Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Maculevič, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19329, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Maculevič Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Maculevič Kristina?

2020-10-22, 14:43 | Registruotas lankytojas 2

Jau treti metai lankausi pas šią nuostabią gydytoją profilaktinėms apžiūroms. Atradau ją per draugės rekomendciją ir tikrai nesigailiu. Vienintelis minusas- gydytoja matosi dirba daugiau nei pilnu tempu ir turi labai daug pacienčių, todėl vizitai kiek trumpoki, bet kiek esu lankiusi ginekologų, pas Kristiną vienintelę jaučiuos maksimaliai komforte, o bendravimas visada šiltas ir malonus, bei atviras. Tokių medicinos darbuotojų palinkėčiau kiekvienai Lietuvos poliklinikai.

2020-01-24, 15:40 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, prižiūri mano nėštumą. Geba sukurti jaukią ir patogią atmosferą, net turėdama mažai laiko. Išsamiai atsako į klausimus, teiraujasi, atsakingai žiūri į darbą, viską tiksliai pamatuoja, susako. Neičiau pas nieką kitą.

2019-11-10, 17:30 | Registruotas lankytojas 3

Noriu labai padekoti siai gydytojai, kuri priziurejo visa mano nestuma! Gydytoja tikrai labai atidi, profesionali, skiria laiko, atsako i visus iskylancius klausimus (o as kaskart apsilankant ju turejau nemazai:)). Tiek gydytoja, tiek sauni jos sesute mane vis nuramindavo, kas buvo labai svarbu gerai emocinei busenai, nes baimiu nestumo metu buvo daug.. Tiesa, norint patekt pas sia gydytoja tenka ilgai laukti eilej..

2019-10-28, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Pagaliau, po ankstensniu apsilankymu pas kitas gydytojas, atradau nuostabaus žmogiškumo ir profesionalumo gydyyoja!
Visko išklausė, apžiūrėjo, nuramino ir patarė. Suteikė profesionalę medicininę apžiūra, taip pat galima sakyti, kad sukūrė tinkama psichologinę atmosfera!
Rekomenduoju kitiems, nes pati likau sužavėta gydytojos dėmesingumu, atsakingumu, žmogiškumu bei profesionalumu.

2019-10-18, 14:31 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, švelni gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-19, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Prižiurejo mano du nestumus, viskuo esu patenkinta. Pripratusi prie vienos, pas kitas ir nesinori eit.. ;)

2019-07-12, 09:20 | Registruotas lankytojas 13

Maloni gydytoja, bet perkrauta, gaila, kad siuncia pas kitas ginekologes. Pripranti prie vienos, o poto turi eiti savo keliu,nemalonu.

2019-06-01, 17:59 | Registruotas lankytojas 2

Kelis menesius patyriau dubens skausmus. Nuejau pas sia gydytoja i MOKAMA konsultacija, nes tikejausi, kad nors kiek kokybiskesni gydyma gausiu (kadangi man registraturoje pranese jog si gydytoja isvis nepriema nemokamom konsultacijoms). Si gydytoja nesugebejo su echoskopu pamatyti 7 cm skersmens kiausides cistos ( kuria surado kita echoskopuotoja po nepilnu dvieju savaiciu). Negana to gydytoja man paskyre antibiotiku kursa, neva numananti, jog man gali buti dubens uzdegimas, nors minejau, jog antibiotiku man yra teke gerti labai daug, o mano mikroflora ir taip sutrikusi. Gal si gydytoja ir tinkama paprastoms apziuroms, kai nera rimtu problemu, taciau patiriant sveikatos problemas tikrai nerekomenduociau.

2019-05-28, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi atidi gydytoja!

2019-05-18, 19:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, prižiūrejo mano du pametinius nėštumus. Begalo švelni, maloni, atkreipia dėmesį į bet kokį nuokrypį, viską aiškiai ir detaliai paaiškina, skiria laiko tiek kiek reikia, tad dėl vėlavymų, manau, niekas nepyksta. Pas šią gydytoją jaučiausi, kaip privačiame kabinete. Didelis ir nuoširdus ačiū Kristinai ir sesutei! Gintarė

2019-03-19, 09:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, nėštumą prižiūrėjo puikiai. Rekomenduoju tikrai.

2019-03-15, 16:25 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju nes elgesys nekompetetingas,nieko nemoka isaiskinti i klausimus neatsakineja ir siuncia pas kitus gydytojus.

