Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Jaseliūnienė, %

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12105, Galiojanti

Jaseliūnienė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jaseliūnienė Jūratė?

2019-07-17, 14:58 | 1

Laukiau ilgiau nei 30min savo vizito, nors buvau uzsiregistravusi konkreciam laikui. Negana to, niekas nepranese kur daktare ir ar ji dar priims pacientes. Grizusi daktare neatsiprase uz uzgaista laika.. galiausiai priemusi, man skyre 5min... nenorejo gilintis i man rupimus klausimus ir tiesiog atsake juk visko pasitaiko.. ieskosiu kitos ginekologes, labai gaila sugaisto laiko, daugiau negrisiu ir nesiulau kitoms. Gal tiesiog man pasitaike kai jai nebuvo nuotaikos ar kazkas panasaus, bet nerekomenduoju..

2019-05-22, 15:04 | 1

Neapsigaukite, gyditoja jai galima ja taip pavadinti, is paziuros labai maloni besisypsanti, bet istikro bejausme kaip reta. Su vyru negalime susilaukti vaiku, ji ruose mus dirbtinem vaisinimui paruose, apvaisinimas pavyko, bet po savsites sukrsujava istiko panika nejau viskas, pasiskambinau jai paaiskinau kas nutiko, tai ne tai kad sakytu vaziuok i ligonine, atsakymas buvo ka padarysi atvyk kita savaite, telefonu nutrauke hormonu naudojima kurio buvo negalima nutraukti neisitikinus ar as dar nescia ar ne. Nestumas buvo jau 10sav.kadangi nustojau vartoti hormonus vaisius nustojo vystitis ???? po apsilankimo pas ja isgirdau liudna zine kad vaisius neturi sirdies, as ja nepatikejau ir kita diena nuvaziavau i nortway klinika ten man pasake kad vaisius nebesivysto del nutrauktu hormoniniu vaistu. Dar mane pritrenke jos klausymas kiek sumokejom uz pagalbini apvaisinima, atsakiau kad 1500e, tai ji sake tai netaip brangiai, nieko tokio turit dar viena karta ???? liudna tikrai liudna.

2019-03-12, 11:47 | 1

Gydytoja labai nuoširdi, paprasta, palaikanti, noriai suteikė visą reikalingą informaciją - puiki specialistė.

2019-03-11, 20:10 | 4

Milijona geru atsiliepimu apie sia gydytoja!! Ir vienas didelis ACIU! Tokios nuostabios gydytojos neteko sutikti. Turejau labai daug problemu su vaisingumu,bet tik sios gydytojos deka as pagaliau laukiuosi. O kas svarbiausia viskas kas man buvo padaryta buvo jos iniciatyva! Kai as jau buvau nuleidusi rankas,ji man neleido buti nusiteikusi negatyviai! Sudare man visa plana,ir pagaliau mes laukiames!!! Aciu aciu aciu!!

2019-02-07, 07:13 | 4

Nuostabi, labai rūpestinga ir draugiška gydytoja. Skyrė labai daug laiko ir dėmesio iki operacijos ir po jos. Labai palaikė sunkiu metu. Esu dėkinga jai už žmogišką šilumą, profesionalumą ir gerumą. Labai rekomenduoju šią specialistę!

2019-01-15, 22:05 | 3

Nuostabi Gydytoja

2018-12-11, 14:25 | 4

Puiki gydytoja.... Labai dziaugiuosi ja atradusi

2018-11-09, 07:24 | 3

Gydytoja, kuri myli savo darbą, gerbia ir nuoširdžiai rūpinasi pacientu. Švelni ir maloni.

2018-08-18, 10:57 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją su siuntimu, nes vis nebuvo man mėnesinių, tačiau apžiūrėjus ir paėmus tepinėlį gavau atsakymą, jog viskas gerai. Dėl vaisingumo pasakė, jog sužinosi kai pabandysi. Vis toliau nebūnant mėnesinėms po poros mėnesių nuėjau privačiai pas kitą gydytoją, kuri iškart diagnozavo policistinių kiaušidžių sindromą, skyrė tyrimus, vėliau gydymą. Paėmė pyktis, jog, atrodo, jei neini privačiai ir nemoki pinigų niekas nesigilina pilnai į problemas.

2017-11-16, 17:35 | IP: 78.58.78.114

Labai maloni ir tikrai verta GYDYTOJOS vardo.Puiki specialistė,gerai išmanantį savo darbą.