Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Digrienė, %

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14235, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-12-30, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gyd. Linai Digrienei - kad puikiai prižiūrėjo mano nėštumą, aiškiai, pagrįsdama mokslu atsakė į visus man kilusius klausimus.
Ir valstybinėse įstaigose dirba kompetentingi, mokantys bendrauti gydytojai!
Ačiū

2021-08-26, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!
Kol "gydytoja" kankino su tyrimais, kuriu reikėjo laukti du kartus po 1mėn., prasidėjo infekcija ir teko gimdyti neišnešiotą vaiką. Dėl tyrimu buvo pasakyta "nieko baisaus" Kai reikėjo iškart imtis ir gyditi. Nuo pirmo apsilankimo norėjau ja pakeist, nes bendravimas grubus, bet dėja nespėjau to padaryt ir ušvengti baisiausio įvykio savo gyvenime.

2021-06-16, 16:43 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydotoja - nuostabi. Tai pirma mano sutikta medikė, kuri taip rūpinasi. Pas šią gydytoją lankausi jau kelerius metus. Jei pamirštu susisiekti dėl tyrimų atsakymų - paskambina pati. Kai nėštumo metu pablogėjo savijauta ir jai paskambinau, liepė važiuot į priėmimą, o sekančią dieną pati paskambino pasidomėti, kokia mano savijauta. Visada padaro visus tyrimus, jei turi klausimų - siunčia pas kitus specialistus. Kiekvieną nusiskundimą įvertina labai nuodugniai. Labai ačiū už viską!!

2021-05-26, 19:50 | Registruotas lankytojas 5

Mano asmeninė patirtis buvo bloga. Pas gydytoja buvau 2kartus. Pirmą kartą beveik visą laiką prabendravo telefonu, pasikundžiau, kad makštyje jaučiu deginimo jausmą, tai apžiūrėjo labai grubiai, esu aplankiusi daug ginekologų, bet tokį grubumą pirmą kartą pajaučiau. Gimdos dugnas atsiliko 2cm. nei turėtų būti, bet jokio komentaro apie tai. Pasijaučiau lyg trukdyčiau jai atsakinėti į skambučius. Antrą kartą laukiau prie kabineto virš 20min. Na nesvarbu, pacientams reikia skirti užtektinai laiko, nekreipiu dėmesio. Užėjus gydytoja pirmiausiai paskambino kitai pacientei. Manęs paklausė kelių klausimų. Tada prasidėjo puolimas, kaip įmanoma taip auginti svorį nėštumo metu. Kad tinstu nepatikėjo, vis lygino su kita nėšciąja. Ištikrųjų jaučiausi pažeminta ir apsimelavus. Išėjau apsiverkus. Galiausiai turėjo įvykti dar vienas vizitas, bet susirgau. Paskambinus gydytoja grubiai šnekėjo kodėl skambinu per registratūra, o ne jai tiesiogiai. Bet aš jos numerio neturėjau, o susisiekti dėl tyrimų rezultatų reikėjo. Galiausiai atšaukiau ketvirtąjį jos paskirtą vizitą ir pas ją niekada negrįšiu. Visad eidavau pas ginekologes su ramybe, kol nesutikau Digrienės, bet dabar neštumo pabaigoje tenka ieškoti kitos gydytojos.

2021-03-24, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją lankausi jau virš 15metų,prižiūrėjo du nėštumus. Visada viskas sklandžiai. Tikrai gera gydytoja. Gaila buvo pakeisti gydymo įstaigą vien dėl šios Gydytojos.

2021-02-25, 11:36 | Registruotas lankytojas 2

Patiko, tikrai nuoširdižiai dirba savo darba ir yra kantri.

2021-01-27, 03:13 | Registruotas lankytojas 20

Didėlis pagėrinas,šauni gidytoja,tik patis geriausi ir šilčiausi atsilėpimai.Linkiu sekmės ir sveikatos!

2020-09-25, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ginekologė ir nuostabi sesutė. Vienintelė iš visų ginekologių, kuri išklausė ir atitinkamai pakonsultavo reikiamais klausimais, išrašė siuntimus. Net nustebino gydytojos rūpestingumas. Tikrai rekomenduoju, nes atrasti gerą ginekologę šiais laikais misija neįmanoma :)

2019-12-27, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi apie 7m.
Puiki,konkreti gydytoja,sesutė nuostabi.
Rekomenduoju

2019-08-28, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją patekau su dideliais skausmais, kuomet mano gydytoja sirgo. Galiu drąsiai pasakyti - gydytoja tikra profesionalė. Vienintelė, kuri atkreipė dėmesį į visus simptomus, paskyrė gydymą. Nors ir mažai bendrauja, bet svarbiausia, kad yra kompetentinga. Seselė taip pat labai maloni, prisimena pacientus.

2019-05-15, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja man buvo paskirta centro poliklinikoje (Vilnius, Kalinausko g. 4).
Tai buvo patikros vizitas del gimdos kaklelio vėžio, kurio metu yra imamas gimdos pasėlis.