2019-02-18, 12:10 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja. priziurejo nestuma. neturiu ko blogo pasakyti. Apziura labai svelni. Turbut kol kas vienintele mano zutikta ginekologe, kai apziuros metu ne skaudejo, ir psihologiskai buvo ramu. Gydytoja myli savo darba, tai matosi. :) Rekomenduoju drasiai. o del laiko.. na taip, daug pastaruoju metu norinciu pas ja, tai tikrai ir palaukti reikia.. bet niekad neskubino priemimo ir uz duru nevare, kaip cia rase..

2018-11-22, 16:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Esu labai patenkinta priežiūra, išsamiais atsakymais ir maloniu bendravimu visų vizitų metu. Su ja dirbanti seselė taip pat labai maloni, duodanti patarimų. Sėkmes ir kantrybės joms abiems :)

2018-11-14, 08:37 | Registruotas lankytojas 7

Man ir dukrai labai patiko ši gydytoja. Nuodugniai viską ištyrė, paaiškino, paskyrė gydymą ir kitą apsilakymą. Neturiu jokių priekaištų, tikrai nuostabi, atidi gydytoja, daugiau tokių.

2018-09-28, 06:05 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, labai maloni, apžiūrėjo, papasakojo kas man rūpėjo ir ne tik. Labai švelni, mandagi ir nuoširdi... retai galima sutikti, kad dar ir gera profesionalė. Beje, seselė irgi labai faina. nebaisu papasakot kas skauda, ar kokių problemų turi. Patariu

2018-07-17, 05:41 | Registruotas lankytojas 3

Rekomenduoju. Pakliuvau netyčia pas sita gydytoja ir tikrai nesitikejau, kad taip rupestingai viska paiskins, patars kaip geriau daryti. Matosi, kad gydytoja tikra profesionale ir be galo šiltas žmogus. :-)

2018-05-18, 17:05 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja!!! Turejau didziule baime eiti pirma karta, taciau aptarnavo labai maloniai, atliko pilna apziura savo iniciatyva (ko labai daznai nedaro kiti gydytojai), paskyre reikalingus tyrimus, tiksliai nustate diagnoze ir gydyma! Rekomenduoju ir rekomenduosiu visoms potencialioms pacientems! ACIU!!!

2018-03-30, 07:39 | Registruotas lankytojas 2

Labai rupestingos ir malonios abi - ir gydytoja, ir slaugytoja. Pasijutau lyg privacioje istaigoje....

2018-02-20, 13:52 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja. Visada padaro pilnus tyrimus, pakomendtuoja kaip kas, ką daryto, ko nedaryti. Rekomenduoju.

2018-01-18, 20:14 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Prižiūrėjo nėštumą, viską atlieka greitai, profesionaliai, pataria, atsako į visus klausimus. Tiek gydytoja, tiek jos sesutė visada šypsosi, geros nuotaikos. Maloniai bendrauja.

2017-11-02, 16:23 | IP: 78.56.37.72

Labai maloni gyditoja ištyrė mano liga Ir israse vaistu ir normaliai viska istyrė nes kitos antakalnio gydytojos siunčia pas šeimos gyditojas nes ale man blogai Su žarnynu ir neskopijos nedarė labai džiauguosi kad nors viena gyditoja skiria laiko ir isaiskina padaro tyrimus :)

2017-10-25, 16:38 | IP: 88.119.231.41

Profesionali ir konkreti gydytoja. Davė daug naudingų patarimų, kol kas geriausia, pas kurią lankiausi savo poliklinikoje. Rekomenduoju.

2017-09-15, 21:40 | IP: 88.216.160.161

Labai patiko ši gydytoja.Maloni,smulkmeniška,daug laiko skiria pacientui.Vežiau savo dukrytę,viską smulkiai paaiškino,aptarėm viską konkrečiai,mielai bendravo su vaiku,beje paminėsiu,kad taip pat labai maloni sesutė.Sekmės gydytojai ir kantrybės darbe.

2017-08-23, 16:25 | IP: 84.32.115.6

Gydytoja prižiūri mano nėštumą. Labai išsamiai viską paaiškina, atsako į visus klausimus, pataria. Tikrai nebaisu pas ją lankytis ar ko nors nežinoti, klausti. Esant reikalui vizitui sugaišta net daugiau laiko nei priklausytų. Taip pat labai maloni su ja kartu dirbanti slaugytoja Edita. Tikrai rekomenduoju.

