Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Digrienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14235, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

66% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75.4% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

71.1% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

69.1% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

68.7% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

70.7% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.2% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-28, 22:26 | 1

Pas šią gydytoją patekau su dideliais skausmais, kuomet mano gydytoja sirgo. Galiu drąsiai pasakyti - gydytoja tikra profesionalė. Vienintelė, kuri atkreipė dėmesį į visus simptomus, paskyrė gydymą. Nors ir mažai bendrauja, bet svarbiausia, kad yra kompetentinga. Seselė taip pat labai maloni, prisimena pacientus.

2019-05-15, 22:21 | 1

Ši gydytoja man buvo paskirta centro poliklinikoje (Vilnius, Kalinausko g. 4).
Tai buvo patikros vizitas del gimdos kaklelio vėžio, kurio metu yra imamas gimdos pasėlis.

Pasėlio ėmimo metu medikė pasiūlė papildomą tyrimą kuriam kaip ir vėžio prevencijai buvo reikalingas pasėlio paėmimas.
Pasėlio ėmimo metu daktarė mane sužeidė, paminėjo kad paperštės ir praeis na bet jau para kaip deja negaliu be skausmo šlapintis bei turiu kraujuojančių išskyrų.

Tikiu, kad tai nėra teisinga praktika nes tokio nemalonumo nesu patyrusi nei vieno anksčiau turėto tokio paties tyrimo metu.

Manau, kad medikė nebuvo atitidi ir švelni šiuo klausimus kas man sąlygoja didelį nepatogumą ir net skausmą.

Nerekomenduočiau.

2018-12-19, 10:05 | 1

Manau gydytoja labai nemyli, o gal net nekenčia savo darbo. Laukiuosi ~6 savaites, vakar lankiausi ir buvo itin nedžiuginanti patirtis. Suprantu, kad gydytojai reikia priimti daug pacienčių ir tam reikalinga ištvermė, bet ir aš pati laukdama prie jos kabineto pralaukiau ilgiau nei valandą laiko. Lankiausi antrą kartą, abu kartus gydytoja atrodė labai pikta ir nepatenkinta. Užeini ir atrodo, kad jau skolinga ir prasižengus... Pirmą kart apžiūros metu nenorėjau darytis citologinio tyrimo, bet piktai liepė, sakė, kad tokia tvarka, kad ji privalo man jį padaryti... tikrai nesamonė - buvau privačiai tikrinusis prieš pusę metų ir jai tą sakiau, anyway pasidariau, viskas ok. Apžiūrėjus mano nieštumą, sakė viskas gerai, kiek savaičių neaišku, bet apie 11mm mato. Vakar nuėjus prisipažino, kad praėjusį sykį net nematė vaisiaus ir dabar neaišku kelinta savaitė - net nežiūrėdama į ekraną sakė, kokie 6mm. Apžiūros metu įtariu, kad nedezinfekavo ultragarso lazdelės, bent jau to nedarė prie manęs...tikiuosi neapsikrėčiau kuo nors :/ Apžiūra truko apie 30s. į ekraną gydytoja žiūrėjo tikrai tik kokias 5s... Pirmą kart laukiuos tai visai būčiau norėjus pamatyt kaip tas žirnis atrodo...Man tai vienas gražiausių gyvenimo etapų ir manau tikrai kreipsiuos į privačią, o gal tiesiog kitą gydytoją, nes norisi kuo ramiau ir šviesiau leistis į šią kelionę. Linkiu gydytojai įsivertinti savo norą dirbti šį darbą, tai tikrai atsakinga darbo vieta..

2018-08-29, 13:29 | 2

prižiūrėjo nėštumą. Griežta, atsakanti į visus klausimus, palaikanti, rūpestinga. Tikrai negaišino nei savo, nei mano laiko pleplais, struktūruotai teikdavo informaciją. Kilus papildomiems klausimams ar neaiškumas visuomet siųsdavo pas kitus specialistus.

2018-07-30, 11:22 | 3

Atėjau pas gydytoją nes įtariau nėštumą - echoskopu ji jo nematė, tik "vandens pūslę", parekomendavo pasidaryti hcg tyrimą, jis žinoma, parodė nėštumą, tada parekomendavo padaryti pakartotinį ar hcg kyla, kas yra korektiška. Ir tada man pakišo formą ar noriu, kad ji prižiūrėtų mano nėštumą..... o ką aš pirmakartė mamytė-nepasidomėjau, sutikau. taigi visą nėštumą vaikščiojau pas ją. Buvo stiprus nėščiūjų pykinimas - vemdavau po 6k/dienoje, visą dieną gulėdavau lovoje ir galvodavau ką valgyti, kaip to neišvemti ir kaip spėti dabėgti iki tualeto neapvėmus sienų. Galų gale patekau į ligoninę su dehidratacija, kur lašino fiziologinį tirpalą ir... vaistus nuo pykinimo (tokie, pasirodo yra...) O gydytoja į pykinimą niekaip nežiūrėjo - norma, praeis. Tampė po visus tyrimus, galų gale man atsibodo ir pradėjau atsisakinėti - atsisakius gliukozės šoko (indikacijų nebuvo) užsipuolė, kad dažnai pasitaiko gestacinis diabetas jaunoms lieknoms moterims (o aš žinau, kad vegetarams tas tyrimas būna rodo didžiausias nesąmones, dėl to ir atsisakiau nervų gadinimo), o kai ji sužinojo, kad esu vegetarė - nors kartą pakėlė akis nuo stalo ir ėmė tardyti iš kur gaunu geležies. Jos testą praėjau, bet į nėštumo kortelę riebiai įpylė Nėštumo riziką - VEGETARĖ (nėra tokios nėštumo rizikos), tai buvo paskutinis lašas - persirašiau pas kitą (rekomenduotą) gydytoją ir daugiau man niekas nervų negadino.