Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Vaitiekus, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19175, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

74.3% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.1% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.8% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

80.5% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75% Complete
3.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.8% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-05-07, 15:39 | 1

Puikus gydytojas, tikrai dirbantis pagal savo pašaukimą! Visą gydymo laikotarpį jaučiau, kad jam rūpi paciento savijauta, o ne tik atidirbti valandas. Labai dėmesingas, empatiškas, išmanantis savo darbą, dirba profesionaliai ir, svarbiausia, myli savo darbą. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių gydytojų ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems. Ačiū labai, Gydytojau, už gydymą ir rūpestį. Sveikatos Jums ir kantrybės!
Virginija

2020-01-15, 14:03 | 2

Ačiū daktarui už suteiktą neatidėliotiną pagalba, kuri buvo suteikta išvengiant viso biurokratizmo. Puikus, rūpestingai daktaras. Pacientė Veslava.

2019-11-12, 20:22 | 2

Labai malonus gydytojas, taktiškas. Pacientė Inara Lakavičienė

2019-11-11, 23:07 | 3

Nuostabus jaunas gydytojas. Labai malonu, kai gydytojas paciento nežemina, įsiklauso ir padeda apsispręsti, kaip būtų geriau ir greičiau-empatiškas tikrąja to žodžio prasme. Sėkmės Jam didžiausios labai atsakingame ir reikalingame darbe. Ačiū Jums Andriau Vaitiekau.

Pacientė Irena

2019-10-25, 18:54 | 1

Šitas gydytojas priėmė mane be jokių eilių ir ne dėl to, kad buvau pas jį paskirta. Buvau paskirta pas traumatologę Čekuolienę, kuri susirgo. Jam paskambinau, pasiguodžiau, kad tuoj gausiu tris vinis į į sąnarį ir jis mane beregint priėmė. Atvažiavau su purvinais tarpupiriščiais, skubėdama. Bet gydytojas Vaitiekus yra iš Dievo pašaukimo - viską daro gerai ir su meile kenčiančiam žmogui. Labai džiaugiuosi, kad jį sutikau, kad man pagelbėjo. Nereikėjo čiurnos sukalti su blauzda vinimis. O jau Lazdynų ligoninės chirurgai išsižioję laukė. Ačiū pačiam, gydytojau Andriau Vaitiekai. Tu pats geriausias! Ingrida Vėgelytė Manzoor

2019-10-22, 16:53 | 4

Maloniai ir šiltai bendraujantis gydytojas, kruopščiai apžiūrintis pacientą. Gaila, kad užtruko nustatydamas tikrą skausmo priežastį po traumos - prireikė kelių savaičių iki buvo paskirtas MRT tyrimas, atskleidęs tikrą skausmo priežastį - plyšusią sausgyslę, kurios įprastinės rentgeno nuotraukos nepajėgios parodyti. Ačiū gydytojui, kad rekomendavo chirurgą operacijai.

2019-05-30, 20:07 | 1

Tai jaunas labai mielas gydytojas,įsiklausantis į ligonio problemą.Tiksliai,labai profesionaliai nustatė skausmų priežastį, išsamiai viską išaiškino,skyrė gydymą.Gydymas buvo veiksmingas.Labai dėkinga,begalinis ačiū daktarui. Ir gydytojas A.Vaitiekus ir slaugytoja /Centro poliklinika 210 kab. kažkaip sugeba/sudaryti tik atėjusiems ir laukiantiems priėmimo ligoniams labai šiltą,malonią aplinką,labai rūpestingai įdėmiai išklauso, yra vienodai mieli ir mandagūs,užjaučiantys visiems...Dar kartą dėkoju šiems jauniems gydymo įstaigos darbuotojams.