2017-08-21, 15:49 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja,malonus bendravimas,labai rekomenduojuu.

2017-07-18, 15:06 | IP: 78.61.200.78

Labai faina gydytoja, tiksliai viska paaiskino, isdeste vaistu vartojimo schema, viskas aiskiai. Ir siaip labai malonus zmogus, skiria pakankamai demesio apziurai, isklauso iki galo nusiskundimus. Tikiuosi nuomone ir toliau lankantis nepasikeis, nes dabar patys geriausi ivertinimai :)

2017-07-02, 10:35 | IP: 78.56.75.36

Aš jau apie pusę metų, net daugiau gal, lankausi pas šią gyditoją. Man 17 metų ir pirmo vizito metu jaudinausi, bet ji mane labai greitai nuramino, viską labai detaliai paaiškino, net ant atskiro lapelio surašė duomenis ir kaip vartoti vaistus ir pan. O toliau pas ją lankiausi irgi su malonumu. Labai draugiška, visada pilnai išklauso ir atsakymai jos būna išsamūs ir lengvai suprantami. REKOMENDUOJU!????

2017-06-15, 13:49 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, nuodugniai apžiūri, paskiria tyrimus, jei kas neaišku, neturiu jokių priekaištų.

2017-04-21, 23:11 | IP: 84.15.177.23

Pas šią gydytoją pirmą kartą apsilankiau 2015 metais, pabėgusi iš kitos ginekologės. Paliko kuo geriausią įspūdį. Neštumo metu taip pat lankiausi pas ją, visą tą laikotarpį buvo atidi ir atsakydavo į visus klausimus, padarydavo ir papildomus tyrimus jei kas neaišku būdavo. Po gimdymo taip pat lankiausi porą kartų profilaktiškai ir dėl kamuojančių simptomų, laiko skyrė pakankamai, atsakė į visus klausimus, paskyrė kelia gydymo scenarijus. Kartu dirbanti seselė per daug nesikišo ir taip pat buvo profesionali. Gaila, kad gydytoja labiau specializuojasi į vaikų ginekologiją, todėl suagusioms laiko neturi beveik, bent jau mano praktika parodo, kad laukti vizito pas šią daktarę verta.

2017-03-29, 22:47 | IP: 90.140.89.120

Pirmųjų susitikimų metu daktarė skyrė pakankamai laiko apžiūrai, atliko visas reikalingas procedūras. Ko pasekoje nukreipė pas gydytoją operacijai. Patenkinta gydytojos darbu, po operacijos toliau lankiausi pas ją, pastebėjus vėl blogėjančius simptomus kreipiausi į gydytoją. Bet daktarė praėjus 2 metams po rimtos operacijos neskyrė laiko echoskopijos apžiūrai ir kitoms svarbioms jos pačios pasakytoms procedūroms, kurias teigė turėsiu atlikti po operacijos. Daktarė savo darbą atlikti moka, bet akivaizdžiai dėl klientų kiekio prarandama kokybė. Mažiausiai 1 val. reikia laukti vizitacijos, nes visada vėluoja. Taip pat, prarandamas žmogiškasis faktorius, žinoda, kad daktarė šitaip visada vėluoja, pavėlavau pati 15 min. laukus 2 mėn. eilėje seselė kategoriškai grubiu tonu atsisakė priimti ir laukti vėl 2 ar daugiau mėn. eilėje.

2017-03-29, 15:07 | IP: 78.56.101.33

Dėmesinga, maloni, puiki gydytoja. Rekomenduoju.

2017-03-17, 09:45 | IP: 78.158.12.83

Gydytoja tikrai rūpestinga, bet seselė man nepatiko. Ėjau dėl nėštumo, tai kol pati nepamatė, kad esu nėšia, visą laiką jaučiausi, kad pati išsigalvoju ir beveik netikėjo, kad esu nėščia. Lyg dingusios mėnesinės ir vienas teigiamas testas čia tik sutapimas, o ne įrodymai. Po to išlydėdama davė suprasti, kad neprisiriščiau prie šios gydytojos, o geriau eičiau pas kitą.

