Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Krochinienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Teismo medicinos gydytojas

Išduota: 2008-05-20, Nr. MPL-10803, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.5

2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.5

2023-02-11, 15:16 | Registruotas lankytojas 1

Bendravo atmestinai, nesigilinant į problemą. Pateikus savo galima ligos versiją (kuri pasitvirtino nuėjus pas tikrą gydytoją) nusiprunkštė ir atsisakė paskirti reikiamus tyrimus - atsakydama "darysim taip kaip aš parašysiu". Atrodo, kad nemėgsta žmonių ir nenori jiems padėti. Tiek žinių. :/

2022-10-26, 18:22 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU. Atejus tam, kad isduotu nedarbinguma del persalimo ir skaudancio kaklo, ziurejo ir kalbejo lyg su simuliantu. Net nepasiule jokiu vaistu. Nedarbinguma isdave dviems dienoms ir nurode, jeigu noriu ilgiau, sekancia diena 8 val. pasidaryti kraujo tyrima, o apie 14 val. atvykti pas ja. Paprasius, gal galima sumazinti laiko tarpa, kadangi iki poliklinikos vaziuoti apie 30 km., su pasaipa atsake, kad juk nedarbingume busiu, galiu atvaziuoti ir nuo ryto cia sedeti.

2022-10-19, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

jokiais budais nerekomenduoju. zmogus visiskai ne savo vietoj, nevertas ir nekompetetingas buti gydytoju

2021-11-03, 13:05 | Registruotas lankytojas 2

Ši ponia neverta gydytojos statuso. turėjau pastoviai temperatūros ir sveikata blogėjo mėnesiais. Dažnas kosulys, silpnumas. šiaip ne taip išsiprašydavau ištirti kraują, tai ji prie seselių mane žemindavo ir jų klausdavo, ar šiai merginai (man) reikia daryti kraujo tyrimą? Ta prasme? Jums gal su galva negerai ar kaip? Dažnai skųsdavausi tuo pačiu, nuo jos žeminimo prieš vizitą visada stresuodavau, o kai tikrindavo širdį, rodėsi jog iššoks iš krūtinės. Tokio bjauraus žmogaus gyvenime nebuvau sutikusi. AROGANTIŠKA, ŽEMINANTI PACIENTUS, NESIGILINA Į SITUACIJĄ IR NET NESUPRANTA, KAS SU PACIENTU VYKSTA! Persirašiau pas kitą gydytoją, ir ji iš pirmo karto rado autoimuninę ligą, kuri vos neprivedė prie labai blogų dalykų. AČIŪ GRAŽINA, karma nesnaudžia :)

2021-06-18, 12:07 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomonė apie šią gydytoją susidarė labai bloga.Su tokiu gydytoju dar neteko gyvenime susidurti.Visiškai nereaguoja į paciento prašymus.Man reikėjo nukreipimo pas gydytoją specialistą pas kurį gydausi jau penkti metai.Ji ieškojo priežasčių,kad neduoti ir nedavė,nuėmė vaistus,kurie man reikalingi dėl bronchinės astmos,sako tegul išrašo gydytoja specialistė,o nukreipimo nedavė.Jei blogai jautiesi,tai kvieskis greitają.Man reikia gydytis kaip ir gydžiausi,o ji sako kviesk greitają.Kalbant nuotoliniu būdu,nespėjus išsakyti visų problemų,numetė ragelį.Paskambinau direktoriaus pavaduotojai medicinai,patarė persirašyti pas kitą gydytoją.Žinoma aš persirašiau.Pamačius kiek apie ją blogų atsiliepimų,nutariau parašyti,bet čia ne išeitis.Įdomu kodėl administracija nesiima jokių priemonių.Suprantu,kad trūksta gygytojų,bet čia ne gydytoja,o pikta,blogo linkinti moteris.Tiek žmonių skundžiasi,o ji toliau dirba.

