinga ir profesionali, pacientei skiria tiek laiko, kiek reikia, o kilus bet kokiam įtarimui viską tikrina nuodugniai. Tik geriausi atsiliepimai. :)

2020-02-29, 10:16 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja, likau patenkinta apsilankymu. Viskas sklandu, aišku, informatyvu. Viską nuodugniai papasakojo ir buvo jauku

2020-01-09, 10:14 | Registruotas lankytojas 7

Nuoširdi, puiki, profesionali specialistė, visiems rekomenduočiau. Jokių nusiskundimų

2019-11-14, 11:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja, įsigilino į mano problemą, kadangi pamatė, kad aš pergyvenau, labai nuodugniai viską paaiškino. Ačiū, esu begalo dekinga !

2019-07-18, 21:24 | Registruotas lankytojas 3

Ši gydytoja buvo saulės spindulys patologinio nėštumo metu. Į apžiūras mes eidavom kaip į šventę, nes mus visuomet pasitikdavo gydytojos plati ir nuoširdi šypsena, betarpiškas ir malonus bendravimas, išeidavom iš konsultacijos plačiai besišypsodami. Maža to,gydytoja mus aplankė gimus vaikams! Ačiū jums,miela Diana!

2019-01-13, 22:25 | Registruotas lankytojas 3

Puiki,nuoširdi, profesionali ir kantri gydytoja. Visada lankydamasi pas ginekologus jausdavausi nejaukiai. Su gyd. Petrauskiene ši baimė dingo. Labai taktiška,pozityvi bet tuo pačiu labai racionali. Ilgai ieškojau panašios gydytojos ir labai džiaugiuosi radusi.

2018-12-03, 21:46 | Registruotas lankytojas 3

Aferistė

2018-12-03, 21:46 | Registruotas lankytojas 3

Aferistė

2018-11-08, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Jau daugiau nei 5 metus lankausi pas šią gydytoją ir visada einu ramia širdimi ir be jokios baimės.
Visada paklausia kaip sekasi, pasidomi kokios bėdos, kokie pageidavimai, pataria, išklauso.
Pasidžiaugia, kai ateini tik profilaktiškai pasitikrinti.
Visą apžiūrą komentuoja ką ir kaip atlieka.
Kiek rekomendavau draugėms, visos liko patenkintos.
Taigi, aš tik galiu pasidžiaugti, kad pas ginekologę einu be baimės ;)

2018-10-03, 21:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Jei ne ši gydytoja, būčiau nukraujavusi. Išgelbėjo mane. Daugiau tokių malonių ir rūpestingų.

2018-03-07, 07:15 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, rūpestinga, maloniai bendraujanti! Tikrai rekomenduoju.

2018-01-09, 00:57 | Registruotas lankytojas 7

Ši gydytoja "prižiūrėjo" mano nėštumą. Pradžioje be jokių užuolankų pasakė ir bandė įtikinti, kad nėštumas nesivystantis arba vystosi ne gimdoje. Be jokios užuojautos ir supratimo, moteriai jau netekusiai vieno vaikelio, į akis "drebia", kad ir šis nėštumas toks pats ir, kad net neturėčiau vilčių. Paskyrė "per klaidą" visiškai ne tą tyrimą, kuris neparodė puikiausiai besivystančio nėštumo, gerai, kad dariausi mokamus papildomus tyrimus laboratorijoje, kurie ir parodė, kad nėštumas vystosi sklandžiai.
Šiuo metu sūpuoju vaikelį, kuris šios "gydytojos" žodžiais neturėjo gimti ir nesivystė. Vaikelis sveikas ir išsivystęs.
Niekada gyvenime nenorėčiau papulti pas šį žmogų. Jokio supratimo, empatijos. Labai nenuoširdus žmogus.

2017-09-20, 12:31 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni gydytoja, su kuria lengva bendrauti. Išsamiai atsako į klausimus, informuoja ir pataria. Nors teko bendrauti ne su viena šios srities specialiste, šiai gydytojai skirčiau aukščiausią įvertinimą už gebėjimą sujungti profesionalumą ir kompetenciją su žmogiškumu ir nuoširdumu. Ačiū.