Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Krochinienė, %

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Teismo medicinos gydytojas

Išduota: 2008-05-20, Nr. MPL-10803, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2.1

2020-09-02, 06:24 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduoju. Esu nėščia, laukiuosi dvynukų, nėštumas rizikingas tad stebimas specialistų. Su šeimos gydytojos siuntimu lankiausi pas šią gydytoją inkstų echoskopijai. Gydytoja bendravo sarkastiškai, išsijuokė iš specialistų paskirtų vaistų nėštumui palaikyti. Atliekant inkstų echoskopiją pati nusprendė patikrinti viską. Kategoriškai nurodė, kad laukiuosi tik vieno vaiko ir neva iš kur aš išsigalvojau, kad turi būti du. Paaiškinau, kad nėštumą prižiūri ir genetikai, ir santariškių tretinio lygio specialistai. Po konsultacijos paklausus, ar turėčiau sunerimti tokia "gydytojos" diagnoze, nurodė, kad ramiai laukčiau savo 1 kūdykio, su juo viskas gerai. Inkstai du su jais viskas gerai. Visiškai absurdiška, kaip galima komentuoti ne savo srities informaciją. Mano nuomone, ši gydytoja elgėsi neetiškai ir be kompetencijos. Po šio vizito teko lankytis pas kitus specialistus, kad įsitikinti, kad buvau blogai konsultuota.

2020-09-01, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai neadekvati ir neprofesionali gyditoja. Jeigu ją galima pavadinti gyditoja. Tragiška patirtis. Buvo paskirta kaip budinti gyd. Atėjau su stipriai ištinusia ir skaudančia koja. Jinai manęs paklausė kokią įvyko trauma, aš jai atsakau jog aš nežinau nes kaip ir nebuvo jokios traumos. Jinai nusijuokė ir pasakė kad aš nemeluočiau jai ir galiu eit laukt. Iš pradžių pamačius koją sake kad reik eit pas traumatologą, tačiau jai nusprendus kad aš meluoju dėl tariamos traumos pasakė kad niekur manęs nesius ir kad keliauciau namo. O koja praeis taip kaip nežinomai pradėjo skaudėti ir istino tai būtent taip ir praeis savaime. Pokalbį aš įrašiau ir vis dar negaliu patikėti kad tokių "daktarų" yra. Nerekomenduoju absoliučiai niekam.

2020-08-27, 06:40 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduociau niekam ir niekada pas ja pasistengsiu nepatekti pati. Kadangi nepavyko atvykti pas savo seimos gydytoja, buvo paskirta atvykti pas budincia gyd. Krochiniene.
Atvykau su israsais is skubios pagalbos priemamojo, kur pasake, jog israsus reikia paduoti savo seimos gydytojai ir po 5d kartoti tyrimus ir toliau priklausomai nuo rezultatu gydytis. I priemamaji vaziavau su stipriu pilvo skausmu, saltkreciu, pakilusia temperatura. Ten israse stipriu antibiotiku 5 dienoms su diagnoze - neaiskios kilmes slapimo taku uzdegimu(chirurgas pasake jog tai pielonefritas, be nuolatinio skausmo ir inkstas desnej buvo skausmingas ji trinktelejus).
Atvykus pas sia gydytoja ir pasakius, ka skubioj pagalboj sake daryti toliau - ji tik pasijuoke ir pasake 'nesamone' . Teko prasyti, kad israsytu pakartotini vizita pas savo gydytoja bei slapimo tyrima(ir uzrase ne po 5d, o po savaites ir labai nenoriai). Nedarbinguma israse VIENAI Dienai, apziuros metu ziurejo gerkle, pradejo klausineti apie mityba ir kitu nesusijusiu klausimu. Paspaudinejo pilva, kur akivaizdziai skaudejo, nes nuskausminamuju poveikis buvo praeidinejantis ir nekreipe I tai demesio. Keleta kartu sakiau, kad nemanau, jog imanoma dirbti su tokiais skausmais del kuriu nakti teko ir I priemamaji vaziuot, o ji tik pasake, kad nedarbingumo nereikia, antibiotiku turiu ir jei bus blogiau-liepe skambint greitajai...
Per 15min kol grizau namo po vizito vel pradejo purtyt, prasidejo saltkretis, didejo skausmas, temperatura kilo iki 38.9.
Paskambinus I greitaja pagalba operatore net sutriko kai nupasakojau situacija ir liepe gerti vaistu nuo skausmo, antipiretiku. jei temperatura mazes, butinai is ryto susiekti su savo gydytoja, kad paskirtu normalu gydymo plana. O jei temperatura ir toliau kils bei dides skausmas-skambinti jiems.

