Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Maculevič, %

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11359, Galiojanti

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19329, Galiojanti

Maculevič Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Maculevič Kristina?

2019-11-10, 19:30 | 3

Noriu labai padekoti siai gydytojai, kuri priziurejo visa mano nestuma! Gydytoja tikrai labai atidi, profesionali, skiria laiko, atsako i visus iskylancius klausimus (o as kaskart apsilankant ju turejau nemazai:)). Tiek gydytoja, tiek sauni jos sesute mane vis nuramindavo, kas buvo labai svarbu gerai emocinei busenai, nes baimiu nestumo metu buvo daug.. Tiesa, norint patekt pas sia gydytoja tenka ilgai laukti eilej..

2019-10-28, 14:52 | 1

Pagaliau, po ankstensniu apsilankymu pas kitas gydytojas, atradau nuostabaus žmogiškumo ir profesionalumo gydyyoja!
Visko išklausė, apžiūrėjo, nuramino ir patarė. Suteikė profesionalę medicininę apžiūra, taip pat galima sakyti, kad sukūrė tinkama psichologinę atmosfera!
Rekomenduoju kitiems, nes pati likau sužavėta gydytojos dėmesingumu, atsakingumu, žmogiškumu bei profesionalumu.

2019-10-18, 17:31 | 2

Nuostabi, švelni gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-20, 00:14 | 1

Prižiurejo mano du nestumus, viskuo esu patenkinta. Pripratusi prie vienos, pas kitas ir nesinori eit.. ;)

2019-07-12, 12:20 | 10

Maloni gydytoja, bet perkrauta, gaila, kad siuncia pas kitas ginekologes. Pripranti prie vienos, o poto turi eiti savo keliu,nemalonu.