Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Brašiškienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02231, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Brašiškienė Saulė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Brašiškienė Saulė?

2024-03-12, 16:15 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja Saulė yra nuostabi savo srities specialistė. Aiškiai ir išsamiai atsako į rūpimus klausimus ir visada pakonsultuoja jei ligos simptomai kinta. Labai rekomenduoju šią gydytoją

2020-05-20, 05:47 | Registruotas lankytojas 2

Gera gydytoja, aiški, konkreti, neinanti į papildomas kalbas. Gydytoja iškart patarė, kokius vaistus pirkti. Tyrimų ji iškart man nesiūlė, nes pasiūle mėnesiuką pasigydyti išrašytais vaistais. Man patiko tai ir ji buvo teisi. 1,5 kovojus su vidurių problemomis viskas išsisprendė ir nereikėjo jokių tyrimų. Tikrai puiki gydytoja

2020-04-28, 04:27 | Registruotas lankytojas 19

Šia gydytoja labai nusivyliau.Mokamo vizito pas šią gydytoją Kardiolitos klinikoje laukiau visą mėnesį, kentėjau nežmoniškus skausmus. Ją rekomendavo pažįstamas. Vykau iš rajono su dideliais skausmais ir didele viltimi, kad padės. Tačiau tuo metu, kai man buvo paskirtas mokamas vizitas, ji dirbo, kaip suprantu, savo tiesioginį darbą Santaros klinikose vidaus ligų skyriaus vedėja. Tad man teko jos ieškoti skyriuje, laukti ligoninės koridoriuje. Vizitas vėlavo, nes buvo užsiėmusi prie kompiuterio. Mano vizito metu į kabinetą veržėsi ligoninės darbuotojai su klausimu, kur guldyti atvežtą ligonį iš skubios pagalbos, tarėsi, kokį ligonį išrašyti skubos tvarka. Mano ligai skyrė mažai dėmesio, į klausimus neturėjo laiko atsakyti,. Pvz, endoskopijos tyrimas rodė, jog tulžis patenka į skrandį, dėl ko jaučiu, ypač naktį, neskanumą burnoje. Gydytoja pasakė, jog ir gerai: tulžis mažina rūgštingumą. (Prieš porą metų man išoperuota tulžis, iki šiol vargina skausmai po dešiniu šonkauliu, plintantys į viršutinę nugaros dalį, virškinimo sutrikimai). Kitiems klausimams neliko laiko, dar kompiuteris strigo rašant atsakymą. Išrašė porą receptinių vaistų, kurie ne tik nepadėjo, bet vieni jų dar turėjo neigiamą šalutinį poveikį. Mano vizito laikas baigėsi, į kasą sumokėjau pinigus už mokamą konsultaciją ir leidausi į kelionę namo palengvinta pinigine ir iki šiol kenčiu nežmoniškus skausmus, o prasidėjus karatinui, neturiu kur kreiptis.

2020-03-02, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

Man patiko čia gidytis labai gera daktarė ir personalas

2018-10-31, 13:29 | Registruotas lankytojas 1

Didelis didelis aćiü !

2017-08-07, 18:02 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali, dėmesinga, konkreti. Puiki gydytoja.

2017-03-03, 10:18 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja - nuoširdus noras padėti, patarti, malonus bendravimas, ir profesionalumas. Tokius specialistus reikia saugoti, gerbti ir mylėti. Ačiū gydytojai!

2016-04-28, 14:41 | IP: 78.56.164.163

Dėkoju Jums už suteiktą pagalbą, muoširdumą, jautrumą, profesionalumą. Man labai pasisekė, kad buvau Jūsų globoje.

2015-02-24, 10:00 | IP: 129.178.88.84

Puiki savo srities specialistė. Išssamiai paaiškina ligos priežastis, gydymo eigą ir pasekemes. Net ir turėdama didelį užimtumą, skiria pacientui tiek laiko, kiek reikia. Vertinu tik PUIKIAI.