Seniai neturejau patirties su tokia gydytoja, kuri pasijuokia is tavo skausmo, nesistengia isigilint I problema, apziura atlieka atmestinai ir visiskai nesusijusiu dalyku, ir net atvaziavus su gautom rekomendacija is skubios pagalbos is ju pasijuokia bei paleidzia zmogu su inkstu bei slapimo taku uzdegimu, saltkreciu, skausmu ir kylancia temperatura iki 38.9 eiti I darba lyg butu sveikas!

2020-08-04, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Galiu sutikti su daugumos nuomonę. Kaip specialistė ši gydytoja labai prasta. Atejus man su problema, kurią aš pati puikiai žinau ir man reikėjo tik vaistų ironiškai pasakė, kad nebandyčiau spelioti diagnozės pati, o geriau sakyčiau kokius simptomus jaučiu. Atrodo su pašaipa ir visiškai nenorėdama man padėti ar išklausyti bendravo. Galų gale, man dar neišėjus, ėjo bendrauti su kita kolege, dirbančia gretimame kabinete. Labai nusivyliau, apeikit šią specialistę, jeigu tik galite. Nuvykau į kitos gydymo įstaigos priemimo skyrių, kur buvo viskas labai greitai ir veiksmingai sutvarkyta. Su šia gydytoja sugaišau tik savo laiką

2020-03-31, 16:34 | Registruotas lankytojas 1

Galėčiau pritarti daugumai komentarų, kad bendravimas su pacientais netinkamas.
Norint gauti siuntimą pas kitos srities specialistą ar siuntimą tyrimams - reikia vos ne maldauti.
Buvo atvejis, kai dėl kelio sąnario skausmo siuntimo pas traumatologą nedavė, siūlymas buvo riboti fizinį krūvį (tai ką, nelaipioti laiptais, nevaikščioti, sėsti į neįgaliojo vežimėlį?), išrašė nimesil skausmui numalšinti.
Visiems, svarstantiems apsilankymą pas šią gydytoją (jei taip galima vadinti) - siūlyčiau vengti ir apeiti dideliu spinduliu.

2020-03-20, 17:09 | Registruotas lankytojas 4

Neadekvati gydytoja. Buvo paskirta karantino metu, kol galimybės su mūsų šeimos gydytoja susisiekti nebuvo. Klausinėjo visiškai nesusijusių klausimų, nors buvo pasakyta diagnozė, kurią nustatė kitos klinikos ir dėl kurios asmuo turėjo saugotis ir likti namuose. Nedarbingumo pratęsti nesutiko, nes žmogų, su piktybiniu naviku laukiantį operacijos karantino metu identifikavo kaip visiškai sveiką. Mažų mažiausiai nepasiruošusi suteikti konsultacijų, apie tolesnį gydymą net kalbos nėra. Bendrauja su tokia maniera, kad nusivemt į telefono ragelį norisi.

2020-01-06, 16:25 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu šis gydytojas būtų automobilio mechanikas, jūs sumokėtumėte už jo remontą o jums atsiveržtų visi ratai po apsilankymo autoservise. Žmogus, kuris negerbia nei savo darbo nei žmonių nei medicinos. Tikiuosi posakis - lazda turi du galus yra laužtas ne iš piršto. Jeigu turite galimybę eiti pas kitą gydytoją, nedvejokite. Sėkmės visimes!

