Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Poškienė, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05188, Galiojanti

Poškienė Birutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Poškienė Birutė?

2019-05-14, 13:15 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją keletą metų, profilaktiškai, pasakojau apie skausmus ir tt, nei vieno karto nepatikrino echoskopu. Kai dėl ūmaus skausmo pakliuvau pas kitą gydytoją, ji po echoskopo pamatė 2 cistas (5 ir 3 cm) ir vėliau nustatė endometriozę, skyrė operaciją. Kai lankiausi pas gydytoją Poškiene net tokio žodžio kaip endometriozė nežinojau, tačiau vardinau jai visus simptomus. Jei būtų diagnozavę ar kažką pamatę anksčiau, tikriausiai nereikėtų operuot.

2019-02-26, 13:05 | 1

Gydytoja bendravo grubiai, netaktiškai, atskaitė pamokslą, jaučiausi labai nejaukiai. Mano nuomone iki galo neapžiūrėjo problemos. Užsirašiau, nes reikėjo skubiai patekti, o vietų nebuvo. Daugiau nenorėčiau patekti pas šią gydytoją.

2018-12-03, 08:32 | 1

Rekomenduoju tikrai puiki gydytoja,maloni,šiltai bendraujanti,viską išsamiai paaiškina ir nekelia streso :)

2018-10-23, 12:27 | 3

Nerekomenduoju, prižiūrėjo nėštumą, bet labai atmestinai. Nuvažiavusi gimdyti, ne viskas buvo užpildyta nėščiosios kortelėje (datos surašytos, o tyrimo rezultatai neįrašyti).

2018-09-05, 14:45 | 1

Grubi ir nekompetetinga daktarė. sukišusi pirštą sugebėjo kažkokiu stebuklingu būdu apčiuopti "cistą miomą ar kažką panašaus",prigązdino mane tiek, kad nulėkiau į privatų kabinetą ir apžiūros metu, ten pat čiuopiant daktarė pasakė " brangioji ten tavo gimdos kaklelis, apart jo ten nieko nėra". o gerb. Poškienė sugebėjo man jį ten visaip kaip maigyt spaudeliot ir aiškinti, kad ten man susidaręs kažkoks darinys.... tiesiog tokie žmonės neturėtų dirbti tokio darbo....