Pacientai, kurie rekomenduoja Tatjana Lapėnienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01884, Galiojanti

Lapėnienė Tatjana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lapėnienė Tatjana?

2020-06-22, 14:34 | 1

Atsidūriau pas gyd. po neurologo kuris siūlė gydytis namuose, kas matyt nebūtų geras variantas dėl pažeidimų kurie buvo pas mane. Gyd. T. Lapėnienė tiksliai nustatė problemą ir sekančią dieną paskyrė gydymą kineziterapijos skyriuje, kurį praėjus pusėj kurso teko nutraukti dėl paskelbto karantino, bet išmoktus pratimus dariau savarankiškai namuose ir praėjus keliems mėnesiams viskas atsistatė. Dėkui.

2017-05-18, 12:19 | IP: 89.249.88.41

Puiki savo srities specialistė!Esu dėkinga šiai gydytojai, nes gydymo rezultatas -šimtaprocentinis išgyjimas. Nuosekliai vykdžiau visus gydytojos skirtus nurodymus, atlikau privalomas procedūras ir šiandien džiaugiuosi pilnaverčiu gyvenimu.
Nuoširdus ąčiū gydytojai!

2015-03-14, 09:33 | IP: 89.116.210.98

LAPĖNIENĖ TATJANA- dalyvavauja Valentis produkcijos platinime paskyre brangu sios firmos tepaliuka, kuris nieko nepadejo gaila kad medikai parsiduoda, tik idomu, ar i mano kortele irase, kad skyre valentis tepaliuka, nes man padave ju reklamini lapeli ir pazymejo koki pirkti O kaina tai apie 40 lt. gerai, kad po to patekau pas normalu specialista jis patare isigyti vaistus, ir nurode kokius.

Esate Tatjana Lapėnienė?