Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Digrienė, %

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14235, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-24, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją lankausi jau virš 15metų,prižiūrėjo du nėštumus. Visada viskas sklandžiai. Tikrai gera gydytoja. Gaila buvo pakeisti gydymo įstaigą vien dėl šios Gydytojos.

2021-02-25, 11:36 | Registruotas lankytojas 2

Patiko, tikrai nuoširdižiai dirba savo darba ir yra kantri.

2021-01-27, 03:13 | Registruotas lankytojas 20

Didėlis pagėrinas,šauni gidytoja,tik patis geriausi ir šilčiausi atsilėpimai.Linkiu sekmės ir sveikatos!

2020-09-25, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ginekologė ir nuostabi sesutė. Vienintelė iš visų ginekologių, kuri išklausė ir atitinkamai pakonsultavo reikiamais klausimais, išrašė siuntimus. Net nustebino gydytojos rūpestingumas. Tikrai rekomenduoju, nes atrasti gerą ginekologę šiais laikais misija neįmanoma :)

2019-12-27, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi apie 7m.
Puiki,konkreti gydytoja,sesutė nuostabi.
Rekomenduoju

2019-08-28, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją patekau su dideliais skausmais, kuomet mano gydytoja sirgo. Galiu drąsiai pasakyti - gydytoja tikra profesionalė. Vienintelė, kuri atkreipė dėmesį į visus simptomus, paskyrė gydymą. Nors ir mažai bendrauja, bet svarbiausia, kad yra kompetentinga. Seselė taip pat labai maloni, prisimena pacientus.

2019-05-15, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja man buvo paskirta centro poliklinikoje (Vilnius, Kalinausko g. 4).
Tai buvo patikros vizitas del gimdos kaklelio vėžio, kurio metu yra imamas gimdos pasėlis.

Pasėlio ėmimo metu medikė pasiūlė papildomą tyrimą kuriam kaip ir vėžio prevencijai buvo reikalingas pasėlio paėmimas.
Pasėlio ėmimo metu daktarė mane sužeidė, paminėjo kad paperštės ir praeis na bet jau para kaip deja negaliu be skausmo šlapintis bei turiu kraujuojančių išskyrų.

Tikiu, kad tai nėra teisinga praktika nes tokio nemalonumo nesu patyrusi nei vieno anksčiau turėto tokio paties tyrimo metu.

Manau, kad medikė nebuvo atitidi ir švelni šiuo klausimus kas man sąlygoja didelį nepatogumą ir net skausmą.

Nerekomenduočiau.

2018-12-19, 08:05 | Registruotas lankytojas 2

Manau gydytoja labai nemyli, o gal net nekenčia savo darbo. Laukiuosi ~6 savaites, vakar lankiausi ir buvo itin nedžiuginanti patirtis. Suprantu, kad gydytojai reikia priimti daug pacienčių ir tam reikalinga ištvermė, bet ir aš pati laukdama prie jos kabineto pralaukiau ilgiau nei valandą laiko. Lankiausi antrą kartą, abu kartus gydytoja atrodė labai pikta ir nepatenkinta. Užeini ir atrodo, kad jau skolinga ir prasižengus... Pirmą kart apžiūros metu nenorėjau darytis citologinio tyrimo, bet piktai liepė, sakė, kad tokia tvarka, kad ji privalo man jį padaryti... tikrai nesamonė - buvau privačiai tikrinusis prieš pusę metų ir jai tą sakiau, anyway pasidariau, viskas ok. Apžiūrėjus mano nieštumą, sakė viskas gerai, kiek savaičių neaišku, bet apie 11mm mato. Vakar nuėjus prisipažino, kad praėjusį sykį net nematė vaisiaus ir dabar neaišku kelinta savaitė - net nežiūrėdama į ekraną sakė, kokie 6mm. Apžiūros metu įtariu, kad nedezinfekavo ultragarso lazdelės, bent jau to nedarė prie manęs...tikiuosi neapsikrėčiau kuo nors :/ Apžiūra truko apie 30s. į ekraną gydytoja žiūrėjo tikrai tik kokias 5s... Pirmą kart laukiuos tai visai būčiau norėjus pamatyt kaip tas žirnis atrodo...Man tai vienas gražiausių gyvenimo etapų ir manau tikrai kreipsiuos į privačią, o gal tiesiog kitą gydytoją, nes norisi kuo ramiau ir šviesiau leistis į šią kelionę. Linkiu gydytojai įsivertinti savo norą dirbti šį darbą, tai tikrai atsakinga darbo vieta..

