Pacientai, kurie rekomenduoja Monika Ramanauskienė, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19363, Galiojanti

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15560, Galiojanti

Ramanauskienė Monika dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ramanauskienė Monika?

2020-02-25, 09:22 | 1

Net priešui nerekomenduočiau, mano nuomone daktarė labai nemandagi, nekorektiška (išėjusi į koridorių su mano tyrimo rezultatais visiems žmonėms matant juos rodė ir pakeltu tonu aiškino, kad manęs nepriims jokiu laiku), o paprašius bent vaistų nuo skausmo neklausus nei ką skauda nei kokius vaistus jau rašiusi išrašė nimesilio (kuris mano atveju neveiksmingas). Ir tai nepirma bloga patirtis su šia gydytoja. Sėkmės jai.

2017-10-21, 16:00 | IP: 78.63.156.76

Suteikė daug informacijos apie mano ligą, palaikė ne tik kaip gydytoja bet ir psichologiškai neleido palūžfi visą mano sunkios ligos laikotarpį.neleido pasiduoti.nuolat drąsino ir palaikė.šiandiena man remisija.Gydytoja buvo teisi.AČIŪ.

2017-09-22, 18:07 | 1

Nuostabi , puiki GYDYTOJA !!!! ESU LABAI JAI DĖKINGA

2017-06-30, 20:50 | IP: *.*.*.*
2017-05-06, 01:33 | IP: 178.16.39.95

maloni gydytoja, nesijauciu , kad pergyvenu dek vizito. Man malonu .

2017-04-08, 23:53 | IP: 84.15.188.180

Profesionali,o svarbiausia-žmogiškumas, užuojauta ir supratimas.Rekomenduojam.

2017-03-20, 16:05 | IP: 86.38.185.21

Labai maloni, visada su šypsena, priima be talonėlių, neskiria "agentų" vaistų, gydo kuo natūralesniais vaistais. Visada pasiteirauja kaip savijauta. Nei kiek nesigailiu pasirinkus šią gydytoją, eisiu pati ir kitiem rekomenduosiu‼ Sėkmės darbuose‼

2016-11-09, 16:50 | 1

labai šiltas, nuoširdus žmogus, visada priims, net jei ir nėra talonėlių, visada pasidomi kaip jaučiuosi, net ir gatvėje sutikus pasiklausia apie sveikatą. SUPER GYDYTOJA!!!

2015-02-24, 15:21 | IP: 78.58.121.19

Labai puiki,jauna gydytoja.Linkime jai visokeriopos sėkmės,kantrybės.Ačiū Jums Daktare Kartais kai ką pamiršta,bet taip yra nuo didelio darbo krūvio.

Esate Monika Ramanauskienė?