Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Poškienė, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05188, Galiojanti

Poškienė Birutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Poškienė Birutė?

2019-05-14, 13:15 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją keletą metų, profilaktiškai, pasakojau apie skausmus ir tt, nei vieno karto nepatikrino echoskopu. Kai dėl ūmaus skausmo pakliuvau pas kitą gydytoją, ji po echoskopo pamatė 2 cistas (5 ir 3 cm) ir vėliau nustatė endometriozę, skyrė operaciją. Kai lankiausi pas gydytoją Poškiene net tokio žodžio kaip endometriozė nežinojau, tačiau vardinau jai visus simptomus. Jei būtų diagnozavę ar kažką pamatę anksčiau, tikriausiai nereikėtų operuot.

2019-02-26, 13:05 | 1

Gydytoja bendravo grubiai, netaktiškai, atskaitė pamokslą, jaučiausi labai nejaukiai. Mano nuomone iki galo neapžiūrėjo problemos. Užsirašiau, nes reikėjo skubiai patekti, o vietų nebuvo. Daugiau nenorėčiau patekti pas šią gydytoją.

2018-12-03, 08:32 | 1

Rekomenduoju tikrai puiki gydytoja,maloni,šiltai bendraujanti,viską išsamiai paaiškina ir nekelia streso :)

2018-10-23, 12:27 | 3

Nerekomenduoju, prižiūrėjo nėštumą, bet labai atmestinai. Nuvažiavusi gimdyti, ne viskas buvo užpildyta nėščiosios kortelėje (datos surašytos, o tyrimo rezultatai neįrašyti).

2018-09-05, 14:45 | 1

Grubi ir nekompetetinga daktarė. sukišusi pirštą sugebėjo kažkokiu stebuklingu būdu apčiuopti "cistą miomą ar kažką panašaus",prigązdino mane tiek, kad nulėkiau į privatų kabinetą ir apžiūros metu, ten pat čiuopiant daktarė pasakė " brangioji ten tavo gimdos kaklelis, apart jo ten nieko nėra". o gerb. Poškienė sugebėjo man jį ten visaip kaip maigyt spaudeliot ir aiškinti, kad ten man susidaręs kažkoks darinys.... tiesiog tokie žmonės neturėtų dirbti tokio darbo....

2018-08-07, 11:50 | 2

Priėmė anksčiau. Buvo pietų pertrauka. Aš sakiau, kad galiu palaukti, kad viskas gerai. Bet liepė užeiti.
Turiu gimdos kaklelyje žaizdelių, dėl kurių lankausi kas pusę metų nuo 2014 metų. Šiuo metu man 22m. Žinau, kad tokio amžiaus greičiausiai užgyna, bet tikrintis reikia. Taip pat atėjau dėl pilvo skausmų ne menesinių metu. Pasikonsultavus dėl pilvo skausmų pasakė, kad kaip ir viskas. Tuomet paklausiau ar apžiūrės dėl gimdos kaklelio žaizdelių, man atsakė: jei labai nori, tai maukis kelnes.
Kas per labai nori? Man kas pusę metų REIKIA tikrintis. Iš šios ginekologės daugiau nieko nebenorėjau ir nuėjau pas kitą.
Aš suprantu, kad jos darbas sunkus, bet spėju, kad nei vienai moteriai eiti pas ginekologus nėra pramoga ir yra pakankamai sunku atsipalaiduoti.
Bet kaip ji pasakė yra visiškai neprofesionalu. Jei išgirstu, kad kas eina iš pažįstamų pas ginekologę Antakalnio poliklinikoj, pasakau, kad reikėtų vengti Poškienės.

