Pacientai, kurie rekomenduoja Mykolas Liubauskas, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17326, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-20, 15:06 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas žmogus. Jūsų problemos jam visiškai neįdomios. Pats sau fainas ir tiek.

2020-10-02, 17:39 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas profesionalas.Puikiai bendrauja ir viską paaiškina. Kada patekau pas Jį, pagaliau gavau rimtą gydymą ir mano koja pradejo sveikti.Sunku įsivaizduoti geresnį ir nuoširdesnį gydytoją. AČIŪ JUMS< DAKTARE !!!

2020-09-25, 03:37 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specialistas, konkretus, išsamus. Naujos kartos žmogus Sveikatos apsaugos sistemoje. Pagarba tokiems žmonėms ir medikams, kurie išmano savo specialybę,,,,

2020-01-13, 12:02 | Registruotas lankytojas 2

Arogantiškas, balsas ne tvirtas ir griežtas, o kalbantis per kitą žmogų su "aš žinau geriau", nors darbo specifika konvejerinė, nesugeba naudotis darbo įrankiais, klausdamas ko atėjau, nežiūrėdamas į siuntimą kompiuteryje.
Atmestinis požiūris į pacientą su išankstiniu nusistatymu.

2019-12-27, 13:30 | Registruotas lankytojas 1

Grieztas gydytojas, bet konkretus ir demesingas.

2019-10-21, 06:17 | Registruotas lankytojas 1

Buvau pas šį gydytoją ir jis man paliko puikų įspūdį! Esu nustebusi, kad palikta tiek daug piktų komentarų. Bet matyt tvirtas ir raiškus gydytojo balsas tyliau kalbantiems suprantamas kaip "arogancija ir rėkimas". Eh kaip skirtingai žmonės supranta tuos pačius dalykus! Mano nuomone, ne daug gydytojų Lietuvoje kreipia dėmesį į žmogų, jo išklauso ir nuoširdžiai dirba savo darbą. Puikiai surado problemą, viską išsamiai ir schematiškai paaiškino. Be proto mylintis savo darbą jaunas gydytojas!

2019-07-23, 10:53 | Registruotas lankytojas 4

Ne galejau lietuviu kalba paaiskintu kur ir kaip skauda .Pasakiau rusu kalba.Isgirdus liubauskas pasake: lietuvoje reikia kalbeti lietiviskai.istaiga paleiko diskriminacija.ne buvo sutekto juokio gydimo ,juokiu vastu.Ant mano klausyma kodel nepaskire ne vaistu ne gydima,pasake: tau nieko ne skaudo .
1,5 metu projeio site D) cento poleklinikos iki sios dienos ne tik ne isgido bet ir ne siunce nemokamams tyrimas.Ant klausyma kodel ,sako mes ir taip zinome .....dare injekcijos neko ne tik ne padedjo bet dar man Pablogejo.

2019-06-06, 19:09 | Registruotas lankytojas 1

isejus is gydytojo kabineto jauciaus, kaip po 30 min paskaitos apie kelio sanari. Super, labai patiko! Labai dziaugiuos, kad patekau pas toki puiku naujos kartos daktara! Jau rekomendavau draugui.

2019-04-17, 10:54 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas-traumotologas!
Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, po operacijos domėjosi mano savijautą. Geras savo srities specialistas, mylintis savo darbą, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.
AČIŪ

2019-03-08, 15:45 | Registruotas lankytojas 1

Nekompetetingas, kalba pakeltu tonu, nemandagus, arogantiškas gydytojas. Neįsiklausė į nusiskundimus, diagnozės nenustatė. Jei nenorit susigadinti dienos, geriau pas šį mediką neiti. Darbo patirtis nedidelė, o jau šitaip pavargęs nuo pacientų.

2019-03-01, 07:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras ir kompetetingas gydytojas. Savo srities ekspertas mylintis savo darba, kuriam rupi kiekvienas pacientas ir jo negalavimo pagydymas.

2019-02-27, 06:47 | Registruotas lankytojas 1

Šaunus jaunas gydytojas

2019-02-22, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, labai kantriai išklausė mano problemas, ramino, informavo, po operacijos domėjosi mano savijauta,ramus,mandagus, puikus gydytojas traumotologas. Ačiū

2019-02-10, 14:29 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Geras savo srities specialistas, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Daug žmonių, bet nepraranda kantrybės, dėmesio žmogui. Tikrai naujos kartos gydytojų atstovas, matantis žmogų ir gebantis bendrauti. Labai dėkingas!

2019-01-31, 09:19 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus jaunosios kartos gydytojas, labai kompetentingas, kreipiausi anksčiau, tai mano ligos nerado keli įvairių sričių specialistai, o šis gydytojas diagnozavo iškart, pasiūlė veiksmingą gydymą, liga pamiršta. Dabar po lūžio vėl atsidūriau pas jį ir labai apsidžiaugiau, esu rami, kad patekau į TIKRO gydytojo rankas. Didžiausias AČIŪ jums, gydytojau, už tobulą darbą!

2018-12-21, 13:29 | Registruotas lankytojas 1

Puikus jaunas gydytojas. Atliko visus reikalingus tyrimus ir atsakė į visus mano klausimus. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.