Pasėlio ėmimo metu medikė pasiūlė papildomą tyrimą kuriam kaip ir vėžio prevencijai buvo reikalingas pasėlio paėmimas.
Pasėlio ėmimo metu daktarė mane sužeidė, paminėjo kad paperštės ir praeis na bet jau para kaip deja negaliu be skausmo šlapintis bei turiu kraujuojančių išskyrų.

Tikiu, kad tai nėra teisinga praktika nes tokio nemalonumo nesu patyrusi nei vieno anksčiau turėto tokio paties tyrimo metu.

Manau, kad medikė nebuvo atitidi ir švelni šiuo klausimus kas man sąlygoja didelį nepatogumą ir net skausmą.

Nerekomenduočiau.

2018-12-19, 08:05 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-29, 10:29 | Registruotas lankytojas 2

prižiūrėjo nėštumą. Griežta, atsakanti į visus klausimus, palaikanti, rūpestinga. Tikrai negaišino nei savo, nei mano laiko pleplais, struktūruotai teikdavo informaciją. Kilus papildomiems klausimams ar neaiškumas visuomet siųsdavo pas kitus specialistus.

2018-07-30, 08:22 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-03, 19:05 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-22, 19:42 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-26, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi visą nėštumą, tai sakyčiau tokia no-bullshit gydytoja - viską įvertina ir padaro gerai, bet nemėgsta lia lia ir švelnių pokalbių ir pan. Tokia kaip kariuomenėje truputį, arba kaip aš juokaudavau kad jei Grybauskaitė ginekologe dirbtų :D Tačiau visą ką patarė ir nustatė tai buvo sėkmingai. vaistai kuriuos išrašė suveikė, parašė siuntimą pas gydytoją kur man reikėjo skubiai ir pati skambino iš ryto pas jį priregistruoti papildomam bilietėliui. Kas jautresnių nervų ir nori pasišnekučiuoti (ko dažnai šiek tiek reikia nėščiosioms :)) tai to nebus :)

2018-03-06, 13:39 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-25, 10:17 | IP: *.*.*.*
2017-09-12, 19:01 | IP: *.*.*.*
2017-08-11, 12:27 | IP: 78.56.134.91

Aš tik ką iš šios gydytojos. Labai patiko, pirmasis įspūdis tikrai geras. Lankysiuosi pas ją nėštumo laikotarpiu, čia buvo pirmasis vizitas. Apžiūrėjo, viską paaiškino, užrašė reikalingiems tyrimams ir t.t. Žodžiu atliko viską, ką reikėjo. Profesionali ir konkreti. Liepė iškart skambinti, jei kiltų kažkokių klausimų. Gal kitoms gali pasirodyti griežtoka, bet man toks gydytojų tipas tinka ir patinka. Sesutė tai tikrai kažkas nuostabaus :) Labai miela ir tokia organizuota, jokio nepatenkinto veido :)

2017-07-02, 16:51 | IP: 78.56.222.211

Esu patenkinta, prižiūri nėštumą. Dalykiška, tiksli, jaučiuosi patikimose rankose. Planuoju pas ją gimdyti.

2017-06-22, 17:54 | IP: 81.7.91.20

Tikrai gera gydytoja! Esu pakeitusi daug, šią rekomendavo mano mama. Na, nenusivyliau. Padarė visus reikiamus tyrimus, visuomet pasako ką dar galiu padaryt. Galbūt mažai šneka ar mažai šypsosi, bet juk mes einame, kad mus išgydytų, tiesa? Tą ji puikiai moka. Visuomet išrašo visus tyrimus, susisiekia, pasako kada jai paskambinti ir visada atsimena. Net nesu pastovi pacientė, bet ateinu ir visada viską atsimena apie mane. O seselė išvis kažkas nerealaus, rūpestėlis toks.
Kas galvoja pas ją eit, neskaitykit piktų moterėlių komentarų! Ne pliurpalai, o profesionalumas svarbiausia! Rekomenduoju 100%

2017-06-15, 09:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-08, 21:06 | IP: *.*.*.*
2017-04-25, 14:57 | IP: 188.69.194.5

Šiandien lankiausi pas šią gydytoją. Negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Rimta bei susikaupusi savo darbui. Netuščiažodžiauja, viską paaiškina aiškiai ir suprantamai. Apžiūra įvyko sklandžiai. Ačiu šiai gydytojai.

2017-03-17, 10:02 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai profesionali, nuoširdi ir gerai atliekanti savo pareigas.

Ačiū už tai

2016-11-24, 14:35 | IP: 213.159.32.161

Superine daktare, nezinau kodel tiek daug blogu atsiliepimu! Nebent jus norite, kad daktare jums padlaiziautu. Ji tokia savita, visada susikaupus, puikiai viska paaiskina. Visada priima kai paprasau, kad skubiai reikia, nestuma priziurejo tai pat puikiai! Dziaugiuosi ja atradus!

2016-11-22, 22:09 | Registruotas lankytojas 1

Šauni gydytoja. Lankiausi su savo dviem nėštumais, atsakingai reagavo į negalavimus. Vizito metu neskuba, skiria pakankamai laiko. Nors veidas beveik visada rimtas, tačiau yra labai maloni. Rekomenduoju 100 proc.

