Pacientai, kurie rekomenduoja Nataša Giedraitienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17686, Galiojanti

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11218, Panaikinta

2020-03-18, 19:52 | 5

Nuostabi gydytoja, labai dėmesinga ir, manau, kompetetinga. Labai maloniai bendravo. Jaučiausi, kad myli savo darbą.

2020-03-13, 22:15 | 1

Esu sudetinga paciente su agresyvesne ligos forma. Gydytoja apgyne mane per visus konsiliumus, ir siuo metu liga apramino. Dziaugiuosi jog gydausi pas sia gydytoja, ir nenoreciau eiti pas kuria nors kita. Manau kad ji siuo metu yra geriausia/zmogiskiausia neurologe Vilniuje.

2020-02-26, 09:01 | 1

Я такого обходительного врача, как она, ещё не встречал. Если бы нас окружали только такие люди, мир стал бы раем.

2019-12-30, 18:17 | 6

Mandagi, matosi kad rupi pacientas, gilinasi analizuoja problemą, daug žinanti ir apsišvietusi, tikrai gera specialiste!

2019-09-21, 16:48 | 5

Profesionali ir nuoširdi gydytoja. Didelis dėkui!

2019-08-07, 20:56 | 6

Kas gi mieliausia žmogui? Gyvenimas, nes tik su juo siejasi visi mūsų džiaugsmai, visa mūsų laimė, visos mūsų viltys...
Visada esam vidury – tarp to, kas buvo, ir to, kas bus. Jau žinau: kaskart to „bus“ vis mažiau, o to, kas buvo – daugiau ir daugiau. Bet vis tiek einu: kas už tos kalvos, už ano kalnelio? Kas už to tamsaus debesies? Gal kaip tik už jo blyksi žvaigždė, kuri vienintelė mano? Kol kelias yra, reikia eiti.... O už tai, kad galiu eiti noriu padėkoti Gydytojai Natašai Giedraitienei

Narinė Pacevičienė

2018-10-19, 13:33 | 2

Puiki jauna savo sritį, išsetinę sklerozę, išmananti gydytoja. Jei ne triukšmą keliantys pacientai nesilaikaintys tvarkos bei ydinga sistema, kuomet IS sergantys žmones turi eiti į IS kabinetą kartu iš provincijos/Vilniaus atsiųstais pacientais iš II lygio įstaigų (akivaizdu, jog permetama atsakomybė trečio lygio daktarams, kas didina eiles ir rimti pacientai negali gauti vispusiškos pagalbos), paslaugos , skiriamas laikas ir gydymas būtų daug sėkmingesnis. Daktarė vadovaujas vakarietiškais metodais, taiko ne tik biomedicinį modelį, ko negalima būtų paskyti apie kitą neuroliginio gydytoją. Tik patekus į Giedraitienės rankas, buvo pradėtas normalus gydymas nepaisant didelių krūvių,

2018-10-09, 21:52 | 1

Tikrai nesiūlau net didžiausiam priešui patekti pas tokį gydytoja

2017-07-03, 19:53 | IP: *.*.*.*
2016-07-10, 22:42 | IP: 213.164.107.81

Labai rūpestinga ir darbšti, tikrai puiki savo srities specialistė. Pasitikiu ir patys geriausi atsiliepimai.

2016-03-16, 13:05 | IP: 82.135.200.225

draugiška, rupestinga, maloni ir profesionali gydytoja. daugiau tokiu! :) -