2019-11-26, 19:43 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja, jeigu galima ja taip pavadinti, yra akiplėšiškiausias ir visiškai neatliekantis gydytoju funkciju žmogus, tokia nuomone susidariau po paskutinio vizito, po kurio likau šokiruota jos elgesiu. Niekam nerekomenduoju šios “gydytojos”, kuri yra ironiška, sugeba pašaipiai tyčiotis iš ligos. Visiškas nesusipratimas, o ne gydytoja.

2019-11-21, 17:23 | Registruotas lankytojas 3

Kiekvienas vizitas pas šią gydytoja būna nemalonus. Atvykus su tam tikra problema - iš jos pasijuokiama ir pasakoma, kad esu sveikas kaip ridikas, nors jautiesi prastai. Nepaskiriami išsamūs tyrimai, nebent turi jų pats prašyti, bet ir tai nevisada juos suteikia. Nekartą po tokio vizito, tekdavo vakare lankytis pas budintį gydytoją, tam, kad suteiktų reikiamą gydymą.

2019-11-07, 13:51 | Registruotas lankytojas 2

Patekau pas šią asmenybę, nes mano nuostabi šeimos gydytoją tuo metu sigro ir nedirbo. Kaip matau apie šią "Gydytoją" prirašyta daugiau negu reikia. Galiu pasakyti tik, jog visa tai tiesa. Aš atsidūriau pas ją po naktinio sukarščiavimo aukšta temperatūra. Buvau sutiktas iškarto su pašaipia šypsena pirmais žodžiais buvau išvadintas melagiu, "kabini makaronus", "tau reikia tik nedarbingumo" "ko čia atėjai" ir panašiai. Sunku pasakyti kas nutiko šios asmenybės gyvenime, bet ten tikrai yra problemų. Gerbiant įstaigas kuriose tokie žmonės dirba: tokie darbuotojai griauna kitų gydytojų sukurtą gerą reputaciją. Nes gydytojai turi gydyti, o po tokio vizito galima tik labiau susirgti, mano atveju taip ir buvo.

2019-11-07, 11:16 | Registruotas lankytojas 4

Nediagnozavo, nesigilino į problemą. Teko kreiptis į kitą gydytoją,

2019-10-08, 14:01 | Registruotas lankytojas 4

Klaiki gydytoja. Teko apsilankyti pas ją, prasitęsti nedarbingumą, nes mano šeimos gydytoja išėjo atostogų. Viso vizito metu uždavinėjo keistus klausimus: tai ar vartojat vaistus, tai ar geriat, ką išrašė gydytoja, tai per savaitę nesugebėjot pasveikt, tai gydotės? Toks jausmas aš savo noru čia vos prakvėpuoju ir baigiu plaučius iškosėt. Išrašė vaistų ir dar išeinan drėbtelėjo - nedarbingumas skirtas gydytis, o ne su vaikais leist laiką (atvažiavau su dukra, kuri taip pat su sloga, tad neleidau į darželį). Niekam nerekomenduoju, visiškai neadekvati moteris.

2019-09-30, 05:43 | Registruotas lankytojas 4

Kiek teko lankytis, jokių nusiskundimų gydytojos elgesiu ar profesionalumu neturiu. Gydytoja visada išklauso, padaro reikalingus tyrimus, kai atsirado poreikis, nusiuntė pas reikalingą specialistą. Bendravimas taip pat mandagus, jokio tyčiojimosi nepatyriau.

2019-09-06, 15:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai nusivylėm. Kol neturėjom rimtų problemų viskas atrodė normaliai. Komentarus kartais praleisdavom, juk visų žmonių humoro jausmas skiriasi. Atsiradus problemai ir kai reikėjo pakartotinai nueiti pasitikrinti į Santariškes (kad reiks pasirodyti buvo nurodyta išraše po pirmo vizito Santariškėse) mes siuntimo negavome. Buvo pasijuokta, kad tėveliai ieško ligų. Užsirašėm mokamam vizitui į Santariškes negavę siuntimo. Po apžiūros buvo paskirtas artimiausias laikas operacijai. Grįžę pas šeimos daktarę pasidaryti tyrimus reikalingus turėti prieš operaciją, jokių priekaištų neišsakėm. O susilaukėm nemalonaus bendravimo už savarankiškus sprendimus vesti privačiai ir neva ligų ieškojimo. Nusprendėm keisti šeimos daktarę nedelsiant!