2018-08-29, 10:29 | Registruotas lankytojas 2

prižiūrėjo nėštumą. Griežta, atsakanti į visus klausimus, palaikanti, rūpestinga. Tikrai negaišino nei savo, nei mano laiko pleplais, struktūruotai teikdavo informaciją. Kilus papildomiems klausimams ar neaiškumas visuomet siųsdavo pas kitus specialistus.

2018-07-30, 08:22 | Registruotas lankytojas 3

Atėjau pas gydytoją nes įtariau nėštumą - echoskopu ji jo nematė, tik "vandens pūslę", parekomendavo pasidaryti hcg tyrimą, jis žinoma, parodė nėštumą, tada parekomendavo padaryti pakartotinį ar hcg kyla, kas yra korektiška. Ir tada man pakišo formą ar noriu, kad ji prižiūrėtų mano nėštumą..... o ką aš pirmakartė mamytė-nepasidomėjau, sutikau. taigi visą nėštumą vaikščiojau pas ją. Buvo stiprus nėščiūjų pykinimas - vemdavau po 6k/dienoje, visą dieną gulėdavau lovoje ir galvodavau ką valgyti, kaip to neišvemti ir kaip spėti dabėgti iki tualeto neapvėmus sienų. Galų gale patekau į ligoninę su dehidratacija, kur lašino fiziologinį tirpalą ir... vaistus nuo pykinimo (tokie, pasirodo yra...) O gydytoja į pykinimą niekaip nežiūrėjo - norma, praeis. Tampė po visus tyrimus, galų gale man atsibodo ir pradėjau atsisakinėti - atsisakius gliukozės šoko (indikacijų nebuvo) užsipuolė, kad dažnai pasitaiko gestacinis diabetas jaunoms lieknoms moterims (o aš žinau, kad vegetarams tas tyrimas būna rodo didžiausias nesąmones, dėl to ir atsisakiau nervų gadinimo), o kai ji sužinojo, kad esu vegetarė - nors kartą pakėlė akis nuo stalo ir ėmė tardyti iš kur gaunu geležies. Jos testą praėjau, bet į nėštumo kortelę riebiai įpylė Nėštumo riziką - VEGETARĖ (nėra tokios nėštumo rizikos), tai buvo paskutinis lašas - persirašiau pas kitą (rekomenduotą) gydytoją ir daugiau man niekas nervų negadino.

2018-07-03, 19:05 | Registruotas lankytojas 3

Pas šią „gydytoją“ patekau su siuntimo iš kitos klinikos. Ir, patikėkite manimi, buvau pas ją pirmą ir paskutinį kartą. Echoskopiją atliko grubiai, skubiai ir skausmingai. Visą mano vizito laiką ji tylėjo, o pabaigoje, man uždavus klausimą, susijusį su praėjusia apžiūra, pradėjo ant manęs rėkti ir galop metė į mane (taip, metė) išrašą mano šeimos gydytojai. Viską vainikavo pabaigoje jos keliskart sušuktas „tavo laikas baigėsi“. Kaip kažkokio siaubo filmo scenarijus: išėjusi prapliupau verkti ir nuoširdžiai nesupratau, kodėl nusipelniau tokio elgesio.

2018-05-22, 19:42 | Registruotas lankytojas 3

Atėjau pas gydytoją su siuntimu iš kitos ligoninės. Bendravimas labai grubus ir nemandagus.
Vizito pabaigoje reagavo atmestinai - pasakė, man už tavęs niekas čia nemoka pinigų tai aš tavęs net nežiūrėsiu iki galo.
Suprantu, kad gydytojams nėra lengva ir kartais galbūt jie yra pervargę, tačiau galiu pasakyti, kad šitos ginekologės tikrai NEREKOMENDUOJU

2018-03-26, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi visą nėštumą, tai sakyčiau tokia no-bullshit gydytoja - viską įvertina ir padaro gerai, bet nemėgsta lia lia ir švelnių pokalbių ir pan. Tokia kaip kariuomenėje truputį, arba kaip aš juokaudavau kad jei Grybauskaitė ginekologe dirbtų :D Tačiau visą ką patarė ir nustatė tai buvo sėkmingai. vaistai kuriuos išrašė suveikė, parašė siuntimą pas gydytoją kur man reikėjo skubiai ir pati skambino iš ryto pas jį priregistruoti papildomam bilietėliui. Kas jautresnių nervų ir nori pasišnekučiuoti (ko dažnai šiek tiek reikia nėščiosioms :)) tai to nebus :)

2018-03-06, 13:39 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-25, 10:17 | IP: *.*.*.*
2017-09-12, 19:01 | IP: *.*.*.*
2017-08-11, 12:27 | IP: 78.56.134.91