2019-05-22, 23:01 | 1

Kreipiausi pas gydytoją po plaštakos piršto traumos. Gydytojas nusiuntė pasidaryti piršto rentgeno nuotraukos. Gavęs nuotrauką gydytojas negalėjo nustatyti, ar pirštas yra lūžęs, nes, pasak gydytojo, aiškaus lūžio nuotraukoje nesimatė. Vizito metu internete tikrino 'plaštakos anatomiją', kas man pasirodė gana neprofesionalu. Nusprendęs, kad greičiausiai pirštas nėra lūžęs paprašė seselės jį subintuoti (pritvirtinti) su kitu pirštu ir išleido namo. Šiuo metu praėjo jau 4 savaitės, bet piršto būklė negerėja, vis dar jo negaliu pilnai sulenkti ir yra ištinęs ties sąnariu. Užsiregistravau pas kitą gydytoją, tik labai gaila, kad dėl gydytojo nekompetencijos tiek ilgai reikia kęsti skausmą ir labai tikiuosi, kad nebūčiau pažeidusi sąnario rimčiau. Jeigu galite, rekomenduočiau pasirinkti kitą, labiau patyrusį gydytoją, antrą kartą tikrai pas jį nesikreipčiau ir kitiems nerekomenduočiau.

2019-04-29, 09:11 | 3

turi dideli nora padeti

2019-02-28, 13:49 | 6

Likau maloniai nustebinta gyd. Vaitiekaus profesionalumu. Sužavėjo ir jo požiūris į pacientą - labai rūpestingas ir dėmesingas gydytojas, atidžiai išklauso, kruopščiai apžiūri, viską detaliai neskubėdamas paaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus. Gilinasi į problemą, o ne dirba šabloniškai. Drąsiai rekomenduoju šį gydytoją!

2019-02-11, 17:35 | 8

Jaunas, pasitikėjimą keliantis, profesionalus, santūrus gydytojas, skyrė pakankamai laiko ir apžiūrai ir procedūrai, nukreipė papildomiems tyrimams ir diagnozavimui. Nesakau, kad buvo malonu, nes traumos retai būna malonios, o apžiūros ir procedūros skausmingos. Su gydytoju dirba labai atidi, rūpestinga ir gailestinga sesutė. Ačiū!

2019-02-11, 17:35 | 8

Jaunas, pasitikėjimą keliantis, profesionalus, santūrus gydytojas, skyrė pakankamai laiko ir apžiūrai ir procedūrai, nukreipė papildomiems tyrimams ir diagnozavimui. Nesakau, kad buvo malonu, nes traumos retai būna malonios, o apžiūros ir procedūros skausmingos. Su gydytoju dirba labai atidi, rūpestinga ir gailestinga sesutė. Ačiū!

2018-03-30, 23:02 | 2

Nuostabus jaunas gydytojas, rūpestingas ir malonus, nuoširdus, švelnus, dėmesingas ir jo 210 kab. personalas. Gydytojas tikrai labai atidus, patariantis. Nuoširdžiausias ačiū uz profesionalu! Geros jam sveikatos ir ilgu darbo metu. Patys geriausi atsiliepimai.

Vaitiekus Andrius atsakė

Visada smagu išgirsti gražius žodžius, stengiuosi dėl Jūsų, kviečiu apsilankyti ir ateityje, jei tik galėsiu kuo padėti. Ačiū Jums.

2017-11-27, 00:15 | IP: 78.58.54.190

Rūpestingas, greitas ir malonus. Ėjau pas chirurgą su trauma, tai psichologo tikrai neieškojau (kaip ne kurie). Skyrė laiko ir atsakė į klausimus, liepė skambint jeigu negerėtų. Bet vykdžiau rekomendacijas ir jau jaučiuosi daug geriau! Dėkui ir sėkmės nelengvam darbe.

Vaitiekus Andrius atsakė

Malonu išgirsti gražius žodžius, džiaugiuosi už Jus. Sveikite, jei ateityje būsiu naudingas, kreipkitės - padėsiu kuo galiu.

2017-11-22, 19:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!