Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Pavilionienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2013-07-15, Nr. MPL-18724, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-11-02, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiška, nemaloni gydytoja. Toks jausmas, kad aš gaišinu jos brangų laiką, nors vizitas buvo itin trumpas. Visą laiką bendravo nusisukusi į kompiuterį arba rašė. Jos teiginiai ,,toks amžius" arba ,,nenorėkite jaunystės", manau neprideda jai kompetencijos, sveikatos problemas nurašant amžiui (man 58 metai). Į klausimus atsakinėjo su ironija arba iš viso nutylėdavo. Net sesutei, matėsi, buvo nepatogu dėl tokio gydytojos elgesio.

2020-10-29, 13:21 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė kalbanti su vėjais ir neadekvataus elgesio, liaudiškai sakoma:-Nušokus nuo proto. Atsukus man nugarą kartoja mano pasakytus žodžius ir garsiai juokdamasi kratosi, nors nebuvo nieko juokingo pasakytą. Vis bando išsišokti ir įrodyti, kad jinai Protingiausias žmogus planetoje. Pasijaučiau labai keistai, lyg turėčiau jai kažką įrodyti. Kad aš irgi nesu ar esu eilinis besmegenis pacientas. Mano išvada:-Daktarėi reikėtų mažiau gerti.. Antidepresantus saujomis ar ką jį ten vartoją.. Daugiau pas ją nežadu eiti ir kitiems nepatariu.

2020-05-14, 19:26 | Registruotas lankytojas 3

Nemandagi,i problema ziuri pavisutiniskai,kelis kartus buvau,visada ta pati ironiska sypsena,tikejausi gal isigilins i problema,taciau ne...daugiau tikrai neisiu,nerekomenduoju

2020-02-26, 12:28 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja nemandagi. Bendravo be pagarbos paciantui, pakeltu tonu ir su ironiska sypsenelia. Mano nusiskundimus ignoravo ir neziurejo i juos rimtai. Jauciausi labai nemaloniai ir nejaukiai viso pokalbio metu. Didele klaida buvo eiti pas tokia gydytoja.

2018-03-16, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Pasistengė, kad būtų suteiktas gydymas naujausiais vaistais. Šauni ir dėmesinga. Laimantas D.

2018-01-10, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai kompetetinga, ivertina situacija atidziai, pritaiko pazangiausius vaistus - skiria daug demesio vizito metu, labai maloniai bendrauja

2017-12-22, 14:05 | Registruotas lankytojas 3

Super gydytoja, likau labai patenkintas. Pirmas atvėjis mūsų Lietuvėlėje. Puiki, simpatiška, išmananti savo darbą. Likai labai patenkintas.

2017-06-20, 13:38 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga ir gera gydytoja. Marijampolės funkcionieriai išėdė. Gėda jiems.

2015-02-17, 18:28 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.