Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Sergūnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00401, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sergūnienė Saulė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sergūnienė Saulė?

2021-02-10, 12:23 | Registruotas lankytojas 3

Rašau atsiliepimą antrą kartą, nes pirmasis buvo pašalintas gydytojos iniciatyva.
Mano nuomone, Gerb. Saulė Sergūnienė, galėjo įdėti daugiau pastangų, kad vizitas būtų praėjęs daug sklandžiau. Pats vizitas įvyko 2018 metais, bet aš jį prisimenu iki dabar :)
Tikiu, kad gydytoja yra savo srities specialistė. Džiugina matant ir gerus atsiliepimus nors mano asmeninė patirtis ir buvo kitokia.

2019-11-22, 02:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu apsilankiusi pas įvairiausius gydytojus, tačiau tokiu profesionalumu pasižymi nedaugelis medikų.

2017-01-19, 15:12 | IP: 88.119.196.182

Puiki, labai atidi ligoniui gydytoja. Skyrė daug dėmesio gydymo išaiškinimui, galimoms komplikacijoms. Liga buvo tiksliai nustatyta ir sėkmingai išgijau. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2015-04-28, 10:47 | IP: 82.135.198.250

Puiki gydytoja, viską paaiškino trumpai, konkrečiai, suprantamai. Atidi žmogui. Prieš tai buvau pas kitą, buvau gydyta neteisingai, per anksti nutrauktas gydymas.

Esate Saulė Sergūnienė?