2019-07-17, 08:29 | Registruotas lankytojas 1

Taip atmestinai dirbančios ir pacientų negerbiančios "gydytojos" dar neteko sutikti. Visada sarkastiška ir kandi paciento atžvilgiu, nerimtai žiūri į bet kokias išsakytas problemas. Tikrai nuoširdžiai nepatarčiau niekam pas ją gydytis!

2019-05-27, 19:29 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju šios ponios, tiksliau - patariu jos absoliučiai vengti. Po pirmo ir paskutinio vizito pas ją (nes mano gydanti daktarė atostogavo, o man reikėjo prasitęsti biuletenį) ir po pabendravimo su šia ponia, aš parašiau skundą poliklinikos administracijai. Paskaičius daugelį kitų neigiamų atsiliepimų apie šį asmenį, manau, kad ir kiti nuo jos vienaip ar kitaip (psichologiškai, emociškai ir pan.) nukentėję pacientai taip pat galėtų surašyti savo mintis administracijai, o ne vien tik tarpusavyje išsilieti ar kitus įspėti neturėti su ja jokių reikalų.

2019-05-23, 13:58 | Registruotas lankytojas 1

Paskutinis kartas kai lankiausi pas ją. Centro poliklinikoj nuo vieno prasto gydytojo prie kito. Po nekompetetingos Zeidotaites mums paskyre Krochiniene. Pradzioj skaiciau prastus atsiliepimus, bet nueidavom, apziuredavo vaika, uzrasydavo skiepam ir tiek. Bet kai kilo klausimu ir problemu, tai likau be zado ir pazeminta. Isjuoke, i vaiko problemas nesureagavo, siuntimo pas gydytoja nedave. Pirmas dalykas ka padariau isejusi is kabineto, tai paskambinau i kita poliklinika persirasyti. Akyse jos matyti nenoriu! Ir tas nuolatinis jos linksmumas su pasaipa veide irgi kazkaip neadekvaciai atrodo...

2019-05-16, 17:06 | Registruotas lankytojas 2

Tiesiog KATASTROFA !!! Blaskesi , nesikoncentravo, keistai juokavo... net sukele itarimu, kad nera blaivi. Finale nesugebejo susigaudyti kompiuterineje sistemoje, privalejau del reikalingo dokumento kreiptis i kita gydytoja. (nor sesute siule eiti tiesiai pas vedeja) . Nerekomenduoju.

2019-04-25, 22:02 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju niekam šios šeimos gydytojos. Nesiklauso, tyčiojasi kiek tik sugeba jokių tyrimų neatlieka.

2019-03-24, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Gražina Krochinienė yra labai prastos reputacijos gydytoja. Ji nesigilina į paciento sveikatą, neskiria tyrimų, neskiria gydymo, ,,geriausiu atveju" išrašo antibiotikų. Į savo darbą žiūri labai aplaidžiai. Į kortelę gali prirašyti išvadų, kurios neatitinka realybės ir paciento sveikatos, nusiskundimų. Jei jums rūpi jūsų sveikata, būkite atsakingi ir nesirinkite šios nepatikimos gydytojos. O centro polinklinika turėtų atidžiai stebėti kas ir kaip pas juos dirba. Geriau priimkite jaunus specialistus, kurie bent turi entuziazmo padėti.

2018-11-08, 18:57 | Registruotas lankytojas 1

Labai apsirikau pasirinkus sia seimos gydytoja. Pirma karta nuejusi pas Grazina nesulaukiau jokio sveikatos patikrinimo. Gydytoja buvo nekalbi jei pasakoju problema del kurios atejau bet ji nekreipe demesio prasiau kraujo tyrima atlikti tai dar gavau rekti kad ieskau problemos ir nedave lapuko kraujui atlikti. Taip ir nesuzinojau kas buvo sirgau geriau savo nuoziura nusipirktus vaistus kadangi ji net netikrino manes nesugebejo nei paklausyti nei spaudimo pamatuoti. Daugiau pas ja neinu ir neisiu gyvenime.

