Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Krochinienė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2.2

2020-08-04, 20:15 | 1

Galiu sutikti su daugumos nuomonę. Kaip specialistė ši gydytoja labai prasta. Atejus man su problema, kurią aš pati puikiai žinau ir man reikėjo tik vaistų ironiškai pasakė, kad nebandyčiau spelioti diagnozės pati, o geriau sakyčiau kokius simptomus jaučiu. Atrodo su pašaipa ir visiškai nenorėdama man padėti ar išklausyti bendravo. Galų gale, man dar neišėjus, ėjo bendrauti su kita kolege, dirbančia gretimame kabinete. Labai nusivyliau, apeikit šią specialistę, jeigu tik galite. Nuvykau į kitos gydymo įstaigos priemimo skyrių, kur buvo viskas labai greitai ir veiksmingai sutvarkyta. Su šia gydytoja sugaišau tik savo laiką

2020-03-31, 19:34 | 1

Galėčiau pritarti daugumai komentarų, kad bendravimas su pacientais netinkamas.
Norint gauti siuntimą pas kitos srities specialistą ar siuntimą tyrimams - reikia vos ne maldauti.
Buvo atvejis, kai dėl kelio sąnario skausmo siuntimo pas traumatologą nedavė, siūlymas buvo riboti fizinį krūvį (tai ką, nelaipioti laiptais, nevaikščioti, sėsti į neįgaliojo vežimėlį?), išrašė nimesil skausmui numalšinti.
Visiems, svarstantiems apsilankymą pas šią gydytoją (jei taip galima vadinti) - siūlyčiau vengti ir apeiti dideliu spinduliu.

2020-03-20, 19:09 | 4

Neadekvati gydytoja. Buvo paskirta karantino metu, kol galimybės su mūsų šeimos gydytoja susisiekti nebuvo. Klausinėjo visiškai nesusijusių klausimų, nors buvo pasakyta diagnozė, kurią nustatė kitos klinikos ir dėl kurios asmuo turėjo saugotis ir likti namuose. Nedarbingumo pratęsti nesutiko, nes žmogų, su piktybiniu naviku laukiantį operacijos karantino metu identifikavo kaip visiškai sveiką. Mažų mažiausiai nepasiruošusi suteikti konsultacijų, apie tolesnį gydymą net kalbos nėra. Bendrauja su tokia maniera, kad nusivemt į telefono ragelį norisi.

2020-01-06, 18:25 | 1

Jeigu šis gydytojas būtų automobilio mechanikas, jūs sumokėtumėte už jo remontą o jums atsiveržtų visi ratai po apsilankymo autoservise. Žmogus, kuris negerbia nei savo darbo nei žmonių nei medicinos. Tikiuosi posakis - lazda turi du galus yra laužtas ne iš piršto. Jeigu turite galimybę eiti pas kitą gydytoją, nedvejokite. Sėkmės visimes!

2019-11-26, 21:43 | 1

Gydytoja, jeigu galima ja taip pavadinti, yra akiplėšiškiausias ir visiškai neatliekantis gydytoju funkciju žmogus, tokia nuomone susidariau po paskutinio vizito, po kurio likau šokiruota jos elgesiu. Niekam nerekomenduoju šios “gydytojos”, kuri yra ironiška, sugeba pašaipiai tyčiotis iš ligos. Visiškas nesusipratimas, o ne gydytoja.

2019-11-21, 19:23 | 2

Kiekvienas vizitas pas šią gydytoja būna nemalonus. Atvykus su tam tikra problema - iš jos pasijuokiama ir pasakoma, kad esu sveikas kaip ridikas, nors jautiesi prastai. Nepaskiriami išsamūs tyrimai, nebent turi jų pats prašyti, bet ir tai nevisada juos suteikia. Nekartą po tokio vizito, tekdavo vakare lankytis pas budintį gydytoją, tam, kad suteiktų reikiamą gydymą.

2019-11-07, 15:51 | 2

Patekau pas šią asmenybę, nes mano nuostabi šeimos gydytoją tuo metu sigro ir nedirbo. Kaip matau apie šią "Gydytoją" prirašyta daugiau negu reikia. Galiu pasakyti tik, jog visa tai tiesa. Aš atsidūriau pas ją po naktinio sukarščiavimo aukšta temperatūra. Buvau sutiktas iškarto su pašaipia šypsena pirmais žodžiais buvau išvadintas melagiu, "kabini makaronus", "tau reikia tik nedarbingumo" "ko čia atėjai" ir panašiai. Sunku pasakyti kas nutiko šios asmenybės gyvenime, bet ten tikrai yra problemų. Gerbiant įstaigas kuriose tokie žmonės dirba: tokie darbuotojai griauna kitų gydytojų sukurtą gerą reputaciją. Nes gydytojai turi gydyti, o po tokio vizito galima tik labiau susirgti, mano atveju taip ir buvo.