2016-11-15, 11:09 | IP: *.*.*.*

2016-08-27, 22:45 | IP: *.*.*.*

2016-04-02, 19:20 | IP: *.*.*.*

2015-03-03, 06:40 | IP: *.*.*.*

2015-01-24, 22:10 | IP: 78.56.85.219

Iš sutiktos kitos nėštukės apie ją girdėjau tik geriausius atsiliepimus. Mol vos ne kaip su drauge pasibendrauja atėjus. Turbūt aš vis ne ant tos nuotaikos visą nėštumą pataikiau. Lankiausi nėštumo metu. Jei netinkamos ginekologės echoskopoja-net nesistengia įvertinti. Pastoviai rašo, retai galvą pakelia. Mažai ką komentuoja. Echoskopijas vos ne po blata reikėjo išsiprašyti-komentaras-gal kada paaiškės, kad kenkia. Antrą kartą tikrai pas ją neičiau. Grėsė perileidimas, ligoninė buvo paskyrusi gydymą, tai jo ir laikiausi. Dariausi mokamus tyrimus ir pati stengiausi stebėti kaip kinta būklė geraint vaistus. Gerai, kad pasibaigus receptui, pavyko jų nusipirkti vaistinėje.Vienintelis už ką dėkinga-tai neribojo biuletenio sunkiuoju metu. Į darbą grįžau kai jau jaučiausi stipri ir rami. Sesutė labai maloni. Ir abi antrojo lygio echoskopuojančios ginekologės. Rupestingos tikrai

2015-01-13, 10:27 | IP: 78.56.18.60

Nuostabi gydytoja profesionalė! Nesaldžiažodžiauja, bet matyti, jog tikrai puikiai išmano savo darbą. Ši gydytoja prižiūri mano nėštumą, tikrai rekomenduoja ir išrašo visus reikiamus tyrimus, net seselę savo paragina, kad dar tą-ana parašytų. Šiaip, matyti, žmogus ramesnio būdo, retai kada šypsosi, bet atsakymus į visus savo klausimus gaunu. Priežiūra ideali, o mano pasitikėjimas šia gydytoja - 100 proc. Kyšių niekada niekam neduodu iš principo, tačiau bendraujant su šia gydytoja, labai norisi jai kokią nors simbolinę padėkos dovanėlę įteikti, gal dar ką nors sugalvosiu :) Jos seselė taip pat nereali - tikras žmogiškumo ir malonaus bendravimo įsikūnijimas. Žodžiu, ši gydytoja ir jos seselė - tikrai puiki komanda. Ne veltui kitos ginekologės neturi darbo, o pas Liną Digrienę visada laukia eilė norinčių. Tiesa, trūkumas tas, kad neretai vizito tenka palaukti gal net apie valandą nuo paskirto laiko, tačiau nemokamai patekti pas tokią profesionalę tikrai laimė. Sėkmės kuo didžiausios ir gydytojai, ir jos šauniajai seselei!

2015-01-13, 10:19 | IP: 78.56.18.60

2014-09-22, 19:44 | IP: 88.119.245.82

Gera gydytoja. Ne per saldi, bet žmogiška, visada nuramina, jei kyla kokių klausimų - atsako, malonu, kad ji prižiūri mano nėštumą.

2014-06-13, 14:18 | IP: 78.56.234.31

Labai patiko gydytojos prieziura nestumo metu. Dekoju jai uz rupesti. Su antru nestumu taip pat noreciau pas ja lankytis.

2014-03-13, 08:07 | IP: *.*.*.*

2013-12-18, 19:58 | IP: *.*.*.*

2013-07-10, 08:04 | IP: 81.7.97.212

Galiu pasakyti,kad geresnes gydytojos neisivaizduoju. Negrazbyliauja, atrodo gan griezta,bet tikrai profesionali. Lankausi jau daug metu pas ja ir tikrai neketinu nieko keisti. Mano mama pas ja lankosi jau daugybe metu taip pat ir ne karto nesu girdejusi nusiskundimo. Tos kas nori pasisneket draugiskai lai eina susitikti su draugem, o cia eini kai nori kad tave apziuretu savo darba ismanati specialiste.

2012-09-20, 12:35 | IP: 79.142.116.106

Šilto bendravimo nebuvo, bet patiko dalykiškumas, visi tyrimai be jokių prašymų.

2012-06-22, 09:18 | IP: *.*.*.*

2012-06-09, 18:56 | IP: 91.3.236.134

Tai vienintele medike kuria negaliu pamiršti nes ji niekada nepamiršdavo mano problemu kada be ateisiu, jai nei korteles mano nereikedavo visada prisimindavo mano ligos istorija.Truksta mums jos labai ,labai Radviliskije .Svarbiause neesu kokia tarnautoja esu is kaimo ,namu seimyninke o mieste kai sutikdavau gydytoja visada kartais net pati pirma laba diena pasakydavo.Linkiu tik sekmes jai darbe ir gyvenime.