Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Pugačiova, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12403, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pugačiova Irina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pugačiova Irina?

2020-08-13, 14:03 | Registruotas lankytojas 1

Ne pirmą kartą lankausi pas gydytoją Iriną Pugačiovą. Gydytoja labai rūpestinga, profesionali, dėmesinga, maloni. Su DIDELIU NORU STENGIASI PADĖTI. Konsultacijos metu gydytoja įdėmiai išklauso nusiskundimus ir visada paskiria profesionalu gydymą. Po savaitės gydytoja man paskambina paklausti kaip jaučiuosi, ar gerai toleruoju paskirtą gydymą. Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją. Rekomenduoju visiems draugams ir pažįstamiems.

2020-08-13, 08:42 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasidalinti savo patirtimi. Teko patirti nemažai daktarų vizitų, dėl savo odos ligos, egzemos, kuri tikrai mane vargina, bet neteikia gyvenime daug komforto, o sukelia nemažai problemų ir nepatogumų kasdienybėje. Išbandžiau įvairiausius gydymo būdus, kurie rezultato neteikė. Gydytoja I. Pugačiova rekomendavo kolegė, ji taip pat išsprendė jos apgamų problemas. Apsilankius vizito metu visu pirma gavau šiltą priėmimą, išklausymą, gydytoja atidžiai apžiūrėjo, išsiklausinėjo, kokius gydymo metodus išbandžiau. Paskyrė vaistus, kurie man tikrai padėjo rezultatas mane nustebino, ir jaučiuosi komfortiškai. Tikrai jaučiu, kad mane išgydė, o tai svarbiausias pojūtis, kuris padeda žmogui gerai jaustis. Noriu nuoširdžiai padėkoti Gydytojai I. Pugačiovai, už dėmesį, supratingumą ir profesionalumą. Linkiu kantrybės darbe su pacientais.

2020-07-31, 08:48 | Registruotas lankytojas 2

Lankiauso pas dermatologę gyd. Irina Pugačiovą dėl milumų aplink akis. Ji paklausė, ar lankausi pas kosmetologę, paaiškinau, kad tai yra odos problema, kelianti diskomfortą ir dėl to kreipiuosi į tokias problemas gydančią gydytoją.

Gydytoja pasakė kad reikės procedūros šalinti darinius elektrodestrukcijos būdu. Paklausiau, ar tai bus draudimo apmokama, gydytoja pasakė, kad tai ne jos kompetencija, bet nenukreipė kitur. Apie jokias prevencines priemones neminėjo, pvz. odos priežiūrą, taip pat neįvardijo galimų milumų atsiradimo priežasčių.

Iš tikrųjų vizito metu gavau Ambulatorinio apsilankymo aprašymą, kuriame paminėti keli faktai. Gydytoja net neįvardino kad tai yra milumai, tiesiog parašė kad tai yra kiti odos gerybiniai navikai.

Daugiau apie mane varginančią problemą sužinojau iš Google.

Kaip pacientė, esu nepatnkinta tokiu gydytojos atmestinu darbu, nerūpestingumu ir nekompetetingumu.

Už šią paslaugą sumokėjau 70 EUR, kurių klinika nekompensavo, nors jokios naudos iš šio apsilankymo aš negavau.

Šios gydytojos aš nerekomenduočiau. Gydytojai stinga supratimo, įsiklausymo ir paprasčiausio noro padėti sergančiam pacientui.

2020-07-18, 17:25 | Registruotas lankytojas 1

Ne pirma karta lankausi pas gudytoja, Pirmiausia Labai malonus ir mandagus gydytojos bendravimas,kas šiais laikais reta,įdemiai išklauso , labai profesionaliai diagnozavo mano liga ir išgyde- ko prieš tai gydytojai pas kuriuos buvau nesugebejo.Antra karta puikiai atliko estetine injekcine grožio procedura Daktare iš Didžiosios raides- suteike man pasitikejima savimi !Linkiu daktarei sveikatos ir Dekingu pacientu! Sekmes jums Daktare!

2019-08-09, 08:54 | Registruotas lankytojas 1

Neišgydė nei vienos iš 2 problemų/ligų. Nepasiūlė atsisėsti į kėdę skirtą paciento apžiūrai, apžiūrėjo sėdint ant paprastos kėdės šalia rašomojo/darbinio stalo. Net karpos buvo šalinamos sėdint paprastoje kėdėje šalia rašomojo stalo. į kėdę skirtą paciento apžiūrai pasiūlė atsisiesti tik nago gabaliuko paėmimui tyrimui, prieš tai apžiūrėjus jį šalia rašomojo stalo. Turėjau su vieną basą koja žingsniuoti iki ten kur turėjau atsidurti iškarto apžiūrint. Atėjus pakartotinai ne viską prisimeną kokias priemones buvo paskyrusi gydymui. Visą tai mokamoje klinikoje Grybo g. !!!! Kur moki pinigus, ir tikiesi kokybiškesnių paslaugų. Tai buvo paskutinis apsilankymas pas šią gydytoją. Ieškosim pagalbos kitur.

2019-02-23, 12:37 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nekompetetinga, nemokanti net taisyklingai rašyti lietuvių kalba, abejinga gydytoja. Pačiai reikėjo diagnozuotis problemą, o gydytoja tik linksėjo galva ir teigė viską galinti nuspręsti “iš akies”. Venkite tokių gydytojų! Be to, už “konsultaciją” teko sumokėti neadekvačius pinigus...

2017-03-13, 15:04 | IP: 89.116.166.99

Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją - maloni, rūpestinga, profesionali.

2015-06-17, 09:00 | IP: 212.52.52.132

Atvykau, pasipasakojau kuo skundžiuosi, tai atliko visus reikiamus tyrimus nustatant venerines ligas, šlapimo ir kraujo tyrimus, apžiūrėjo varpą, išangę, gerklę. Nieko bloga pasakyti negaliu.

2015-04-20, 17:29 | IP: 79.133.254.80

Puiki gydytoja, stengėsi ne tiesiog panaikinti egzemos simptomus, bet ir iš tikro išsiaiškinti, kodėl ji man atsirado. Ačiū!

2015-04-12, 18:56 | IP: 78.56.173.230

Rūpestinga, dėmesinga, profesionali Gydytoja iš didelės raidės. Bendravimas labai malonus ir dėmesingas, visada lankausi pas šį gydytoją. Ačiū Medicinos centrui, kad turi savo profesionaliame gydytojų kolektyve turi tokį Gydytoją. Rekomendoju tik šią gydytoją.

2015-04-03, 21:15 | IP: 78.60.76.14

Pirmiasiai noreciau parasyti individei,kuri atejes pas gydytoja jauciasi lyg butu i baznycia atejes klausytis pamaldu.Pas gydytoja einama klausti,tartis. Ir tikrai komentaras neatitinka realybes ir teisybes,ka pripazista ir sio tinklalapio kurejai kad negali garantuoti 100% teisybes komentaru. Sekmes gydytojai. Nieko

2015-04-02, 22:00 | IP: 78.56.142.33

Puiki gydytoja.Lankiausi pas ją antra kartą ir likau labai patenkinta.Tikrai gavau profesianalų aptarnavimą. AČIU

2014-09-15, 18:54 | IP: 78.60.76.14

Puiki,demesinga gydytoja ir tikrai ismano savo darba.Labai man padejo,nustate ir isgyde liga.Daugiau tokiu gydytoju.