Pacientai, kurie rekomenduoja Asta Kuncevičienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00080, Galiojanti

Kuncevičienė Asta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kuncevičienė Asta?

0.8

Nepavyko diagnozuoti problemos

Nesidomėjo

2019-05-30, 12:54 | 1

Nuostabi gydytoja. Viską padarys kad jūs pasveiktumėte.

2019-05-06, 10:33 | 1

Prieš lankantis pas gydytoja skaičiau atsiliepimus, daug neigiamu, bet yra ir prieštaringai gerų. Tad buvo sudėtinga pasidaryti tikslią išankstinę nuomonę.

Mano problema - kamuojantys nugaros skausmai. Tai vyksta 10 metų su protrpiais, paskutiniu metu smarkiai paūmėjo.

Pas daktarę laukiau ~1,5 mėn. Atvykus pagal paskirtą laiką, kuris buvo anksti ryte 7:25(greičiausiai buvau antras pacientas), reikėjo laukti iki 7:50. Priėmė mandagiai, bet po kelių sakinių pradėjo kelti toną. Du kartus mandagiai paprašiau nekelti tono. Su demonstratyviu nepasitenkinimu pareiškė, kad ji nekelia tono. Toliau bendravo be tono pakėlimo.

Paklausiau ar galiu įrašyti mūsų pokalbį, ji tai daryti atsisakė, net su pasipiktinimu. Nors kai lankiausi pas privačius gydytojus, jie maloniau, kai kurie net su džiugesiu sutiko, kad įsirašyčiau pokalbį. Juk tai labai patogu, kad nepamirštum ką kalbėjot, ko gydytojas klausė, ką sakė, kokia diagnozė. Juk gydytojai savo diagnozes įrašo į ligos istoriją. Nematau priežasčių, kodėl negaliu įrašyti vizito pokalbio.

Po kelių susitikimo minučių, net neatlikus jokios diagnozes pradėjo man šnekėti apie skiriamas procedūras. Pertraukiau ją, ir pasiteiravau ar jai nederėtų prieš tai atlikti diagnozę, tada sulaukiau dar daugiau nepasitenkinimo. Tada paviršutiniškai apžiūrėjo ir nustatė diagnozę, kad silpni raumenys ir nervinių šaknelių uždegimas. Kai paprašiau detaliau paaiškinti sulaukiau pasipiktinimo. Toks vaizdas, kad ji nesugeba detaliau paaiškinti. Po kelių min. Kamantinėjimo galiausiai paaiškino, kad dėl silpnų raumenų atsiranda nervo užspaudimas ir šaknelių uždegimas.
Diagnozė man keista, nes raumenys nėra silpni, darau mankštas kiekvieną rytą, sportuoju, lankau plaukimą, begioju, neturiu viršsvorio, esu sportiškas, net sakyčiau atletiškas.

Supratau, kad daugiau nelabai yra su ja apie ką kalbėti. Bent jau proceduras paskirs, gal jos padės. Paskyrus procedūras įdavė lapelį, paaiškino kur toliau eiti dėl procedūrų ir atsisveikino su manim. Paklausiau ar ji neskirs apžiūros po procedūrų, ji griežtai pasakė, kad ne, tam nėra reikalo. Pasiūlė vėl kreiptis į šeimos daltarę. Likau šoke.
Paklausiau jos ar jai rūpi ar jos skirtos procedūros padės man, kabinete įsivyravo nejauki tyla, tada dar karta paklausiau to paties, toliau tyla. Likau šoke vėl. Trūko kantrybė ir pamoralizavau, kad tokia tyla, tai reiškia, kad jai visai nerūpi ar jos skiriamos procedūros padės man ar ne. Tada, matyt susigėdus, ar susivokus, pasakė - taip man rūpi. Tada paklausiau ar pasidomės ar man padės jos skiriamos procedūros. Atsakė, kad ne.

Manau, kad gydytoja yra netinkama dirbti šio darbo, nes jai nerūpi pacientū sveikata. Su savo darbu ji gali padaryti daugiau žalos nei naudos.

2018-12-27, 23:17 | 3

Esu labai patenkinta reabilitacijos rezultatais. Mano liga nepagydoma, apgydomi tik simptomai, todėl iš tiesų svarbu, kad gydytojas skirtų pakankamai laiko ir dėmesio: ir įsiklausytų, ką pats bandai papasakoti, nors gal tai ir ne itin svarbu, ir pats paklausinėtų, nes kitą kartą ir nežinai, kad viena ar kita detalė reikšminga.
Visos jos pastabos, komentarai buvo profesionalūs, o paskyrimai - naudingi, parinkti pagal galimybes, nors jas ir varžo dabartinis visa ko reglamentavimas (o juk tūkstančius metų gydymas buvo menas...). Todėl dar kartą ačiū!
Ir dar - labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Antakalnio polikliniką reabilitacijai. Čia dirba ne tik savo darbą išmanantys gydytojai, bet ir meistrai - vienokias ar kitokias procedūras atliekantys specialistai. Visiems jiems dėkoju ir linkiu kuo geriausios kloties Naujaisiais!

2018-06-22, 15:01 | 1

jeigu yra galimybės eiti pas kitą gyd. taip ir darykit , buvom pas ją 2 kartus , visiškai abejinga savo darbui , reikėjo traukt žodi pačiai , mikseno vis kažka sau po nosim , ir viska šeimos gyd. bandė nuverst , vaiką apžiūrėjo nenorei , skyrė tik mokamos paslaugas , nemylinti savo darbą , 1 su dideliu minusų įvertinimo! !!

2018-03-06, 08:12 | 1

Gydytoja nesigilino į konkrečias mano ligos problemas. Skirtos procedūros nebuvo individualios, greičiau paviršutiniškos. Nors gydytoja ir įvertino jog būklė po procedūrų nėra gera, tačiau nerekomendavo tolimesnio gydymo ir nurodė gydytis namuose. Manau netiesiogiai buvo prašoma 'dovanėlių'.

2018-02-28, 18:20 | 3

Vengiu šios gydytojos..nemaloni,arogantiška...visada yra kitų..

2017-11-07, 20:07 | 4

Gydytoja bendravo maloniai, išklausinėjo visko ir apžiūrėjo mano sūnelį, paaiškino ir atsakė į rūpimus klausimus. Net keista, kad tiek komentatorių teigia, kad gydytoja arogantiška. Tikrai šito nepastebėjau.

2017-10-20, 20:38 | IP: *.*.*.*
2017-10-20, 18:01 | IP: 185.127.1.211

Labai maloni moteris. Padėjo kiek galėjo. Dėl tokių gydytoju kaip ji sugryžta pasitikėjimas medicina. Toje pačioje įstaigoje buvau pas kitą gydytoja ir liginu jas abi. tai ši labai gera 100proc, o R. Jukonytė paskaičius atsiliepimus atrodo labai gera, tačiau antžmogis -100proc.

2017-10-16, 15:10 | IP: *.*.*.*