Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Degliūtė-Muller, %

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09732, Galiojanti

Degliūtė-Muller Ramunė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Degliūtė-Muller Ramunė?

2.2

2020-05-15, 20:49 | 1

Puikūs atsiliepimai. Ačiū

2020-01-29, 18:57 | 1

Mano patirtis nekokia ir tikrao nerekomenduočiau niekam..
Gydytoja labai arogantiška, mažai kalbanti. Mūsų princesei nustatė klubų displaziją ir liepė nešioti dirželius, nors po to 2 daktarai tvirtino, kad ji yra visiškai sveika jr nieko nera ????????‍♀️
Dar kartą užsiregistravau pas ją po 5 savaičių vaiko kankinomo. Beabejo ji įsižeidė ir to neslėpė, kad mes buvom pas kitus specialistus, nieko nedarė, ir pareiškė, jog -" radiologė buvo parašius, kad displazija, tai reiškiasi taip ir yra. Darykit kaip norit aš savo nuomonės nekeičiu "
Ir tikrai nesuprantu, kaip toks medikas gali dirbti su vaikais...

2020-01-28, 18:49 | 2

Labai nuoširdžiai NEREKOMENDUOJU registruoti savo vaikučių pas šią ortopedę konsultacijai. Mūsų vizitas paskirtas buvo 9val ryto, pirmasis talonėlis, gydytoja atėjusi į kabinetą nepakvietė nei vieno vaikiuko į kabinetą iki 9:30val. nežinau kuo galima svarbesniu su sesute užsiimti darbo metu , jei už durų laukia maždaug mėnesio kūdikis ir dar keli maži vaikiukai, kurių vizitai registruoti nuo pat darbo pradžios.
Vizitas buvo labai atsainus, vaiko apžiūra ir dokumentų pildymas užtruko viso 3 min. keisčiausia buvo kai gydytoja paklausė : "Ar norime rentgeno?" atsiprašau, bet dėl tyrimų skyrimo juk ne tėvai sprendžia, o turėtų tai daryti specialistai, juk dėl to ir atvykome. Tai pasakius gyd pranešė kad rentgeno tada mums nereikia ir rašė atsakymą "atliktos" konsultacijos.
Išėjome iš kabineto, apie tokį vizitą pranešiau registratūroje, merginos sakė parašyti čia pincetas.lt
Iškart užsiregistravome konsultacijai jau pas patikrintą gyd.ortopedę. Apie tokį vizitą sužinojusi mūsų šeimos gyd.iškarto išrašė pakartotiną siuntimą.

2020-01-23, 14:50 | 1

Nerekomenduoj nemoka bendrauti su mazais vaikais.Arogancijos isikunijimas pasiputus ir nemandagi.

2019-09-28, 00:35 | 1

Ne tik labai nemaloni gydytoja bet ir kaip specialistė netikus.Vaikui skaudėjo kojas ir nugarą, tai liepė "pasirinkti ką skauda, nes visko čia negydysim". Nereikėjo net rinktis, nes nieko negydė tik parašė melagingas išvadas.Keista kaip Kauno klinikose leidžiama dirbti tokiems gydytojams.Nerekomenduoju 100proc.

2018-09-18, 16:00 | 1

Likau sokiruota. Negana, kad velavo priimti, tai musu vizitui skyre vos 5 min, ir tai labiau kol kompiuteryje duonenis uzpilde. Vaika apziurejo per max 10sekundziu. Nespejau ne vaiko aprengt ir buvau isprasyta, net parasus koridoryje turejau sudet... net zado netekau kai taip viskas greit ivyko... bet apsoliutus nulis, tokie specialistai.
Vaikas 2 men i pamperi vos purptelejes buvo, tai butumet mate ta pasibjaurejima... nu truksta zodziu... labai nusivylem. tik kyla klausimas jei taip nemegsta vaiku kam dirbti vaiku ortopede....

2018-04-03, 20:37 | 1

Po uzsiregestravimo paskaicius atsiliepimus apie sia gydytoja siek tiek sunerimau, taciau kaip parode vizitas visai be pagrindo, gydytoja, paprasta, bendraujanti, aiski. Padare kas jai priklause, viska paaiskino kas ir kaip, tiksliai ir tiesiai. Po apsilankymo likom pilnai patenkinti.

2017-10-24, 14:59 | 5

Gydytoja netinkama dirbti su vaikais, begalo pasikelusi, vengia atsakineti i klausimus. Apsauke,kad menesio leliukas pridares i pampersa, o mamos reikmenys masinoje ir negali pasikeisti. Norejo neatlikti apziuros, nes gydytojai mazas kudikio kakutis pasirode bjaurus. Nerekomenduociau niekam!

2017-05-22, 17:31 | IP: *.*.*.*
2017-04-14, 21:39 | 2

Gydytojos nepazinojome,atvykome planinei operacijai. Pasirode maloni,bet konkreti,be jokiu pagrazinimu. Tokius gydytojus gerbiu uz tai kad neveidmainiauja,pasako ka galvoja. Neparode kad laukia atsilyginimo,viska po operacijos paaiskino suprantamai,jokiu nesklandumu nebuvo. Tikimes geriausiu rezultatu .

2017-03-27, 17:31 | 1

Normali gydytoja. Perskaičius apie šią gydytoją komentarus ir sužinojus, kad mano sūnų operuos ji gavau šoką. Bet pakeisti ką nors nebuvo laiko. Tačiau galiu pasakyti, kad pakankamai normali ir bendraujanti gydytoja. Išėjus iš operacinės priėjo prie manęs ir viską paaiškino, kaip operacija vyko.
Pakankamai dėmesinga ir maloni, tiek vaikui tiek mums, tėvams.
Kadangi operacija nesudėtinga, viskas pavyko gerai.
Tikrai apie šią gydytoją negaliu pasakyti nieko blogo. Galiu tik palinkėti sėkmės gydytojai.

2017-01-17, 14:12 | IP: *.*.*.*
2017-01-09, 23:10 | IP: *.*.*.*
2016-08-21, 14:26 | IP: 90.142.250.82

Konkreti, atidi,rūpestinga, išmananti savo darbą gydytoja. Kito gydytojo neieškočiau.

2015-04-03, 13:32 | IP: *.*.*.*

Esate Ramunė Degliūtė-Muller?