Pacientai, kurie rekomenduoja Vytis Bajoriūnas, %

Gydytojas krūtinės chirurgas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02499, Galiojanti

Bajoriūnas Vytis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bajoriūnas Vytis?

2019-05-21, 10:49 | 1

Nuoširdus, iniciatyvus, profesionalus. Prieš keletą metų išoperavo auglį. Puikiai pavyko. Skiria reikiamus tyrimus per įmanomai trumpiausią laiką. 'Nestumdo' paciento su popierėliais pas kitus gydytojus, stengiasi pats viską suderinti. Turi humoro jausmą. Ačiū gydytojui!

2018-12-03, 16:13 | 1

Labai geras gydytojas,esu labai dèkinga šiam žmogui už savo vyro sveikata ir gyvybe.Labai rūpestingas ir puikiai išmanantis savo darba.

2018-07-20, 09:26 | 1

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Vyčiui Bajoriūnui už profesionalumą, nuoširdumą, visapusišką pagalbą mūsų brangiam tėčiui Jonui Liorentui. Didelis didelis ačiū visos mūsų šeimos vardu už profesionalų gydymą, atliktas operacijas ir tėčio priežiūrą. Visokeriopos Jums sėkmės .

2018-04-06, 10:35 | 2

Nepaprastai atsidaves savo darbui ir profesionalus gydytojas,isgelbejes ne tik mano,bet ir daugelio zmoniu gyvybes.Tai Gydytojo etalonas.

2018-03-12, 10:41 | 3

Kad ir kokia pažinties pradžia buvo susiklosčius su šiuo gydytoju (mums abiems neplanavus ir be išankstinio nusistatymo), Mintyse kaip mantrą kartoju ir tariu Nuoširdų Ačiū:
- operavusiam gyd., V. Bajoriūnui, gyd., D. Pilipavičiui, pulmonologui doc., M. Žemaičiui , anesteziologui prof. E. Širvinskui bei jo asistentei (deja pavardės nežinau) ir visai komandai dalyvavusiai 2018.02.22 operacijos metu. Tai Gydytojai iš didžiosios raidės ir savo srities profesionalai. Kaip aš sakau, Tai Auksinių rankų žmonės.
Ačiū jums, kad esat, Ačiū, kad jums jūsų darbas, tai ne tik prastūmtos valandos klinikose, o jūsų gyvenimo kredo ir meilė bei atsidavimas savo pasirinktai profesijai. Kad į kiekvieno paciento problemą gilinatės iš širdies.
Tai Gydytojas kurį visas septynias dienas per savaitę gali rasti klinikoje. Griežtas, bet teisingas. Didelės sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe. Linkiu niekada neprarasti žmogiškumo, kad ir kaip būtumėt pavargęs ar be nuotaikos, šypsena jums tinka, o ir jūsų šypsena daug reiškia ne tik jūsų ligoniams, bet ir jūsų bendradarbiams. Visada prisiminsiu tik iš geros pusės, rekomenduosiu kitiems ir minėsiu tik geru žodžiu.
Pagarbiai,
D. B.

2018-02-21, 20:25 | 1

Konkretus ir atsakingas gydytojas - AČIŪ!!!

2016-08-29, 18:54 | IP: 88.222.157.147

dekoju uz rupesti ir nora pagelbeti mano teveliui.tokio atsidavusio savo darbui gydytojo retai galima sutikti.nuosirdzus dekui.

2015-06-13, 16:48 | IP: 5.20.44.31

labai geras gydytojas puikiai atliko operacija

2015-05-29, 18:40 | IP: 94.244.76.32

Labai geras gydytojas. Labai rupinosi po operacijos. Didelis didelis jam aciu ir sekmes.

2015-05-12, 18:20 | IP: 5.20.44.31

geras gydytojas puikiai atliko operacija