Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Petrauskienė, %

Registracija čia ir dabar
AND KLINIKA

Išduota: 2007-03-21, Nr. MPL-09167, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrauskienė Diana dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Petrauskienė Diana?

Registracija čia ir dabar
AND KLINIKA
2022-10-05, 18:19 | Registruotas lankytojas 351

Nežinau, apie ką jūs šnekate, bet aš neseniai buvau pas šią nuostabią gydytoją, ir ji tikrai labai gražiai ir etiškai elgėsi, išsamiai atsakė į visus man kylančius klausimus. Taip ji yra griežta, bet tikrai rūpinasi ir prižiūri savo pacientes. Jei ši gydytoja jum atrodė neetiška, manau tai jau jūsų psichologinės problemos.

2022-10-03, 08:58 | Registruotas lankytojas 3

Pirma karta buvau tokiam vizite pas gydytoja kuriame nepratariau nei žodžio, nes jai kalbėčiau tai tik susibarčiau. Tai pataupiau savo nervus ir tiesiog visa vizita pratylejau. O gydytoja pati su savim pašnekėjo ir mane apšmeižė. Pamačiusi mano kortelėje,kad turėsiu gliukozės tyrimą pasake kad bijau jo,prisigalvoju visko, kad tik i ji neeiti. (Nors nei zodzio nesakiau). Mane daktare nusiuntė pas ja, nes nejauciau judesiu 25sav , tai irgi NIEKO dar NEPATIKRINUS sako; ko jus cia atsiuntė, nu aisku cia viskas isigalvojat nesamoniu viska jus jaučiate,viskas jums gerai. Ir as buvau biliuteni tai sako jus nesergat nereikia cia vaidint.. nors as tikrai buvau apsirgus net uzkimus, jokiu tyrimu as nebijojau ir nebijau, ir pati as del nieko nesijaudinau ir neprasiau,kad mane tikrintu del judesiu cia mano gydytoja del saugumo nusiuntė pasitikrinti. Tai gydytoja tikrai yra nemandagi, netaktiska, gydytojai trūksta tolerancijos,supratingumo. Labai NEREKOMENDUOJU.

2022-09-13, 11:12 | Registruotas lankytojas 1

Dar net nepatikrinus ultragarsu, pasakė, kad kūdikis nutukintas ir išbarė, kad priaugau per daug svorio (20kg). Po 5 min. moralo apie mitybą iš dvigubai stambesnės gydytojos už mane nėščia 38 savaičių neatlaikiau. Pasakiau, kad yra problemos su skydliauke, dėl ko galimai tas svoris ir auga, o mityba subalansuota ir sveika. Gydytojos tonas iškart sušvelnėjo, nes net nebuvo skaičius ligos istorijos. Tikrai buvo sunku klausyti nepagrįstą puolimą, ypač iš moters kuri pati turi daug problemų su antsvoriu. Nerekomenduoju, ne tik kad neprofesionalu bet ir neetiška.

2022-09-12, 11:37 | Registruotas lankytojas 34

Rekomenduoju. Lankiausi su antru nėštumu.

2022-08-16, 11:42 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja! Labai maloni, skiria daug laiko, viska išsamiai paaiškina, dar plačiau negu jai priklauso.
Esu visiškai sužavėta.

2022-06-03, 12:53 | Registruotas lankytojas 1

Kompetentinga gydytoja. Tiksli, konkreti, taktiška. Į užduodamus klausimus atsako ir kalba apie esmę ir realią situaciją. Man pasisekė, kad nėštumus prižiūrėjo gerb. gydytoja D. Petrauskienė. AČIŪ

2022-01-28, 10:12 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktarė ir puikus žmogus. Rūpestinga, turi gerą intuiciją, tiksliai nustatė diagnozę, skyrė efektingą gydymą. Negailėjo laiko papildomiems klausimams atsakyti, pati paskambino, pasidomėjo kaip savijauta. Gydytoja iš pašaukimo.