2018-11-23, 11:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. As asmeniskai retai vaikstau i poliklinikas. Susizalojau peti del savo durnumo - tai teko eiti.. Is gerosios pusės nustebau, jog mano kartos daktaras. Pasakiau kaip kas - patikrino - rado problema. Truko gal 10 min.

2018-11-15, 16:21 | Registruotas lankytojas 2

Na, nesuprantu, kodėl tiek neigiamų komentarų...šiandien buvau pirmąkart pas šį gydytoją - tiesiog puikus savo srities žinovas, išklausė, patarė, viską paaiškino net braižydamas smulkiai ant lapelio kas ir kaip :) Atsakė į visus klausimus, dėmesingas. Ir net iškart atliko mini "operaciją", kuri užtruko tik keletą minučių. Esu tikrai dėkinga ir džiaugiuosi, kad patekau būtent pas jį.

2018-11-14, 20:42 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojo nekompetencija, labai nemalonus bendravimas ir pakeltas tonas tiesiog sugadino vizitą ir visą dieną. Kiek gydytojų jau esu sutikęs savo gyvenime - tokio argontiško ir nemalonaus gydytojo nebuvau matęs . Baisu...

2018-11-09, 15:48 | Registruotas lankytojas 1

Reiketų pasimokyti mandagumo. Kalbėjimo maniera pakeltu tonu (panašu į rėkimą), arogantiška, jaučiasi panieka. Elgesis kaip ne su žmogumi (nekalbant, kad žmogus ligonis). Grįžome į tuos laikus, kai žmogus buvo niekas, šiukšlė. Tokį įspūdį paliko apsilankymas, tikrai nepakels savivertės, o ir gydymo atsžvilgiu nepadės.

2018-11-02, 15:36 | Registruotas lankytojas 3

Labai nemalonus,arogantiškas ir nekompetetingas gydytojas. Aprėkė garbaus amžiaus moterį, privesdamas ją prie isterijos ir ašarų. Žiauru, apgailėtina ir baisu. NEREKOMENDUOJU niekam.

2018-05-26, 13:35 | Registruotas lankytojas 1

reiketu ismokti bendrauti su zmonemis,ir nuleisti balso tona ,siaip jis dar per jaunas su manim taip kalbeti

2018-05-07, 12:11 | Registruotas lankytojas 3

Na perskaičius kitus atsiliepimus sunku suvokti, kad tai tas pats gydytojas, bet mano atveju viskas buvo puiku. Operacija praėjo sklandžiai, buvo teiraujamasi mano būklės tiek prieš ją, per ir po jos. Uždavus rūpimus klausimus buvo atsakyta išsamiai ir tiksliai. Rekomenduoju

2018-04-12, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai fainas gydytojas, draugiśkas, dėmesingas. Ačiū jam!

2018-03-09, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Gyju po menisko operacijos. Tik geriausi atsiliepimai - gydytojas dalykiškai, tiksliai atliko savo darbą. Prieš operaciją ir po viską detaliai išaiškino, dėl kompetencijos, bent jau mano atveju, tikrai neturiu abejonių.
Mačiau, kad nemažai neigiamų komentarų čia palikta dėl bendravimo, bet nelabai suprantu kodėl? Mano patirtis visiškai priešinga.
Kadangi vokelių era jau pasibaigusi, tai bent geru atsiliepimu noriu gydytojui atsidėkoti.

2018-02-08, 06:21 | Registruotas lankytojas 2

Ką galima pasakyti apie traumatologą, kuris pamatuoja kelio apimtį (kartu su KELNĖM!) siuvėjų metru ir pasako, kad jokio tinimo nėra, nors tiek šeimos gydytoja, tiek seselė tinimą mato plika akimi? Tikrai nerekomenduoju.

2018-01-12, 09:28 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-28, 14:15 | Registruotas lankytojas 1
2017-12-28, 13:31 | Registruotas lankytojas 1
2017-11-23, 20:18 | IP: 78.61.223.177

Skaitau neigiamus komentarus ir negaliu patikėti, kad kalbame apie tą patį gydytoją. Vizualiai išaiškino problemą - diagnozę, paaiškino vaisų veikimo principus, skyrė daugiau laiko nei galėjo. Likau maloniai nustebinta.

2017-10-26, 14:31 | IP: *.*.*.*
2017-08-18, 14:34 | IP: 84.15.177.3

Rekomenduoju gydytoja. Atliko savo darba puikiai. Maloniai bendrauja.

2017-06-15, 11:08 | IP: *.*.*.*
2017-04-14, 14:23 | IP: *.*.*.*
2017-03-31, 08:42 | IP: 195.182.66.90

Puikus jaunas gydytojas, mano ligą nustatė iš karto, operaciją atliko labai gerai - lyginau pagal gijimą su tokiais pačiais pacientais, kai buvau reabilitacijoje.

2017-02-25, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

konkretus, kruopstus, profesionalus daktaras. atstate riesa, sugipsavo ir paaiskino kaip toliau priziureti. aciu

2017-02-03, 17:55 | IP: *.*.*.*
2016-10-13, 02:15 | IP: *.*.*.*