Pacientai, kurie rekomenduoja Nataša Giedraitienė, %

Klinika „UnaVita“ (Vilnius)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17686, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Klinika „UnaVita“ (Vilnius)
2023-10-07, 18:41 | Registruotas lankytojas 17

Pati geriausia, šilčiausia ir profesionaliausia gydytoja, kurią sutikau savo gyvenime. Ačiū, kad esate!

2023-05-16, 10:42 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė Nataša Giedraitienė yra tikra profesionalė ir nuostabi žmogus. Jos aukštos kvalifikacijos ir empatijos kombinacija mane sužavėjo. Ji rūpestingai išklausė mano problemas ir suteikė išsamius atsakymus. Daktarės Giedraitienės žinojimas neurologijos srityje yra nepriekaištingas, o jos užmojis ieškoti geriausių sprendimų man suteikė pasitikėjimą. Ačiū jai, dabar esu žingsniu arčiau geresnės sveikatos. Rekomenduoju Daktarę Natašą Giedraitienę visiems, kurie ieško nepriekaištingos neurologės, pasižymėjančios ne tik profesionalumu, bet ir nuostabia žmogiškumu.

2023-03-07, 19:59 | Registruotas lankytojas 17

Puiki gydytoja! Dėmesinga, rūpestinga, maloni, profesionali. 10+

2022-10-06, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali, kompetetinga, dėmesinga gydytoja. Aiškiai viską paaiškino, patarė. Esu labai patenkinta apsilankymu pas šią gydytoja ir tikrai prireikus rekomenduosiu kitiems kreiptis būtent pas ją.

2022-06-18, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Savo gyvenime sutikau labai daug gydytojų ir Nataša Giedraitienė yra viena iš geriausių gydytojų, visuomet tikiuosi, kad pateksiu būtent pas ją, kadangi kitos gydytojos mano pablogėjimus dažnai nurašydavo, palikdavo senąjį gydymą, o vienintelė Giedraitienė mane padrąsino keisti gydymą, kada nuo jo turėdavau neigiamą šalutinį poveikį ar naujus židinius smegenyse. Visuomet atsako į iškilusius klausimus, padrąsina, parekomenduoja. Labai dėkoju šiai gydytojai, nes su jos pagalba supratau, kad išsėtinė sklerozė nėra nuosprendis.

2022-05-26, 14:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali, savo sritį išmananti gydytoja.

2022-04-22, 15:05 | Registruotas lankytojas 17

Rūpestinga, labai maloni ir tikrai išmananti savo darbą. Daugiau tokių gydytojų

2022-02-16, 21:54 | Registruotas lankytojas 17

Ačiū už sugrąžintą sveikatą!

2021-12-06, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

labai gera gydytoja patarčia eiti pas ja

2020-09-27, 04:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir rūpestinga, žino kas ir kur. Labai patenkintas. Ačiū!

2020-03-18, 17:52 | Registruotas lankytojas 17

Nuostabi gydytoja, labai dėmesinga ir, manau, kompetetinga. Labai maloniai bendravo. Jaučiausi, kad myli savo darbą.

2020-03-13, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Esu sudetinga paciente su agresyvesne ligos forma. Gydytoja apgyne mane per visus konsiliumus, ir siuo metu liga apramino. Dziaugiuosi jog gydausi pas sia gydytoja, ir nenoreciau eiti pas kuria nors kita. Manau kad ji siuo metu yra geriausia/zmogiskiausia neurologe Vilniuje.

2020-02-26, 07:01 | Registruotas lankytojas 1

Я такого обходительного врача, как она, ещё не встречал. Если бы нас окружали только такие люди, мир стал бы раем.

2019-12-30, 16:17 | Registruotas lankytojas 8

Mandagi, matosi kad rupi pacientas, gilinasi analizuoja problemą, daug žinanti ir apsišvietusi, tikrai gera specialiste!

2019-09-21, 13:48 | Registruotas lankytojas 17

Profesionali ir nuoširdi gydytoja. Didelis dėkui!

2019-08-07, 17:56 | Registruotas lankytojas 6

Kas gi mieliausia žmogui? Gyvenimas, nes tik su juo siejasi visi mūsų džiaugsmai, visa mūsų laimė, visos mūsų viltys...
Visada esam vidury – tarp to, kas buvo, ir to, kas bus. Jau žinau: kaskart to „bus“ vis mažiau, o to, kas buvo – daugiau ir daugiau. Bet vis tiek einu: kas už tos kalvos, už ano kalnelio? Kas už to tamsaus debesies? Gal kaip tik už jo blyksi žvaigždė, kuri vienintelė mano? Kol kelias yra, reikia eiti.... O už tai, kad galiu eiti noriu padėkoti Gydytojai Natašai Giedraitienei

Narinė Pacevičienė

2018-10-19, 10:33 | Registruotas lankytojas 2

Puiki jauna savo sritį, išsetinę sklerozę, išmananti gydytoja. Jei ne triukšmą keliantys pacientai nesilaikaintys tvarkos bei ydinga sistema, kuomet IS sergantys žmones turi eiti į IS kabinetą kartu iš provincijos/Vilniaus atsiųstais pacientais iš II lygio įstaigų (akivaizdu, jog permetama atsakomybė trečio lygio daktarams, kas didina eiles ir rimti pacientai negali gauti vispusiškos pagalbos), paslaugos , skiriamas laikas ir gydymas būtų daug sėkmingesnis. Daktarė vadovaujas vakarietiškais metodais, taiko ne tik biomedicinį modelį, ko negalima būtų paskyti apie kitą neuroliginio gydytoją. Tik patekus į Giedraitienės rankas, buvo pradėtas normalus gydymas nepaisant didelių krūvių,

2016-07-10, 19:42 | IP: 213.164.107.81

Labai rūpestinga ir darbšti, tikrai puiki savo srities specialistė. Pasitikiu ir patys geriausi atsiliepimai.

2016-03-16, 11:05 | IP: 82.135.200.225

draugiška, rupestinga, maloni ir profesionali gydytoja. daugiau tokiu! :) -