2022-01-27, 19:24 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Gydytojai trūksta tolerancijos, supratingumo bei atsidavimo darbui.

2022-01-25, 11:49 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju, buvau 2 kartus su pertrauka 5 metai ir abu buvo vienodai nemalonūs. Bendravimas nemandagus, į klausimus atsakynėti nenori, toks jausmas kad nori greičiau padaryti echoskopiją ir išlydėti nepakomentavus.

2021-12-11, 20:44 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja yra grubi, nemandagi, netaktiska, senu paziuru, skumabnti ir neuztikrinanti pakankamo isigilinimo i beda. Labai nerekomenduoju.

2021-12-11, 20:44 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-13, 15:31 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, puikiai pakonsultavo, nustatė diagnozę, buvo labai atidi ir dėmesinga. Savo laiko negailėjo, gal kai kurie mano klausimai buvo pertekliniai, tačiau gydytoja kantriai ir išsamiai į juos atsakinėjo. Diagnozę nustatė tiksliai, skirtas gydymas buvo tikrai veiksmingas. Ačiū daktarei D. Petrauskienei.

2021-05-03, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Važiavau iš kito miesto dėl detalesnės, platesnės, aukštesnio lygio apžiūros, deja nieko naujo nesužinojau, tik sugaišau laiką.
Diagnozę netikslią įrašė, nors net ir neklausė, gal pati prikūrė.
Nieko nepaaiškino, nekomentavo tik abstrakčiai ir, kad viskas bus e-sveikatoje, deja ir ten labai atsainiai aprašyta, keliais žodžiais.
Vizito laukiau 10 min, nors kabinete kito paciento nebuvo, ko pasekoje mano vizitas ir sutrumpėjo 10 min.

2021-02-08, 13:42 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Gyd. vengia atsakinėti į klausimus, atsakymai labai trumpi. Mano atveju, dėl kelių nereguliarių ciklų, pasikeitusių išskyrų gyd. nesugebėjo pakomentuoti, kodėl taip galėjo nutikti. Nuėjus į kitą privačią kliniką, gavau aiškius atsakymus, komentarus bei gydymą. Kaina neatitinka kokybės.

2020-12-21, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Taip, gydytoja tikrai maloni, tačiau diagnozė buvo visiškai netiksli ir kėlė riziką mano gyvybei. Laiku nebuvo rastas ektopinis nėštumas, iš pradžių nustatė nesivystantį nėštumą, nors gimdoje nėštumo nematė, paskui, kylant HCG skaičiui įtarė puslinę išvisą ir davė siuntimą abrazijai. Po dviejų savaičių. Prieš procedūra mane apžiūrėjusi ginekologė buvo pakraupusi, jog diagnozė tokia netiksli, o aš 10 savaitę vaikštau su nėštumu kiaušintakyje ir skubiai skyrė operaciją. Labai džiaugiuosi, jog man pasisekė ir visa istorija nesibaigė tragiškai, tačiau niekada nerekomenduočiau šios specialistės, dėl jos mano skausmas ir gydymas užsitęsė ilgiau nei turėjo.

2020-11-07, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti, maloni ir profesionali gydytoja - suprantamai paaiškino diagnozę ir kokių veiksmų imtis toliau. Apsilankysiu ir ateityje.

2020-10-01, 12:55 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Profesionali, nemoralizuojanti, konkreti, maloni, švelni apžiūros metu. Rekomenduočiau net neabejodama. Gyvenu ne Lietuvoje, bet žinant, kad grįžtu visuomet registruojuosi pas šią p. Dianą.

2020-04-14, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Turint sudėtingus nėštumus ar nuolatinius persileidimus rekomenduočiau šią gydytoją. Ji tuomet jau pasako tau “action plan” ką daryti, nes prieš tai buvusios gydytojos rekomendavo tik bandyti bandyti ir bandyti. Gydytojas visiems savo širdies ir nuoširdumo neišdalins. Mes jau patys kaip mokam su savo paichologinėm bėdom dorotis taip mokam.
Man gydytoją rekomendavo endokrinologė. Džiaugiuosi, kad tinkamu laiku papuoliau pas šią gydytoją ir mano bėdos buvo išspręstos.