2018-07-29, 15:33 | 1

Užsirašiau pas laisviausią gydytoją, nes reikėjo kuo skubiau pasitikrinti, jau geriau būčiau palaukus... Nemalonesnio aptarnavimo ir bjauresnio bendravimo dar niekad nebuvau mačius... Atėjus buvo nedrąsu (ne taip dažnai tenka lankytis pas ginekologus) tai gydytoja piktu žvilgsniu į mane pažiūrėjo nenoriai pasisveikino, liepė eiti apžiūrai, kabinetuko kuriame tliekama apžiūra neuždarė, aišku skaudėjo apžiūros metu, visą konsultacijos laiką kreipėsi "tu" (spėju dėl jaunoamžiaus nežinau), tada pilvą tiesiog prispaudė ir sako "vaikelį ne man eik o tau" ir po savaitgalio reikėjo paskambinti ir paklausti dėl rezultatų. Kai paskambinau pirmą kartą telefoną pakėlė slaugytoją, surado mane pagal asmens duomenys girdžiu, kad gydytoja rėkia, kad negali kalbėti. Paprašėpaskambinti po 15-20 min, paskambiau po tiek laiko numetė, paskambinau dar po 20 mipakėlėslaugytoja perdavė gydytojai telefoną i nei labadiena nieko o iš karto su riksmu " aš tau gydymą paskyriau ar ne" tekopačiai klaust ką parodė tyrimai bet labai nenoriai atsakinėjo ir pasakė jei neskauda gydymo neskirsiu.Tai tikrai nemaloni situacija gavos, tiesiog jei norite išlikti geros nuotaikos po vizito pas akušere rinkitės kitą daktarą:)

2018-07-03, 09:44 | 1

Gydytojos nuoširdžiai nerekomenduoju. Mano atveju visiškai nesigilino į problemą. Paklausus gal man reikia pasidaryti hormonų tyrimus ar dar kokius tyrimus kelis metus kartojo, kad nereikia (lankydavausi profilaktiškai kartą, du/metus). Galiausiai pasikonsultavau Santarų klinikose - ginekologas susiimė už galvos ir negalėjo patikėti, kad apskritai taip būna, kad tiek metų (apie septynis) nedaryti hormonų ir infekcijų tyrimai ir kaip gydytoja, mano konkrečiu atveju, nesugalvojo jų skirti dėl priežasties nustatymo. Labiausiai gaila, kad pati esu klaususi dėl tyrimų, gal tiesiog turėjau reikalauti? Vienintelis geras dalykas, kad pas ją, palyginti su kitomis Antakalnio poliklinikos ginekologėmis, praktiškai nėra eilių. Bet ir tai ne visada pliusas, nes pavyzdžiui, užsirašius mokamiems tyrimams dėl infekcijų nustatymo, nereiškia, kad ji galės tą tyrimą paimti, o tai sužinosite tik pralaukę eilę ir pas ją patekę, o tada teks registruotis pas kitą ginekologę. Konkrečiu mano atveju, registratūroje pasakė, kad visos ginekologės Antakalnio poliklinikoje gali paimti tą tyrimą, bet va būtent ji negali. Esu priversta laukti eilėje dar vieną mėnesį, nes artimiausias talonas lygiai po mėnesio. Visoms linkiu sveikatos, ir nesusidurti su tokiu gydytojo abejingumu pacientui. Daug sėkmės ir pačiai gydytojai, su viltim, kad gal kada nors pasikeis.

2018-05-05, 15:06 | 1

Maloni gydytoja, kuri suteikė visą reikalingą informaciją. Rekomenduoju.

2018-04-16, 13:43 | 5

Asmeniškai nieko gero pasakyti negaliu. Diagnozavo klaidingą diagnozę - nėštumą, nors jo ir nebuvo. Buvau nusprendus atlikti abortą, bet vėliau persigalvojau ir tikrai džiaugiasi, kol paaiškėjo, kad nesilaukiu. Atėjus pasikalbėt su gydytoja, ji tepasakė matyt suklydusi. Nors nei kraujo tyrimų, nebuvo paskyrusi diagnozei patikslinti, bet nėštumo knygelę buvo užvedusi. Man toks atsainus požiūris kainavo daug nervų ir svarbiausia pasitikėjimą gydytojo darbu.