2018-08-28, 05:09 | Registruotas lankytojas 2

Na, man tai ši gyditoja labai gera, jaučiasi kartais, kad užsiknisusi, bet ka reikia padaro, normaliai bendrauja.

2018-05-25, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Vienu žodžiu,esu labai labai pikta. 2016 metai kai gimė mano vaikelis ėjome pas šią "gydytoją". Kai pamačiau,kad nelabai nusimano kaip pedeatrė,perrašiau vaikelį pas kitą daktarę. Bet štai atėjo 2018.05.22 diena. Pasijaučiau labai blogai,atvažiavau į polikliniką,kadangi Krochinienė nedirbo tuo metu,mane priėmė kita gyd,padarė tyrimus ir plaučių nuotrauką ir pasakė ,kad tyrimai blogi tad nustatė nepatvirtintą bronchų pneumoniją,išrašė antibiotikų ir paskyrė vizitą pas savo gyd. Po tryjų dienų nustatytu laiku atvažiavau pas savo gyd. Krochiniene pasitiko mane pernelyg geros nuotaikos,pasižiūrėjusi į mano kortelę pradejo juoktis, (oooo 40 twmperatūra,nustatyta mirtina lyga, gersi mėnesį antibiotikus ) visa tai sakė besijuokdama. Nieko nepakomentavo aiškiai ,išrašė dar vienus antibiotikus ir vis atsivertusi mano kortelę juokėsi. Kelis kartus paprašiau rimtai pakomentuoti kaip keičiasi mano būklė bet ji vis kartojo(aukšta temperatūra ir antibiotikus gersi mėnesi juk tokia rimta lyga) . Jaučiausi tuo metu gerai ir temperatūros beveik nebuvo. Vėliau ji paklausė kaip mano vaikas,pasakiau kad serga tai ji pasakė(jus niekada nepasveiksit) . Ar ji pikta kad perrašėm savo vaiką žas kitą gyd ar kas,bet taip nemaloniai po gyd apsilankymo dar niekada nesijaučiau,išejau nieko nusupratusi apie savo būklę,su išrašytais neaiškiais antibiotikais,vienu žodžiu labai pikta ir nemalonu....

2018-05-25, 10:59 | Registruotas lankytojas 1

Mano šeimos gydytoja atostogauja ir mane užrašė pas p. Krochinienę. Tai buvo pirmas ir paskutinis mano vizitas pas ją. Pirmiausia, atėjau su problema, kurios ji pagal savo kvalifikaciją bei kompetencijas nebūtų galėjusi išspręsti, kadangi atėjau dėl įvykusios traumos, ji nerado ir nenorėjo rasti vietos pas chirurgą pvz. tą pačią ar artimiausią dieną ir tik stebuklo dėka patekau pas reikiamą gydytoją... kai reikėjo pratęsti nedarbingumą, sprendžiant iš gydytojos "dalykiško" leksikono telefonu, vos ne pareikalavo atvažiuoti į polikliniką, nors užrašymo laiku pati kaip nedarbingumą išdavusi gydytoja nepasirūpino, manau nereikia daug kompetencijos, kad numatyti, jog plyšę raiščiai nesugija per 5 d.d.
Keista tai, kad p. Krochinienė negalėjo pratęsti man nedarbingumo, o kitas medikas dirbantis toje pačioje gydymo įstaigoje (šiuo atveju - vedėja p. Berškienė) galėjo pratęsti nedarbingumą labai operatyviai ir net pasiūlyti atsilaisvinusią vietą MRT tyrimui..kitais žodžiais ačiū p. Berškienei, kad padarė daugiau negu pati tikėjausi.

