Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Petrošienė, %

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2010-04-22, Nr. MPL-15854, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-09, 15:41 | Registruotas lankytojas 818

Pas gydytoją byvom su mama tik 2 kartus ir abu kartus vyko konfliktas tarp manęs ir gydytojos , labai nemandagei eulgėsi su mano mama , ir mamai norit jos paklaysti jei iškilusiü klaysimų apie vaistų kuriuos jai paskyrė naudoti , gydytoja nemandagiai atsakydavo , kad neturi tam laiko , pokalbiams ????????. Apsilankius šiandieną padarė tyrimą plaučiü tūrio ir sušubžėjo , kad prieštai buvo 32 dabar 39 ir kai paprašiau kad man plačiau tai paaiškintų ką tai reiškia ji labai nemandagiai atšovė , kad neturi tam teisės ir kad pasitraukčiau ir nežiūrėčiau í dokumentus vistiek nieko čia nesuprasiu . Sako tam reik baigti mokslus kaip ji 20 metų . Ir man jos paklausus , o kas tada turi teisę man papasakoti apie mamos tyrimų atsakymus , ji vėl laaaaabai pakeltu balso tonu pasakė kad ji to daryti neprivalo ir neturi tam jokios teisės . Tai kaip suprasti jum medicinos įsraiga vadinasi konsultacinė , o paprašius pasakyti kas vyksta tiesiog mokslinei terminais pasakė diagnozę ir tiek .

2023-01-06, 12:08 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, mano nuomone, ši gydytoja yra labai nemaloni, nepagarbiai bendrauja su kitu, sveikatos priežiūros įstaigos, personalu