2017-03-04, 20:20 | Registruotas lankytojas 2

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją ir kartu dirbančią slaugytoją Editą Kačinskienę. Gydytoja nuodugniai atlieka apžiūrą, paaiškina, pataria, ką daryti. O slaugytoja visada nuramina, palaiko, yra kompetetinga ir turi nerealią atmintį. Nors ir tenka lankytis ne dėl pačių maloniausių dalykų, bet galiu būti tikra, kad gausiu tinkamą gydymą ir stiprų moralinį palaikymą. Man tai kažkas nerealaus, niekur kitur tokios teigiamos patirties nesu turėjusi. Ačiū!

2017-02-12, 12:11 | IP: 78.60.89.1

Labai gera bei rupestinga gydytoja. Jauciausi kaip pas privatu gydytoja, puikiai priziurejo nestuma, labai rupinosi, atsakydavo i visus rupimus klausimus. Palaukti gal ir tenka ilgiau, taciau skiria savo laiko tikrai daugiau nei 15 min.

2017-01-30, 19:57 | IP: *.*.*.*
2017-01-16, 12:40 | IP: *.*.*.*
2017-01-10, 21:45 | IP: *.*.*.*
2016-12-06, 14:39 | IP: 78.56.219.247

Gydytoja maloni, daug davė patarimų, išklausė. Tačiau kažkodėl neeheskopuoja arba echoskopuoja tik nėščias ir negalėjo mane apžiūrėt dėl tam tikrų problemų.

2016-11-23, 17:34 | Registruotas lankytojas 2

Šiaip pati gydytoja matosi yra savo srities specialistė, bet manosi yra perkaitusi. Nenori priimti nauju zmoniu nes yra perkrauta. Greitu metu vel pas ja lankysiuos tai tikiuosi bus ilgesnis apsilankymas nei buvo si kart.

2016-11-14, 13:30 | IP: 78.56.100.111

Šiandien pirmą kartą buvau pas šią gydytoją ir likau labai patenkinta :)) Buvo labai neramu dėl savo negalavimų, tačiau nors ir vėlavo su pacientų apžiūromis, vis vien skyrė daug laiko apžiūrai ir atsakymams į mano klausimus. Maloniai bendravo ir viską detaliai paaiškino. Seselė man irgi paliko gerą įspūdį, nors kiek ir griežtoka. Tikrai prireikus stengsiuosi patekti būtent pas šią gydytoją.

2016-11-08, 17:27 | IP: *.*.*.*
2016-10-10, 10:50 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-09-28, 14:30 | IP: *.*.*.*
2016-09-21, 15:20 | IP: 88.216.178.75

Nepavyko susidaryti nuomonės apie gydytoją dėl sesutės, kuri vos tik pradėjus analizuot mano sveikatos būklę ir priemones jai gerinti, liepė baigt šnekėt,nes už durų didelė laukiančiųjų eilė.

2016-07-28, 18:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, lankiausi pas ją pirmą kartą, tačiau tikrai dar kartą grįžčiau. Vien tik geri atsiliepimai, išklausė, viską detaliai paaiškino, parodė, nuramino ir nukreipė pas kitos srities specialistus, nes ginekologinių problemų neaptiko. Tikrai rekomenduoju!

2016-06-15, 09:30 | IP: 78.60.90.9

Pirma mano gydytoja ginekologe.. labai konkreti, planinga, vizitus suderina su tyrimais. Esu dabar nescia, tai paaiskina kaip elgtis. vienu zodziu super gydytoja, dabar pas kita ir neeiciau. ;)

2016-06-14, 17:22 | IP: 188.69.210.79

Esu be galo dėkinga šiai gydytojai. Išgainiota per ginekologus patekau pas ją. Ši gydytoja vienintelė neišrašė man antibiotikų, o pradėjo tyrinėti. Ne veltui, buvo nustatytas gimdos kaklelio vėžys. Dabar jokios kitos gydytojos nebenoriu.

2016-04-19, 08:06 | IP: 83.190.79.187

Nuostabi gydytoja, lankausi pas ja dabar. Prižiūri nėštumą yra truputi komplikacijų viską paaiškina, labai gražiai nuramina apžiūri tiesiog Super. Labai ja patenkinta.

2016-04-01, 07:33 | IP: 78.56.74.36

Nuostabi gydytoja!!! Priziurejo mane nestumo metu, tikrai jauciausi pas ja kaip privaciai lankyciausi, labai rupestinga ir svelni. Net pagimdzius atejo i gimdymo skyriu pakonsultavo parode kaip su leliuku elgtis( pirmas vaikutis man). Deja, iseinu is sios poliklinkos kur ji dirba, taciau lankysiuosi kad ir mokamai pas sia gydytoja.