2018-05-18, 04:57 | Registruotas lankytojas 2

Atejau pas ja su pastoviu galvos svaigimu ir triuksmu ausyse. Gydytoja paklause - ar ne isimylejau, kad galva svaigsta. Kai pasakiau, kad tai nelabai juokinga, ir kad taip niekad nebuvo, pranese, jog jai irgi galva svaigsta ir tai yra normalu. Pamatavo kraujospudi - 150-80, pasake, kad jis yra normalus, nors tai yra gerokai virs normos. Tik po mano paties pasiulymo nukreipti pas neurologa - paprase sesutes mane uzrasyti.
Kai paprasiau gydytojos israsyti man siuntima, kad eiciau pas neurologa privaciai (nes tik su siuntimu sveikatos draudimas kompensuoja vizitus), tuomet man buvo atsakyta, kad 15 minuciu jau buvo sugaisinta paciam vizitui, siuntimui israsyti reiktu dar 15 minuciu, kad jei noriu, galiu atsisesti ir pats parasyti ta siuntima, jinai tik pades parasa, juokas pro asaras :)) Siuntimo taip ir neisrase.

Katastrofa o ne gydytoja, atejau su problema, bet is manes tik pasijuoke.

2018-05-16, 06:13 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju sios gydytojos. Kai ateini i vizita pasijunti kaltas, kad isvis susirgai ir isdrisai Sugaisti jos laika. Pas sia ponia teko patekti nes susirgo mano seimos gydytoja.. atejau su skausmais po operacijos, sunku buvo net vaikscioti.. ir isisvaizduokite.. nedarbingumo nepratese, o paprasciausiai israse siuntima pas neurochirurga i ligonine, nes gydytoja turbut galvojo, kad su skausmais jau galiu vaziuoti i darba. Atvaziavus i ligonine niekas menes su tuo siuntimu neprieme ir pasake registruotis pas gydytoja ir atvaziuoti po 10dienu, nes tai ne ekstra atvejis ir skubios pagalbos nereikia (kaip buna pvz po avarijos).
Dar turbut del vaizdo Krochiniene israse man tu paciu nuskausminamu, kuriuos vartojau tik perpus mazesne doze (nors minejau, kad jie nepadeda). Apeikit sia ponia, nes nei jinai nori dirbti, nei gydyt.. Niekam nerekomenduoju, o pati gyvenime pas ja neisiu!

2018-05-03, 19:32 | Registruotas lankytojas 1

Buvau pas šią gydytoją du kartus per kokius trejus metus. Kaskart atėjus atrodė, kad ne pas gydytoją atėjau, o šiaip pristojau prie kokio žmogaus su savo problemomis. Ji demonstratyviai tyčiojasi ir juokiasi iš negalavimų ir visa savo povyza demonstruoja, kad jai visiškai nerūpi nei pats, nei tavo negalavimai. Rekomenduoju jos vengti, jei tik įmanoma, o aš persirašysiu pas kitą.

2018-04-02, 10:41 | Registruotas lankytojas 1

Labai jau sudirgusi ir nervuota,sunku su ja susikalbėti,nieko nenori aiškinti.

2018-01-31, 12:27 | Registruotas lankytojas 6

Atvažiavome su vaiku, tai viskas ką sugebėjo paduoti paracetamolio žvakutę, pralaukus 2 valandas pasiūlė vykti į Santaros klinikas arba mokėti, aišku, kad susimokėjome, nes sąžinė neleido daugiau kankinti vaiką, tyrimų nekomentavo, išrašė antibiotikų, nors plaučiai švarūs. Taigi laukiame vizito pas savo normalią gydytoją ir nepuolam gydyti antibiotikais, nes paskaičius atsiliepimus kilo daug klaustukų.

2017-11-29, 14:36 | IP: *.*.*.*
2017-06-29, 15:57 | IP: *.*.*.*
2017-05-22, 10:11 | IP: *.*.*.*
2017-05-16, 15:21 | IP: *.*.*.*
2017-04-13, 09:21 | IP: 212.59.4.162

Labai maloniai bendraujanti gydytoja.