2021-06-13, 19:27 | Registruotas lankytojas 1

Negaliu Grazinos Krochinienės pavadinti gyditoja.Toks žmogus neturėtų dirbti su žmonėm, o juo labiau medicinoje. Jeigu pas ją papulsite, iskarto keiskite gyditoją. Ne gaiškite savo laiko, ir negadinkite sau nervų ir sveikatos. Paklausiau pačios gydytojos rekomendacijos, ir po antro kontakto, pakeičiau gydytoją.

Kreipiausi du kartus dėl 98-ių metų mamos. Pirmą kartą atsisakė šnekėti, nes neturėjau asmens kodo. Tai galiu suprasti.

Antrą kartą atėjau gyvai su įgaliojimu, kad išrašytų dažnai vartojamų vaistų, ir medicininio išrašo, kurio reiktų kreipiantis dėl soc. paramos. Vaistų be mamos atsisakė išrašyti, ir kai paminėjau, kad kviesiu gydytoją į namus (mama beveik nevaikšto) pasakė, kad į namus nesiuntinėja (žinau, kad tai netiesa). Pasak jos, mama turi atvykti pati ir jai visai nerūpi kaip mama atsidurs poliklinikoje. Žodžių nepagražinau.
Išrašas (iš medicininės kortelės) - ne gydytojos kompetencijoje.

2021-05-20, 06:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju niekam, nekompetetingas asmuo dirbti šeimos gydytoju. Iškart siūlau persirašyti pas kitą.

2021-04-23, 16:40 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi į gydytoją antrą kartą (kadangi karantino metu man naujai buvo priskirta ši šeimos gydytoja), ir sutartu laiku sulaukiau gydytojos skambučio. Realiai mano kreipimosi priežastis buvo paprasta: reikalingas siutimas pas imunologą ir alergologą, dėl įtariamo imunodeficito. Šitos priežasties aš pati nesusigalvojau, o man ant lapelio užrašė ir užtampavo Santaros medikai,pas kuriuos pas pusmetį turiu planinę patikrą, dėl buvusios onkologinės ligos, ir įtariamų bėdų su imunitetu.Mano ligos istorijoje tai buvo galima aiškiai galima matyti. Kai aiškiai ir madangiai paaiškinau gydytojai situaciją, kodėl reikalingas siuntimas, jog Santaros medikai nori įdėmiau ištirti nes galimai bus reikalingas skubus gydymas imunoterapija. Atrodo viskas gan rimta ir aišku. Tačiau deja, gydytoja pradėjo mane pulti, kad aš čia vaikštau pas kitus gydytojus, ir vat kat pasiskiepijau šiandien (taip, teisingai aš gavau pirmąją vakcina nuo covid šį rytą), ir kad jokio siuntimo nebus. Aš nesupratau, ir stengiausi išsiaiškinti, kodėl negali būti siuntimo, kokie kiti gydytojai ir prie ko čia vakcina, juk man siuntimo reikia kad kitą savaitę eičiau tirtis? Gydytoja sako (cituoju): "Mes nesusikalbam, aš jums aiškiai sakau, jokio siuntimo nebus, jūs apsispręskit kokioj klinikoj gydotės". Aš vėl sakau: mes tikrai nesusikalbam, nes aš žinau kokioj aš klinikoj gydausi, ir galite atsakyti, kodėl negaliu gauti siuntimo? tuomet ji padėjo ragelį. sorry, bet apsiverkiau, aš nesu gyvenime susidūrusi su tokio žmogiškmo nebuvimo lygmeniu. O dar skambinant man jautria tema, dėl sveikatos.Man 29 metai, ir tikrai man neadeina, kodėl ji negalėjo išrašyt siuntimo? gal kas nors žinote? Nes kažkodėl kai paskambinau į Northway kliniką, ir šeimos gydytojai papasakojau situaciją,siuntimas buvo ranoje lygiai per 2 minutes. Dar kartą, kodėl aš negaliu gauti nemokamo siuntimo, jei esu konsultacijoje su savo šeimo daktaru,kuris laiko rankoje mano ligos istoriją, o bet koks kitas daktaras išrašo per kelisa minutes? Ir kodėl mano konsultaijos metu man yra numetamas ragelis,kai paprašau argumentuoti kodėl aš negaliu gauti siuntimo ir kokius veiksmus ji man siūlo toliau? chu.. sorry, bet reikėjo išsikrauti. KOmentarų šiaip sau nerašau, bet nuoširdžiai, pagailėkite savęs, ir neikite pas Krochinienę, neveskite ten savo vaikų ir mylimų žmonių. Na, o aš oficialiai ieškau naujo šeimos gydytojo..

