Pacientai, kurie rekomenduoja Mykolas Liubauskas, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17326, Galiojanti

2020-01-13, 14:02 | 1

Arogantiškas, balsas ne tvirtas ir griežtas, o kalbantis per kitą žmogų su "aš žinau geriau", nors darbo specifika konvejerinė, nesugeba naudotis darbo įrankiais, klausdamas ko atėjau, nežiūrėdamas į siuntimą kompiuteryje.
Atmestinis požiūris į pacientą su išankstiniu nusistatymu.

2019-12-27, 15:30 | 1

Grieztas gydytojas, bet konkretus ir demesingas.

2019-10-21, 09:17 | 1

Buvau pas šį gydytoją ir jis man paliko puikų įspūdį! Esu nustebusi, kad palikta tiek daug piktų komentarų. Bet matyt tvirtas ir raiškus gydytojo balsas tyliau kalbantiems suprantamas kaip "arogancija ir rėkimas". Eh kaip skirtingai žmonės supranta tuos pačius dalykus! Mano nuomone, ne daug gydytojų Lietuvoje kreipia dėmesį į žmogų, jo išklauso ir nuoširdžiai dirba savo darbą. Puikiai surado problemą, viską išsamiai ir schematiškai paaiškino. Be proto mylintis savo darbą jaunas gydytojas!

2019-07-23, 13:53 | 4

Ne galejau lietuviu kalba paaiskintu kur ir kaip skauda .Pasakiau rusu kalba.Isgirdus liubauskas pasake: lietuvoje reikia kalbeti lietiviskai.istaiga paleiko diskriminacija.ne buvo sutekto juokio gydimo ,juokiu vastu.Ant mano klausyma kodel nepaskire ne vaistu ne gydima,pasake: tau nieko ne skaudo .
1,5 metu projeio site D) cento poleklinikos iki sios dienos ne tik ne isgido bet ir ne siunce nemokamams tyrimas.Ant klausyma kodel ,sako mes ir taip zinome .....dare injekcijos neko ne tik ne padedjo bet dar man Pablogejo.

2019-06-06, 22:09 | 1

isejus is gydytojo kabineto jauciaus, kaip po 30 min paskaitos apie kelio sanari. Super, labai patiko! Labai dziaugiuos, kad patekau pas toki puiku naujos kartos daktara! Jau rekomendavau draugui.

2019-04-17, 13:54 | 1

Puikus gydytojas-traumotologas!
Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, po operacijos domėjosi mano savijautą. Geras savo srities specialistas, mylintis savo darbą, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.
AČIŪ

2019-03-08, 17:45 | 1

Nekompetetingas, kalba pakeltu tonu, nemandagus, arogantiškas gydytojas. Neįsiklausė į nusiskundimus, diagnozės nenustatė. Jei nenorit susigadinti dienos, geriau pas šį mediką neiti. Darbo patirtis nedidelė, o jau šitaip pavargęs nuo pacientų.

2019-03-01, 09:24 | 1

Labai geras ir kompetetingas gydytojas. Savo srities ekspertas mylintis savo darba, kuriam rupi kiekvienas pacientas ir jo negalavimo pagydymas.

2019-02-27, 08:47 | 1

Šaunus jaunas gydytojas

2019-02-22, 15:03 | 1

Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, labai kantriai išklausė mano problemas, ramino, informavo, po operacijos domėjosi mano savijauta,ramus,mandagus, puikus gydytojas traumotologas. Ačiū

2019-02-10, 16:29 | 2

Puikus gydytojas! Geras savo srities specialistas, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Daug žmonių, bet nepraranda kantrybės, dėmesio žmogui. Tikrai naujos kartos gydytojų atstovas, matantis žmogų ir gebantis bendrauti. Labai dėkingas!

2019-01-31, 11:19 | 3

Nuostabus jaunosios kartos gydytojas, labai kompetentingas, kreipiausi anksčiau, tai mano ligos nerado keli įvairių sričių specialistai, o šis gydytojas diagnozavo iškart, pasiūlė veiksmingą gydymą, liga pamiršta. Dabar po lūžio vėl atsidūriau pas jį ir labai apsidžiaugiau, esu rami, kad patekau į TIKRO gydytojo rankas. Didžiausias AČIŪ jums, gydytojau, už tobulą darbą!

2018-12-21, 15:29 | 1

Puikus jaunas gydytojas. Atliko visus reikalingus tyrimus ir atsakė į visus mano klausimus. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.

2018-11-23, 13:58 | 1

Puikus gydytojas. As asmeniskai retai vaikstau i poliklinikas. Susizalojau peti del savo durnumo - tai teko eiti.. Is gerosios pusės nustebau, jog mano kartos daktaras. Pasakiau kaip kas - patikrino - rado problema. Truko gal 10 min.

2018-11-15, 18:21 | 2

Na, nesuprantu, kodėl tiek neigiamų komentarų...šiandien buvau pirmąkart pas šį gydytoją - tiesiog puikus savo srities žinovas, išklausė, patarė, viską paaiškino net braižydamas smulkiai ant lapelio kas ir kaip :) Atsakė į visus klausimus, dėmesingas. Ir net iškart atliko mini "operaciją", kuri užtruko tik keletą minučių. Esu tikrai dėkinga ir džiaugiuosi, kad patekau būtent pas jį.