2017-03-27, 11:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-01, 22:27 | IP: 78.56.230.75

Neriali gydytoja, puikiai atlieka savo darbą, o kol pildo sistemoj pralinksmina. Visa šeima užsirašę pas gydytoja.

2017-02-08, 12:16 | IP: 78.157.91.243

maloniai nustebino gydytojos issamus paaiskinimas ne tik tyrimo rezultatu, bet komentavimas apie esama situacija tyrimo metu. paprastai gydytojai tik rezultatus pranesa :)

2017-01-13, 13:52 | IP: 78.60.74.249

Nuostabi gydytoja! Manau, kad ne visiems gali patikti, nes ji gan "kietoka". Bet man labai labai patinka. Labai zmogiska, padaro daugiau negu priklauso. Rekomenduoju kaip gera specialiste!

2017-01-12, 09:46 | IP: *.*.*.*
2016-12-15, 16:15 | IP: 85.206.51.13

Taip keista skaityti tiek neigiamų komentarų.. aš tikrai labai patenkinta šia gydytoja, labai džiaugiuosi, kad pas ją užsiregistravau. Ar man tiesiog pasisėkė, bet visada pakankamai maloni, išklausanti ir išgirstanti, pasiūlanti specialistų konsultacijas. Per metus atlikta daugiau tyrimų, nei prieš tai buvusioje gydymo įstaigoje per 15-a.. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2016-10-04, 15:26 | IP: *.*.*.*
2016-09-09, 12:20 | IP: *.*.*.*
2016-08-31, 21:20 | IP: *.*.*.*
2016-07-22, 12:22 | IP: 78.56.220.175

Didžioji dalis rašomų blogų komentarų apie šią daktarę yra absoliuti nesamonė ir toks įspūdis kad rašoma , kad tik rašyt ir nesvarbu ką. Pati pas ją lankausi jau virš metų , Krochinienė šiuo metu pavaduoja dekretinėse esančią apilinkės gydytoją. Jai grįžus, pirmu numeriu persirašysiu pas. G. Krochinienę. Taip, vizito tenka palaukti. Taip, ji atsiliepia Į skambučius ir taip, ji ilgai pildo formalumus kompiuteryje. Na atleiskit, brangieji, bet čia jau ne gydytojo problema, o mūsų gydymo paslaugų sistemos problema, o šiaip, vien tik geri atsiliepimai. Gydytoja visad su gera nuotaika, pajuokaujanti, paklausia kaip jaučiamasi. Diagnuozuoja visad tiksliai, jei reikia nukreipia pas tinkama specialistą, neesant vietų centro poliklinikoje, rūpinasi ,kad gautum numeriuką kitoje gydymo įstaigoje. Visada išrašo reikiamus tyrimus, net ir papildomai. Taip pat, prašant parekomenduoja gerus specialistus. Ir nieks jokių pakyšų nedalino, tiesiog gera daktarė, atliekanti gerai savo darbą. Žinant kokius krūvius ir marazmatikų antplūdžius per dieną jiems tenka atlaikyti, tai jos paslaugų kokybė, kaip gydytojos, yra tikrai gera. Beje, su kokiu nusistatymu nueinama pas medikus, tai taip tave, žmogau, ir priima. Jeigu yra pageidaujančiu, kad aplink juos tūpčiotų ir nešiotų kavytės puodelius, lai keliaukit į mokamas gydymo įstaigas ir ten galėsit džiaugtis savo 100% dėmesiu, na, bet ir ten atsiras toks kuriam kažkas neitiks. Na, kiek žmonių tiek nuomonių.

2016-07-14, 10:29 | IP: 79.142.127.126

Man si gydytoja patinka. I visus issakytus nusiskundimus atsizvelgia ir noriai atsako i visus uzduotus probleminius klausimus. Aisku sistemai, uzpildyti visa informacija, skiria daug demesio, bet ir pacientas nelieka nuosaly. Visus reikalingus tyrimus paskiria.

2016-07-04, 11:38 | IP: *.*.*.*