2021-02-24, 11:27 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-02-17, 11:44 | Registruotas lankytojas 3
2021-02-02, 12:06 | Registruotas lankytojas 1
2020-09-02, 06:24 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-01, 18:18 | Registruotas lankytojas 1
2020-08-27, 06:40 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-04, 17:15 | Registruotas lankytojas 1
2020-03-31, 16:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-20, 17:09 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-06, 16:25 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-26, 19:43 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-21, 17:23 | Registruotas lankytojas 3
2019-11-07, 13:51 | Registruotas lankytojas 2
2019-11-07, 11:16 | Registruotas lankytojas 4
2019-10-08, 14:01 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-30, 05:43 | Registruotas lankytojas 4

Kiek teko lankytis, jokių nusiskundimų gydytojos elgesiu ar profesionalumu neturiu. Gydytoja visada išklauso, padaro reikalingus tyrimus, kai atsirado poreikis, nusiuntė pas reikalingą specialistą. Bendravimas taip pat mandagus, jokio tyčiojimosi nepatyriau.

2019-09-06, 15:46 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-17, 08:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-27, 19:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-23, 13:58 | Registruotas lankytojas 1
2019-05-16, 17:06 | Registruotas lankytojas 2

Tiesiog KATASTROFA !!! Blaskesi , nesikoncentravo, keistai juokavo... net sukele itarimu, kad nera blaivi. Finale nesugebejo susigaudyti kompiuterineje sistemoje, privalejau del reikalingo dokumento kreiptis i kita gydytoja. (nor sesute siule eiti tiesiai pas vedeja) . Nerekomenduoju.

2019-04-25, 22:02 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-24, 17:03 | Registruotas lankytojas 2

Gražina Krochinienė yra labai prastos reputacijos gydytoja. Ji nesigilina į paciento sveikatą, neskiria tyrimų, neskiria gydymo, ,,geriausiu atveju" išrašo antibiotikų. Į savo darbą žiūri labai aplaidžiai. Į kortelę gali prirašyti išvadų, kurios neatitinka realybės ir paciento sveikatos, nusiskundimų. Jei jums rūpi jūsų sveikata, būkite atsakingi ir nesirinkite šios nepatikimos gydytojos. O centro polinklinika turėtų atidžiai stebėti kas ir kaip pas juos dirba. Geriau priimkite jaunus specialistus, kurie bent turi entuziazmo padėti.

2018-11-08, 18:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-08-28, 05:09 | Registruotas lankytojas 2

Na, man tai ši gyditoja labai gera, jaučiasi kartais, kad užsiknisusi, bet ka reikia padaro, normaliai bendrauja.

2018-05-25, 11:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-05-25, 10:59 | Registruotas lankytojas 1

2018-05-18, 04:57 | Registruotas lankytojas 2

2018-05-16, 06:13 | Registruotas lankytojas 1

2018-05-03, 19:32 | Registruotas lankytojas 1

2018-04-02, 10:41 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-31, 12:27 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-11-29, 14:36 | IP: *.*.*.*

2017-06-29, 15:57 | IP: *.*.*.*

2017-05-22, 10:11 | IP: *.*.*.*

2017-05-16, 15:21 | IP: *.*.*.*

2017-04-13, 09:21 | IP: 212.59.4.162

Labai maloniai bendraujanti gydytoja.

2017-03-27, 11:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.