Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Krochinienė, %

Išduota: 2011-08-23, Nr. MPL-17450, Sustabdyta

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

2019-09-06, 18:46 | 1

Labai nusivylėm. Kol neturėjom rimtų problemų viskas atrodė normaliai. Komentarus kartais praleisdavom, juk visų žmonių humoro jausmas skiriasi. Atsiradus problemai ir kai reikėjo pakartotinai nueiti pasitikrinti į Santariškes (kad reiks pasirodyti buvo nurodyta išraše po pirmo vizito Santariškėse) mes siuntimo negavome. Buvo pasijuokta, kad tėveliai ieško ligų. Užsirašėm mokamam vizitui į Santariškes negavę siuntimo. Po apžiūros buvo paskirtas artimiausias laikas operacijai. Grįžę pas šeimos daktarę pasidaryti tyrimus reikalingus turėti prieš operaciją, jokių priekaištų neišsakėm. O susilaukėm nemalonaus bendravimo už savarankiškus sprendimus vesti privačiai ir neva ligų ieškojimo. Nusprendėm keisti šeimos daktarę nedelsiant!

2019-07-17, 11:29 | 1

Taip atmestinai dirbančios ir pacientų negerbiančios "gydytojos" dar neteko sutikti. Visada sarkastiška ir kandi paciento atžvilgiu, nerimtai žiūri į bet kokias išsakytas problemas. Tikrai nuoširdžiai nepatarčiau niekam pas ją gydytis!

2019-05-27, 22:29 | 1

Niekam nerekomenduoju šios ponios, tiksliau - patariu jos absoliučiai vengti. Po pirmo ir paskutinio vizito pas ją (nes mano gydanti daktarė atostogavo, o man reikėjo prasitęsti biuletenį) ir po pabendravimo su šia ponia, aš parašiau skundą poliklinikos administracijai. Paskaičius daugelį kitų neigiamų atsiliepimų apie šį asmenį, manau, kad ir kiti nuo jos vienaip ar kitaip (psichologiškai, emociškai ir pan.) nukentėję pacientai taip pat galėtų surašyti savo mintis administracijai, o ne vien tik tarpusavyje išsilieti ar kitus įspėti neturėti su ja jokių reikalų.

2019-05-23, 16:58 | 1

Paskutinis kartas kai lankiausi pas ją. Centro poliklinikoj nuo vieno prasto gydytojo prie kito. Po nekompetetingos Zeidotaites mums paskyre Krochiniene. Pradzioj skaiciau prastus atsiliepimus, bet nueidavom, apziuredavo vaika, uzrasydavo skiepam ir tiek. Bet kai kilo klausimu ir problemu, tai likau be zado ir pazeminta. Isjuoke, i vaiko problemas nesureagavo, siuntimo pas gydytoja nedave. Pirmas dalykas ka padariau isejusi is kabineto, tai paskambinau i kita poliklinika persirasyti. Akyse jos matyti nenoriu! Ir tas nuolatinis jos linksmumas su pasaipa veide irgi kazkaip neadekvaciai atrodo...

2019-05-16, 20:06 | 2

Tiesiog KATASTROFA !!! Blaskesi , nesikoncentravo, keistai juokavo... net sukele itarimu, kad nera blaivi. Finale nesugebejo susigaudyti kompiuterineje sistemoje, privalejau del reikalingo dokumento kreiptis i kita gydytoja. (nor sesute siule eiti tiesiai pas vedeja) . Nerekomenduoju.

2019-04-26, 01:02 | 1

Nerekomenduoju niekam šios šeimos gydytojos. Nesiklauso, tyčiojasi kiek tik sugeba jokių tyrimų neatlieka.

2019-03-24, 19:03 | 1

Gražina Krochinienė yra labai prastos reputacijos gydytoja. Ji nesigilina į paciento sveikatą, neskiria tyrimų, neskiria gydymo, ,,geriausiu atveju" išrašo antibiotikų. Į savo darbą žiūri labai aplaidžiai. Į kortelę gali prirašyti išvadų, kurios neatitinka realybės ir paciento sveikatos, nusiskundimų. Jei jums rūpi jūsų sveikata, būkite atsakingi ir nesirinkite šios nepatikimos gydytojos. O centro polinklinika turėtų atidžiai stebėti kas ir kaip pas juos dirba. Geriau priimkite jaunus specialistus, kurie bent turi entuziazmo padėti.

2018-11-08, 20:57 | 1

Labai apsirikau pasirinkus sia seimos gydytoja. Pirma karta nuejusi pas Grazina nesulaukiau jokio sveikatos patikrinimo. Gydytoja buvo nekalbi jei pasakoju problema del kurios atejau bet ji nekreipe demesio prasiau kraujo tyrima atlikti tai dar gavau rekti kad ieskau problemos ir nedave lapuko kraujui atlikti. Taip ir nesuzinojau kas buvo sirgau geriau savo nuoziura nusipirktus vaistus kadangi ji net netikrino manes nesugebejo nei paklausyti nei spaudimo pamatuoti. Daugiau pas ja neinu ir neisiu gyvenime.

2018-08-28, 08:09 | 2

Na, man tai ši gyditoja labai gera, jaučiasi kartais, kad užsiknisusi, bet ka reikia padaro, normaliai bendrauja.

2018-05-25, 14:14 | 1

Vienu žodžiu,esu labai labai pikta. 2016 metai kai gimė mano vaikelis ėjome pas šią "gydytoją". Kai pamačiau,kad nelabai nusimano kaip pedeatrė,perrašiau vaikelį pas kitą daktarę. Bet štai atėjo 2018.05.22 diena. Pasijaučiau labai blogai,atvažiavau į polikliniką,kadangi Krochinienė nedirbo tuo metu,mane priėmė kita gyd,padarė tyrimus ir plaučių nuotrauką ir pasakė ,kad tyrimai blogi tad nustatė nepatvirtintą bronchų pneumoniją,išrašė antibiotikų ir paskyrė vizitą pas savo gyd. Po tryjų dienų nustatytu laiku atvažiavau pas savo gyd. Krochiniene pasitiko mane pernelyg geros nuotaikos,pasižiūrėjusi į mano kortelę pradejo juoktis, (oooo 40 twmperatūra,nustatyta mirtina lyga, gersi mėnesį antibiotikus ) visa tai sakė besijuokdama. Nieko nepakomentavo aiškiai ,išrašė dar vienus antibiotikus ir vis atsivertusi mano kortelę juokėsi. Kelis kartus paprašiau rimtai pakomentuoti kaip keičiasi mano būklė bet ji vis kartojo(aukšta temperatūra ir antibiotikus gersi mėnesi juk tokia rimta lyga) . Jaučiausi tuo metu gerai ir temperatūros beveik nebuvo. Vėliau ji paklausė kaip mano vaikas,pasakiau kad serga tai ji pasakė(jus niekada nepasveiksit) . Ar ji pikta kad perrašėm savo vaiką žas kitą gyd ar kas,bet taip nemaloniai po gyd apsilankymo dar niekada nesijaučiau,išejau nieko nusupratusi apie savo būklę,su išrašytais neaiškiais antibiotikais,vienu žodžiu labai pikta ir nemalonu....