2020-03-04, 19:03 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ginekologė – tai gydytoja, pas kurią lankydamasi jautiesi neįsitempusi, gali visko klausti ir į visus klausimus gausi išsamius atsakymus. Ypač maloniai ir šiltai bendrauja, yra dėmesinga ir profesionali, pacientei skiria tiek laiko, kiek reikia, o kilus bet kokiam įtarimui viską tikrina nuodugniai. Tik geriausi atsiliepimai. :)

2020-02-29, 09:16 | Registruotas lankytojas 6

Puiki gydytoja, likau patenkinta apsilankymu. Viskas sklandu, aišku, informatyvu. Viską nuodugniai papasakojo ir buvo jauku

2020-01-09, 09:14 | Registruotas lankytojas 8

Nuoširdi, puiki, profesionali specialistė, visiems rekomenduočiau. Jokių nusiskundimų

2019-11-14, 10:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja, įsigilino į mano problemą, kadangi pamatė, kad aš pergyvenau, labai nuodugniai viską paaiškino. Ačiū, esu begalo dekinga !

2019-07-18, 19:24 | Registruotas lankytojas 3

Ši gydytoja buvo saulės spindulys patologinio nėštumo metu. Į apžiūras mes eidavom kaip į šventę, nes mus visuomet pasitikdavo gydytojos plati ir nuoširdi šypsena, betarpiškas ir malonus bendravimas, išeidavom iš konsultacijos plačiai besišypsodami. Maža to,gydytoja mus aplankė gimus vaikams! Ačiū jums,miela Diana!

2019-01-13, 21:25 | Registruotas lankytojas 3

Puiki,nuoširdi, profesionali ir kantri gydytoja. Visada lankydamasi pas ginekologus jausdavausi nejaukiai. Su gyd. Petrauskiene ši baimė dingo. Labai taktiška,pozityvi bet tuo pačiu labai racionali. Ilgai ieškojau panašios gydytojos ir labai džiaugiuosi radusi.

2018-12-03, 20:46 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-03, 20:46 | Registruotas lankytojas 3
2018-11-08, 09:50 | Registruotas lankytojas 2

Jau daugiau nei 5 metus lankausi pas šią gydytoją ir visada einu ramia širdimi ir be jokios baimės.
Visada paklausia kaip sekasi, pasidomi kokios bėdos, kokie pageidavimai, pataria, išklauso.
Pasidžiaugia, kai ateini tik profilaktiškai pasitikrinti.
Visą apžiūrą komentuoja ką ir kaip atlieka.
Kiek rekomendavau draugėms, visos liko patenkintos.
Taigi, aš tik galiu pasidžiaugti, kad pas ginekologę einu be baimės ;)

2018-10-03, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Jei ne ši gydytoja, būčiau nukraujavusi. Išgelbėjo mane. Daugiau tokių malonių ir rūpestingų.

2018-03-07, 06:15 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, rūpestinga, maloniai bendraujanti! Tikrai rekomenduoju.

2018-01-08, 23:57 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-20, 10:31 | Registruotas lankytojas 8

Labai maloni gydytoja, su kuria lengva bendrauti. Išsamiai atsako į klausimus, informuoja ir pataria. Nors teko bendrauti ne su viena šios srities specialiste, šiai gydytojai skirčiau aukščiausią įvertinimą už gebėjimą sujungti profesionalumą ir kompetenciją su žmogiškumu ir nuoširdumu. Ačiū.

2017-04-20, 18:39 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga, švelni, atidi. Vizitas praėjo be jokio streso. Rekomenduoju.

2016-10-16, 13:41 | IP: 78.60.220.17

Pati geriausia ginekologe is visu pas kurias teko lankytis. Maloni, profesionali.