2019-11-07, 13:16 | 3

Nediagnozavo, nesigilino į problemą. Teko kreiptis į kitą gydytoją,

2019-10-08, 17:01 | 4

Klaiki gydytoja. Teko apsilankyti pas ją, prasitęsti nedarbingumą, nes mano šeimos gydytoja išėjo atostogų. Viso vizito metu uždavinėjo keistus klausimus: tai ar vartojat vaistus, tai ar geriat, ką išrašė gydytoja, tai per savaitę nesugebėjot pasveikt, tai gydotės? Toks jausmas aš savo noru čia vos prakvėpuoju ir baigiu plaučius iškosėt. Išrašė vaistų ir dar išeinan drėbtelėjo - nedarbingumas skirtas gydytis, o ne su vaikais leist laiką (atvažiavau su dukra, kuri taip pat su sloga, tad neleidau į darželį). Niekam nerekomenduoju, visiškai neadekvati moteris.

2019-09-30, 08:43 | 4

Kiek teko lankytis, jokių nusiskundimų gydytojos elgesiu ar profesionalumu neturiu. Gydytoja visada išklauso, padaro reikalingus tyrimus, kai atsirado poreikis, nusiuntė pas reikalingą specialistą. Bendravimas taip pat mandagus, jokio tyčiojimosi nepatyriau.

2019-09-06, 18:46 | 1

Labai nusivylėm. Kol neturėjom rimtų problemų viskas atrodė normaliai. Komentarus kartais praleisdavom, juk visų žmonių humoro jausmas skiriasi. Atsiradus problemai ir kai reikėjo pakartotinai nueiti pasitikrinti į Santariškes (kad reiks pasirodyti buvo nurodyta išraše po pirmo vizito Santariškėse) mes siuntimo negavome. Buvo pasijuokta, kad tėveliai ieško ligų. Užsirašėm mokamam vizitui į Santariškes negavę siuntimo. Po apžiūros buvo paskirtas artimiausias laikas operacijai. Grįžę pas šeimos daktarę pasidaryti tyrimus reikalingus turėti prieš operaciją, jokių priekaištų neišsakėm. O susilaukėm nemalonaus bendravimo už savarankiškus sprendimus vesti privačiai ir neva ligų ieškojimo. Nusprendėm keisti šeimos daktarę nedelsiant!

2019-07-17, 11:29 | 1

Taip atmestinai dirbančios ir pacientų negerbiančios "gydytojos" dar neteko sutikti. Visada sarkastiška ir kandi paciento atžvilgiu, nerimtai žiūri į bet kokias išsakytas problemas. Tikrai nuoširdžiai nepatarčiau niekam pas ją gydytis!

2019-05-27, 22:29 | 1

Niekam nerekomenduoju šios ponios, tiksliau - patariu jos absoliučiai vengti. Po pirmo ir paskutinio vizito pas ją (nes mano gydanti daktarė atostogavo, o man reikėjo prasitęsti biuletenį) ir po pabendravimo su šia ponia, aš parašiau skundą poliklinikos administracijai. Paskaičius daugelį kitų neigiamų atsiliepimų apie šį asmenį, manau, kad ir kiti nuo jos vienaip ar kitaip (psichologiškai, emociškai ir pan.) nukentėję pacientai taip pat galėtų surašyti savo mintis administracijai, o ne vien tik tarpusavyje išsilieti ar kitus įspėti neturėti su ja jokių reikalų.

2019-05-23, 16:58 | 1

Paskutinis kartas kai lankiausi pas ją. Centro poliklinikoj nuo vieno prasto gydytojo prie kito. Po nekompetetingos Zeidotaites mums paskyre Krochiniene. Pradzioj skaiciau prastus atsiliepimus, bet nueidavom, apziuredavo vaika, uzrasydavo skiepam ir tiek. Bet kai kilo klausimu ir problemu, tai likau be zado ir pazeminta. Isjuoke, i vaiko problemas nesureagavo, siuntimo pas gydytoja nedave. Pirmas dalykas ka padariau isejusi is kabineto, tai paskambinau i kita poliklinika persirasyti. Akyse jos matyti nenoriu! Ir tas nuolatinis jos linksmumas su pasaipa veide irgi kazkaip neadekvaciai atrodo...

2019-05-16, 20:06 | 2

Tiesiog KATASTROFA !!! Blaskesi , nesikoncentravo, keistai juokavo... net sukele itarimu, kad nera blaivi. Finale nesugebejo susigaudyti kompiuterineje sistemoje, privalejau del reikalingo dokumento kreiptis i kita gydytoja. (nor sesute siule eiti tiesiai pas vedeja) . Nerekomenduoju.