Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Pavilionienė, %

Kauno klinika Unomeda

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2013-07-15, Nr. MPL-18724, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kauno klinika Unomeda
2024-01-31, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, savo srities specialistas!

2022-12-14, 13:41 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Pirmiausia labai nepagarbiai paciento bei savo kitų kolegų gydytojų atžvilgiu. Visos diagnozės, kurios buvo pripažintos kitų gydytojų anksčiau buvo nuvertintos ir įvardinta, kad specialistų būna visokių ir kompetetingų ir ne, todėl tikrai tos diagnozės, kurias aš turiu - absurdiškos. Atlikusi ultragarsą ji giliai atsiduso ir išlaikydama taktą, tačiau stipriai atksleisdama savo veide nepasitenkinimą ir n kitų neigamų emocijų įvardino, kad neieškočiau problemų be reikalo (siuntimą išrašė šeimos gydytoja dėl tahikardijos), aš esu visiškai sveika ir nėštumo metu gali būti širdies pulsas valantis dantis ir 180 dūžių (kai kiti du specialistai įvardijo, jog būtina tirtis, nes negali viršyti 140 dūžių). ir tai yra viskas normalu. Gydytojos perklausiau keletą kartų, ar tikrai normalu, nėštumo metu menkiausio fizinio krūvio metu jaustis prastai, dūsti lyg nubėgus maratoną ir kad širdies ritmas stipriai sukiltų (valantis dantis, plaunant galvą, rengiantis rūbus). Gydytoja įvardijo, jog visiškai normalu (man 10 sav). Na, tikiuosi ji teisi, tačiau vien dėl vangaus, nepagarbaus bendravimo jos nerekomenduočiau kitiems, tikrai esu buvusi pas geresnius kardiolugus ir dar nemokamai. O dabar reikėjo dar ir susimokėti. Beje, net seselei nebuvo patogu klausytis mūsų pokalbio. Vis maloniai atsisukus nusišypsodavo taip greit, kad nespėtų gydytoja pamatyti. Nes turbūt pati nelabai suprato, kam reikalingas toks pašiepimas, ironija ir žeminimas kitų savo kolegų...

2022-11-02, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiška, nemaloni gydytoja. Toks jausmas, kad aš gaišinu jos brangų laiką, nors vizitas buvo itin trumpas. Visą laiką bendravo nusisukusi į kompiuterį arba rašė. Jos teiginiai ,,toks amžius" arba ,,nenorėkite jaunystės", manau neprideda jai kompetencijos, sveikatos problemas nurašant amžiui (man 58 metai). Į klausimus atsakinėjo su ironija arba iš viso nutylėdavo. Net sesutei, matėsi, buvo nepatogu dėl tokio gydytojos elgesio.

2020-10-29, 13:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-14, 19:26 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-26, 12:28 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-16, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Pasistengė, kad būtų suteiktas gydymas naujausiais vaistais. Šauni ir dėmesinga. Laimantas D.

2018-01-10, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai kompetetinga, ivertina situacija atidziai, pritaiko pazangiausius vaistus - skiria daug demesio vizito metu, labai maloniai bendrauja

2017-12-22, 14:05 | Registruotas lankytojas 3

Super gydytoja, likau labai patenkintas. Pirmas atvėjis mūsų Lietuvėlėje. Puiki, simpatiška, išmananti savo darbą. Likai labai patenkintas.

2017-06-20, 13:38 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga ir gera gydytoja. Marijampolės funkcionieriai išėdė. Gėda jiems.

2015-02-17, 18:28 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.