Pacientai, kurie rekomenduoja Nataša Giedraitienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17686, Galiojanti

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11218, Panaikinta

2019-09-21, 16:48 | 3

Profesionali ir nuoširdi gydytoja. Didelis dėkui!

2019-08-07, 20:56 | 6

Kas gi mieliausia žmogui? Gyvenimas, nes tik su juo siejasi visi mūsų džiaugsmai, visa mūsų laimė, visos mūsų viltys...
Visada esam vidury – tarp to, kas buvo, ir to, kas bus. Jau žinau: kaskart to „bus“ vis mažiau, o to, kas buvo – daugiau ir daugiau. Bet vis tiek einu: kas už tos kalvos, už ano kalnelio? Kas už to tamsaus debesies? Gal kaip tik už jo blyksi žvaigždė, kuri vienintelė mano? Kol kelias yra, reikia eiti.... O už tai, kad galiu eiti noriu padėkoti Gydytojai Natašai Giedraitienei

Narinė Pacevičienė

2018-10-19, 13:33 | 2

Puiki jauna savo sritį, išsetinę sklerozę, išmananti gydytoja. Jei ne triukšmą keliantys pacientai nesilaikaintys tvarkos bei ydinga sistema, kuomet IS sergantys žmones turi eiti į IS kabinetą kartu iš provincijos/Vilniaus atsiųstais pacientais iš II lygio įstaigų (akivaizdu, jog permetama atsakomybė trečio lygio daktarams, kas didina eiles ir rimti pacientai negali gauti vispusiškos pagalbos), paslaugos , skiriamas laikas ir gydymas būtų daug sėkmingesnis. Daktarė vadovaujas vakarietiškais metodais, taiko ne tik biomedicinį modelį, ko negalima būtų paskyti apie kitą neuroliginio gydytoją. Tik patekus į Giedraitienės rankas, buvo pradėtas normalus gydymas nepaisant didelių krūvių,

2018-10-09, 21:52 | 1

Tikrai nesiūlau net didžiausiam priešui patekti pas tokį gydytoja

2017-07-03, 19:53 | IP: *.*.*.*