Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Sergūnienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00401, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sergūnienė Saulė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sergūnienė Saulė?

2019-11-22, 03:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu apsilankiusi pas įvairiausius gydytojus, tačiau tokiu profesionalumu pasižymi nedaugelis medikų.

2019-11-11, 21:14 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju, nes bendravo nemandagiai. Į rūpimus klausimus neatsakė. Kalbėjo pakeltu tonu. Apkaltino, kad atėjau skubos tvarka, nors iš tikrųjų atvykau prisiregistravusi telefonu. Vietoje konsultacijos teko aiškintis, kaip aš pas ją patekau. Mat mano talonas buvo 15,00 val., o tuo pat metu jai prasideda pietūs. Pasirodo, kad tai ne įstaigos, o mano problema. Aš nebuvau nieko prieš ir galėjau palaukti, kol gydytoja papietaus, tačiau vietoje mandagaus žodžio sulaukiau tokių replikų, kurių čia visų neišvardysi.

2019-10-16, 09:54 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju sios daktares, rodos, dirba, kad tik atidirbt darbo valandas, rodos, vis kazkur skuba, siulo gydymo budus, nujauciu, visiems tokius pacius. Savo iniciatyva turiu kaulintis patarimu kaip gydytis, ka naudoti, kaip elgtis. Antra karta apsilainkius, isitikinau, kad negrisiu, pamacius po pirmo apsilankymo padidejusi isberima, nei nerode iniciatyvos aptarti “gal jos israsyti vaistai man netinka”...

2018-02-08, 12:44 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduočiau šios gydytojos. Atrodė, kad jai visiškai neįdomi mano problema, klausimus uždavinėjau aš, o ne gydytoja. Per jos aplaidumą ir galvojimą tik apie save, man teko tą pačią dieną į ligoninę važiuoti du kartus, o gydymą paskyrė visai kitas gydytojas! Padėkoti galiu tik sesutei, kuri nepaliko manęs likimo valiai.

2017-01-19, 16:12 | IP: 88.119.196.182

Puiki, labai atidi ligoniui gydytoja. Skyrė daug dėmesio gydymo išaiškinimui, galimoms komplikacijoms. Liga buvo tiksliai nustatyta ir sėkmingai išgijau. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2015-04-28, 12:47 | IP: 82.135.198.250

Puiki gydytoja, viską paaiškino trumpai, konkrečiai, suprantamai. Atidi žmogui. Prieš tai buvau pas kitą, buvau gydyta neteisingai, per anksti nutrauktas gydymas.

Esate Saulė Sergūnienė?