Pacientai, kurie rekomenduoja Nomeda Jokubaitienė, %

Gydytojas vaikų pulmonologas

Išduota: 2005-10-26, Nr. MPL-07621, Galiojanti

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01806, Galiojanti

Jokubaitienė Nomeda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jokubaitienė Nomeda?

2019-01-10, 14:31 | 1

Šiais laikais ypač sunku pasitikėti gydytojais, tenka nemažai jų aplankyti, kol gali pasidaryti išvadas. Tačiau šia gydytoja galima visapusiškai pasitikėti. Mano mažylė dukrytė nuo metuku sunkiai serga ir Nomeda Jokubaitienė mumis tinkamai rūpinasi. Profesionaliai skiria gydimą, reabilitacijas, kas kart padaro visus (net ir rečiausius/brangiausius) tyrimus, prireikus nepasididžiuoja konsultuotis su profesoriais. Visada galima pasitikėti, net jei negulime ligoninėje, nuolat konsultuoja, o prireikus ir paguldo į ligoninę. Labai gera, profesionali ir dėmesinga gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai, REKOMENDUOJU ir didžiausias AČIŪ nuo mažosios Augustėlės S.

2018-05-02, 09:38 | 1

Super daktarė. Kai gulėjom ligoninėj, su 3 mėn bambliu, tai jinai ir lankė ir visus tyrimus paskyrė ir tikrai rūpestingai gydė. Labai greitai atsigavo. Rekomenduoju

2018-01-23, 13:14 | 1

Nuostabiausia ir vaikystėje - mylimiausia mano gydytoja! Esu jai labai dėkinga už tinkamiausią gydymą, siuntimus reabilitacijai į sanatorijas, kas mane pagydė visiškai pilnai, šiuo metu jau daugiau nei 5 metus visiškai nebeturiu astmos protrūkių, peršalus - nesunkiai ir greitai persergu, dažniausiai užtenka tik išsigulėti, nebereikia vaistų! Gydytoja buvo labai rūpestinga tiek man , būnant 'etatine' astmos ligoniuke, tiek vėliau, mano jaunesniąjai sesutei su ta pačia liga. Priežiūra buvo atsakinga, neskubant skirti stipriausių vaistų, ar antibiotikų, dar net kitą ligos astmos dirgintoją netikėtai, bet išmaniai rado, ir padėjo įveikti ir ją (rado gastritą, kuris taip pat, labai silpnino mano imunitetą). Kiek atvykdavome, būdavome skubiai apžiūrimi, mumis pasirūpinta, personalas taip pat nuostabus (Antakalnio ligoninės, 1-ojo vaikų ligų skyriaus). REKOMENDACIJOS TIK GERIAUSIOS! Gerb. gydytoja, didelis Jums AČIŪ.

2017-10-15, 02:23 | 2

Nuostabi gydytoja, išsamiai aiškiai operatyviai ir rūpestingai.

2017-08-27, 23:57 | IP: 195.182.83.20

Pati geriausia gydytoja! po 2men sirgimo, tiksliai vaikui surado priežastį, gydymas buvo veiksmingas. Iki to laiko teko apsilankyti pas įvarius specialistus, tačiau niekam nepavyko nustatyti tikslios diagnozės. Tikrai rekomenduoju! džiaugiuosi atradusi šią gydytoją