Aš tik ką iš šios gydytojos. Labai patiko, pirmasis įspūdis tikrai geras. Lankysiuosi pas ją nėštumo laikotarpiu, čia buvo pirmasis vizitas. Apžiūrėjo, viską paaiškino, užrašė reikalingiems tyrimams ir t.t. Žodžiu atliko viską, ką reikėjo. Profesionali ir konkreti. Liepė iškart skambinti, jei kiltų kažkokių klausimų. Gal kitoms gali pasirodyti griežtoka, bet man toks gydytojų tipas tinka ir patinka. Sesutė tai tikrai kažkas nuostabaus :) Labai miela ir tokia organizuota, jokio nepatenkinto veido :)

2017-07-02, 16:51 | IP: 78.56.222.211

Esu patenkinta, prižiūri nėštumą. Dalykiška, tiksli, jaučiuosi patikimose rankose. Planuoju pas ją gimdyti.

2017-06-22, 17:54 | IP: 81.7.91.20

Tikrai gera gydytoja! Esu pakeitusi daug, šią rekomendavo mano mama. Na, nenusivyliau. Padarė visus reikiamus tyrimus, visuomet pasako ką dar galiu padaryt. Galbūt mažai šneka ar mažai šypsosi, bet juk mes einame, kad mus išgydytų, tiesa? Tą ji puikiai moka. Visuomet išrašo visus tyrimus, susisiekia, pasako kada jai paskambinti ir visada atsimena. Net nesu pastovi pacientė, bet ateinu ir visada viską atsimena apie mane. O seselė išvis kažkas nerealaus, rūpestėlis toks.
Kas galvoja pas ją eit, neskaitykit piktų moterėlių komentarų! Ne pliurpalai, o profesionalumas svarbiausia! Rekomenduoju 100%

2017-06-15, 09:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 21:06 | IP: *.*.*.*
2017-04-25, 14:57 | IP: 188.69.194.5

Šiandien lankiausi pas šią gydytoją. Negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Rimta bei susikaupusi savo darbui. Netuščiažodžiauja, viską paaiškina aiškiai ir suprantamai. Apžiūra įvyko sklandžiai. Ačiu šiai gydytojai.

2017-03-17, 10:02 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai profesionali, nuoširdi ir gerai atliekanti savo pareigas.

Ačiū už tai

2016-11-24, 14:35 | IP: 213.159.32.161

Superine daktare, nezinau kodel tiek daug blogu atsiliepimu! Nebent jus norite, kad daktare jums padlaiziautu. Ji tokia savita, visada susikaupus, puikiai viska paaiskina. Visada priima kai paprasau, kad skubiai reikia, nestuma priziurejo tai pat puikiai! Dziaugiuosi ja atradus!

2016-11-22, 22:09 | Registruotas lankytojas 1

Šauni gydytoja. Lankiausi su savo dviem nėštumais, atsakingai reagavo į negalavimus. Vizito metu neskuba, skiria pakankamai laiko. Nors veidas beveik visada rimtas, tačiau yra labai maloni. Rekomenduoju 100 proc.

2016-11-15, 11:09 | IP: *.*.*.*
2016-08-27, 22:45 | IP: *.*.*.*
2016-04-02, 19:20 | IP: *.*.*.*

2015-03-03, 06:40 | IP: *.*.*.*

2015-01-24, 22:10 | IP: 78.56.85.219

Iš sutiktos kitos nėštukės apie ją girdėjau tik geriausius atsiliepimus. Mol vos ne kaip su drauge pasibendrauja atėjus. Turbūt aš vis ne ant tos nuotaikos visą nėštumą pataikiau. Lankiausi nėštumo metu. Jei netinkamos ginekologės echoskopoja-net nesistengia įvertinti. Pastoviai rašo, retai galvą pakelia. Mažai ką komentuoja. Echoskopijas vos ne po blata reikėjo išsiprašyti-komentaras-gal kada paaiškės, kad kenkia. Antrą kartą tikrai pas ją neičiau. Grėsė perileidimas, ligoninė buvo paskyrusi gydymą, tai jo ir laikiausi. Dariausi mokamus tyrimus ir pati stengiausi stebėti kaip kinta būklė geraint vaistus. Gerai, kad pasibaigus receptui, pavyko jų nusipirkti vaistinėje.Vienintelis už ką dėkinga-tai neribojo biuletenio sunkiuoju metu. Į darbą grįžau kai jau jaučiausi stipri ir rami. Sesutė labai maloni. Ir abi antrojo lygio echoskopuojančios ginekologės. Rupestingos tikrai

