Pacientai, kurie rekomenduoja Mykolas Liubauskas, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17326, Galiojanti

2019-10-21, 09:17 | 1

Buvau pas šį gydytoją ir jis man paliko puikų įspūdį! Esu nustebusi, kad palikta tiek daug piktų komentarų. Bet matyt tvirtas ir raiškus gydytojo balsas tyliau kalbantiems suprantamas kaip "arogancija ir rėkimas". Eh kaip skirtingai žmonės supranta tuos pačius dalykus! Mano nuomone, ne daug gydytojų Lietuvoje kreipia dėmesį į žmogų, jo išklauso ir nuoširdžiai dirba savo darbą. Puikiai surado problemą, viską išsamiai ir schematiškai paaiškino. Be proto mylintis savo darbą jaunas gydytojas!

2019-07-23, 13:53 | 4

Ne galejau lietuviu kalba paaiskintu kur ir kaip skauda .Pasakiau rusu kalba.Isgirdus liubauskas pasake: lietuvoje reikia kalbeti lietiviskai.istaiga paleiko diskriminacija.ne buvo sutekto juokio gydimo ,juokiu vastu.Ant mano klausyma kodel nepaskire ne vaistu ne gydima,pasake: tau nieko ne skaudo .
1,5 metu projeio site D) cento poleklinikos iki sios dienos ne tik ne isgido bet ir ne siunce nemokamams tyrimas.Ant klausyma kodel ,sako mes ir taip zinome .....dare injekcijos neko ne tik ne padedjo bet dar man Pablogejo.

2019-06-06, 22:09 | 1

isejus is gydytojo kabineto jauciaus, kaip po 30 min paskaitos apie kelio sanari. Super, labai patiko! Labai dziaugiuos, kad patekau pas toki puiku naujos kartos daktara! Jau rekomendavau draugui.

2019-04-17, 13:54 | 1

Puikus gydytojas-traumotologas!
Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, po operacijos domėjosi mano savijautą. Geras savo srities specialistas, mylintis savo darbą, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.
AČIŪ

2019-03-08, 17:45 | 1

Nekompetetingas, kalba pakeltu tonu, nemandagus, arogantiškas gydytojas. Neįsiklausė į nusiskundimus, diagnozės nenustatė. Jei nenorit susigadinti dienos, geriau pas šį mediką neiti. Darbo patirtis nedidelė, o jau šitaip pavargęs nuo pacientų.