Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Krochinienė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.3

2.1

2019-11-07, 15:51 | 2

Patekau pas šią asmenybę, nes mano nuostabi šeimos gydytoją tuo metu sigro ir nedirbo. Kaip matau apie šią "Gydytoją" prirašyta daugiau negu reikia. Galiu pasakyti tik, jog visa tai tiesa. Aš atsidūriau pas ją po naktinio sukarščiavimo aukšta temperatūra. Buvau sutiktas iškarto su pašaipia šypsena pirmais žodžiais buvau išvadintas melagiu, "kabini makaronus", "tau reikia tik nedarbingumo" "ko čia atėjai" ir panašiai. Sunku pasakyti kas nutiko šios asmenybės gyvenime, bet ten tikrai yra problemų. Gerbiant įstaigas kuriose tokie žmonės dirba: tokie darbuotojai griauna kitų gydytojų sukurtą gerą reputaciją. Nes gydytojai turi gydyti, o po tokio vizito galima tik labiau susirgti, mano atveju taip ir buvo.

2019-11-07, 13:16 | 2

Nediagnozavo, nesigilino į problemą. Teko kreiptis į kitą gydytoją,

2019-10-08, 17:01 | 4

Klaiki gydytoja. Teko apsilankyti pas ją, prasitęsti nedarbingumą, nes mano šeimos gydytoja išėjo atostogų. Viso vizito metu uždavinėjo keistus klausimus: tai ar vartojat vaistus, tai ar geriat, ką išrašė gydytoja, tai per savaitę nesugebėjot pasveikt, tai gydotės? Toks jausmas aš savo noru čia vos prakvėpuoju ir baigiu plaučius iškosėt. Išrašė vaistų ir dar išeinan drėbtelėjo - nedarbingumas skirtas gydytis, o ne su vaikais leist laiką (atvažiavau su dukra, kuri taip pat su sloga, tad neleidau į darželį). Niekam nerekomenduoju, visiškai neadekvati moteris.

2019-09-30, 08:43 | 4

Kiek teko lankytis, jokių nusiskundimų gydytojos elgesiu ar profesionalumu neturiu. Gydytoja visada išklauso, padaro reikalingus tyrimus, kai atsirado poreikis, nusiuntė pas reikalingą specialistą. Bendravimas taip pat mandagus, jokio tyčiojimosi nepatyriau.

2019-09-06, 18:46 | 1

Labai nusivylėm. Kol neturėjom rimtų problemų viskas atrodė normaliai. Komentarus kartais praleisdavom, juk visų žmonių humoro jausmas skiriasi. Atsiradus problemai ir kai reikėjo pakartotinai nueiti pasitikrinti į Santariškes (kad reiks pasirodyti buvo nurodyta išraše po pirmo vizito Santariškėse) mes siuntimo negavome. Buvo pasijuokta, kad tėveliai ieško ligų. Užsirašėm mokamam vizitui į Santariškes negavę siuntimo. Po apžiūros buvo paskirtas artimiausias laikas operacijai. Grįžę pas šeimos daktarę pasidaryti tyrimus reikalingus turėti prieš operaciją, jokių priekaištų neišsakėm. O susilaukėm nemalonaus bendravimo už savarankiškus sprendimus vesti privačiai ir neva ligų ieškojimo. Nusprendėm keisti šeimos daktarę nedelsiant!