Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Maculevič, %

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11359, Galiojanti

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19329, Galiojanti

Maculevič Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Maculevič Kristina?

2020-01-24, 17:40 | 2

Nuostabi gydytoja, prižiūri mano nėštumą. Geba sukurti jaukią ir patogią atmosferą, net turėdama mažai laiko. Išsamiai atsako į klausimus, teiraujasi, atsakingai žiūri į darbą, viską tiksliai pamatuoja, susako. Neičiau pas nieką kitą.

2019-11-10, 19:30 | 3

Noriu labai padekoti siai gydytojai, kuri priziurejo visa mano nestuma! Gydytoja tikrai labai atidi, profesionali, skiria laiko, atsako i visus iskylancius klausimus (o as kaskart apsilankant ju turejau nemazai:)). Tiek gydytoja, tiek sauni jos sesute mane vis nuramindavo, kas buvo labai svarbu gerai emocinei busenai, nes baimiu nestumo metu buvo daug.. Tiesa, norint patekt pas sia gydytoja tenka ilgai laukti eilej..

2019-10-28, 14:52 | 1

Pagaliau, po ankstensniu apsilankymu pas kitas gydytojas, atradau nuostabaus žmogiškumo ir profesionalumo gydyyoja!
Visko išklausė, apžiūrėjo, nuramino ir patarė. Suteikė profesionalę medicininę apžiūra, taip pat galima sakyti, kad sukūrė tinkama psichologinę atmosfera!
Rekomenduoju kitiems, nes pati likau sužavėta gydytojos dėmesingumu, atsakingumu, žmogiškumu bei profesionalumu.

2019-10-18, 17:31 | 2

Nuostabi, švelni gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-20, 00:14 | 1

Prižiurejo mano du nestumus, viskuo esu patenkinta. Pripratusi prie vienos, pas kitas ir nesinori eit.. ;)

2019-07-12, 12:20 | 12

Maloni gydytoja, bet perkrauta, gaila, kad siuncia pas kitas ginekologes. Pripranti prie vienos, o poto turi eiti savo keliu,nemalonu.

2019-06-01, 20:59 | 2

Kelis menesius patyriau dubens skausmus. Nuejau pas sia gydytoja i MOKAMA konsultacija, nes tikejausi, kad nors kiek kokybiskesni gydyma gausiu (kadangi man registraturoje pranese jog si gydytoja isvis nepriema nemokamom konsultacijoms). Si gydytoja nesugebejo su echoskopu pamatyti 7 cm skersmens kiausides cistos ( kuria surado kita echoskopuotoja po nepilnu dvieju savaiciu). Negana to gydytoja man paskyre antibiotiku kursa, neva numananti, jog man gali buti dubens uzdegimas, nors minejau, jog antibiotiku man yra teke gerti labai daug, o mano mikroflora ir taip sutrikusi. Gal si gydytoja ir tinkama paprastoms apziuroms, kai nera rimtu problemu, taciau patiriant sveikatos problemas tikrai nerekomenduociau.

2019-05-28, 15:15 | 2

Nuostabi atidi gydytoja!

2019-05-18, 22:55 | 2

Nuostabi gydytoja, prižiūrejo mano du pametinius nėštumus. Begalo švelni, maloni, atkreipia dėmesį į bet kokį nuokrypį, viską aiškiai ir detaliai paaiškina, skiria laiko tiek kiek reikia, tad dėl vėlavymų, manau, niekas nepyksta. Pas šią gydytoją jaučiausi, kaip privačiame kabinete. Didelis ir nuoširdus ačiū Kristinai ir sesutei! Gintarė

2019-03-19, 11:17 | 1

Nuostabi gydytoja, nėštumą prižiūrėjo puikiai. Rekomenduoju tikrai.

2019-03-15, 18:25 | 1

Nerekomenduoju nes elgesys nekompetetingas,nieko nemoka isaiskinti i klausimus neatsakineja ir siuncia pas kitus gydytojus.

2019-02-18, 14:10 | 3

Labai maloni gydytoja. priziurejo nestuma. neturiu ko blogo pasakyti. Apziura labai svelni. Turbut kol kas vienintele mano zutikta ginekologe, kai apziuros metu ne skaudejo, ir psihologiskai buvo ramu. Gydytoja myli savo darba, tai matosi. :) Rekomenduoju drasiai. o del laiko.. na taip, daug pastaruoju metu norinciu pas ja, tai tikrai ir palaukti reikia.. bet niekad neskubino priemimo ir uz duru nevare, kaip cia rase..

2018-11-22, 18:06 | 1

Gydytoja prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Esu labai patenkinta priežiūra, išsamiais atsakymais ir maloniu bendravimu visų vizitų metu. Su ja dirbanti seselė taip pat labai maloni, duodanti patarimų. Sėkmes ir kantrybės joms abiems :)

2018-11-14, 10:37 | 7

Man ir dukrai labai patiko ši gydytoja. Nuodugniai viską ištyrė, paaiškino, paskyrė gydymą ir kitą apsilakymą. Neturiu jokių priekaištų, tikrai nuostabi, atidi gydytoja, daugiau tokių.

2018-09-28, 09:05 | 4

Puiki gydytoja, labai maloni, apžiūrėjo, papasakojo kas man rūpėjo ir ne tik. Labai švelni, mandagi ir nuoširdi... retai galima sutikti, kad dar ir gera profesionalė. Beje, seselė irgi labai faina. nebaisu papasakot kas skauda, ar kokių problemų turi. Patariu