2015-01-13, 10:27 | IP: 78.56.18.60

Nuostabi gydytoja profesionalė! Nesaldžiažodžiauja, bet matyti, jog tikrai puikiai išmano savo darbą. Ši gydytoja prižiūri mano nėštumą, tikrai rekomenduoja ir išrašo visus reikiamus tyrimus, net seselę savo paragina, kad dar tą-ana parašytų. Šiaip, matyti, žmogus ramesnio būdo, retai kada šypsosi, bet atsakymus į visus savo klausimus gaunu. Priežiūra ideali, o mano pasitikėjimas šia gydytoja - 100 proc. Kyšių niekada niekam neduodu iš principo, tačiau bendraujant su šia gydytoja, labai norisi jai kokią nors simbolinę padėkos dovanėlę įteikti, gal dar ką nors sugalvosiu :) Jos seselė taip pat nereali - tikras žmogiškumo ir malonaus bendravimo įsikūnijimas. Žodžiu, ši gydytoja ir jos seselė - tikrai puiki komanda. Ne veltui kitos ginekologės neturi darbo, o pas Liną Digrienę visada laukia eilė norinčių. Tiesa, trūkumas tas, kad neretai vizito tenka palaukti gal net apie valandą nuo paskirto laiko, tačiau nemokamai patekti pas tokią profesionalę tikrai laimė. Sėkmės kuo didžiausios ir gydytojai, ir jos šauniajai seselei!

2015-01-13, 10:19 | IP: 78.56.18.60

2014-09-22, 19:44 | IP: 88.119.245.82

Gera gydytoja. Ne per saldi, bet žmogiška, visada nuramina, jei kyla kokių klausimų - atsako, malonu, kad ji prižiūri mano nėštumą.

2014-06-13, 14:18 | IP: 78.56.234.31

Labai patiko gydytojos prieziura nestumo metu. Dekoju jai uz rupesti. Su antru nestumu taip pat noreciau pas ja lankytis.

2014-03-13, 08:07 | IP: *.*.*.*

2013-12-18, 19:58 | IP: *.*.*.*

2013-07-10, 08:04 | IP: 81.7.97.212

Galiu pasakyti,kad geresnes gydytojos neisivaizduoju. Negrazbyliauja, atrodo gan griezta,bet tikrai profesionali. Lankausi jau daug metu pas ja ir tikrai neketinu nieko keisti. Mano mama pas ja lankosi jau daugybe metu taip pat ir ne karto nesu girdejusi nusiskundimo. Tos kas nori pasisneket draugiskai lai eina susitikti su draugem, o cia eini kai nori kad tave apziuretu savo darba ismanati specialiste.

2012-09-20, 12:35 | IP: 79.142.116.106

Šilto bendravimo nebuvo, bet patiko dalykiškumas, visi tyrimai be jokių prašymų.

2012-06-22, 09:18 | IP: *.*.*.*

2012-06-09, 18:56 | IP: 91.3.236.134

Tai vienintele medike kuria negaliu pamiršti nes ji niekada nepamiršdavo mano problemu kada be ateisiu, jai nei korteles mano nereikedavo visada prisimindavo mano ligos istorija.Truksta mums jos labai ,labai Radviliskije .Svarbiause neesu kokia tarnautoja esu is kaimo ,namu seimyninke o mieste kai sutikdavau gydytoja visada kartais net pati pirma laba diena pasakydavo.Linkiu tik sekmes jai darbe ir gyvenime.

2012-06-08, 10:12 | IP: 86.38.15.197

Labai profesionali gydytoja. Labai konkreti. Mano nėštumas yra šiek tiek sunkesnis, nei yprasta, nes turiu patologija. Gydytoja negaili skirti tyrimų.Galiu jai drąsiai skambinti pajutuis kažką negero, kad ir nerima dėl nėštumo. Pakalba, nuramina, jei mato, kad kažkas blogai kviečiasi greitai apžiūrai. Patinka, kad negražbyliauja, nevynioja į vatą ir viska aiškiai išaiškina. Tikrai rūpinasi savo pacientėmis.

2012-05-05, 07:41 | IP: 84.32.202.253

labai gera ,maloni gyditoja.ir kaip zmogus supratinga .esu patenkinta kad lankiausi pas sita giditoja. nemanau kad butu galima ka negero parasyt.

2012-04-24, 08:22 | IP: 84.32.202.253

labai yra gera gyditoja. nieko bloga negaliu pasakyt.

2012-04-20, 14:08 | IP: 77.219.80.125

pas šią gydytoja lankausi jau 7metus,nieko blogo negaliu pasakyti. Tikra profesionale. O del nuotaikos,tai juk pas gydytoja einat,o ne pas drauge paplepeti. Galu gale juk ir pačios ne kasdien bunat superines nuotaikos