Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Vaitiekus, %

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19175, Galiojanti

2019-11-12, 20:22 | 2

Labai malonus gydytojas, taktiškas. Pacientė Inara Lakavičienė

2019-11-11, 23:07 | 3

Nuostabus jaunas gydytojas. Labai malonu, kai gydytojas paciento nežemina, įsiklauso ir padeda apsispręsti, kaip būtų geriau ir greičiau-empatiškas tikrąja to žodžio prasme. Sėkmės Jam didžiausios labai atsakingame ir reikalingame darbe. Ačiū Jums Andriau Vaitiekau.

Pacientė Irena

2019-10-25, 18:54 | 1

Šitas gydytojas priėmė mane be jokių eilių ir ne dėl to, kad buvau pas jį paskirta. Buvau paskirta pas traumatologę Čekuolienę, kuri susirgo. Jam paskambinau, pasiguodžiau, kad tuoj gausiu tris vinis į į sąnarį ir jis mane beregint priėmė. Atvažiavau su purvinais tarpupiriščiais, skubėdama. Bet gydytojas Vaitiekus yra iš Dievo pašaukimo - viską daro gerai ir su meile kenčiančiam žmogui. Labai džiaugiuosi, kad jį sutikau, kad man pagelbėjo. Nereikėjo čiurnos sukalti su blauzda vinimis. O jau Lazdynų ligoninės chirurgai išsižioję laukė. Ačiū pačiam, gydytojau Andriau Vaitiekai. Tu pats geriausias! Ingrida Vėgelytė Manzoor

2019-10-22, 16:53 | 1

Maloniai ir šiltai bendraujantis gydytojas, skyręs papildomus tyrimus (įskaitant MRT), padėjusius nustatyti tikrą problemą, rekomendavęs chirurgą operacijai. Manau gavusi visas paslaugas, kurių galėjau tikėtis iš ortopedo-traumatologo. Linkiu visokeriopos sėkmės gydytojui.

2019-05-30, 20:07 | 1

Tai jaunas labai mielas gydytojas,įsiklausantis į ligonio problemą.Tiksliai,labai profesionaliai nustatė skausmų priežastį, išsamiai viską išaiškino,skyrė gydymą.Gydymas buvo veiksmingas.Labai dėkinga,begalinis ačiū daktarui. Ir gydytojas A.Vaitiekus ir slaugytoja /Centro poliklinika 210 kab. kažkaip sugeba/sudaryti tik atėjusiems ir laukiantiems priėmimo ligoniams labai šiltą,malonią aplinką,labai rūpestingai įdėmiai išklauso, yra vienodai mieli ir mandagūs,užjaučiantys visiems...Dar kartą dėkoju šiems jauniems gydymo įstaigos darbuotojams.