Pacientai, kurie rekomenduoja Mykolas Liubauskas, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17326, Galiojanti

2019-07-23, 13:53 | 4

Ne galejau lietuviu kalba paaiskintu kur ir kaip skauda .Pasakiau rusu kalba.Isgirdus liubauskas pasake: lietuvoje reikia kalbeti lietiviskai.istaiga paleiko diskriminacija.ne buvo sutekto juokio gydimo ,juokiu vastu.Ant mano klausyma kodel nepaskire ne vaistu ne gydima,pasake: tau nieko ne skaudo .
1,5 metu projeio site D) cento poleklinikos iki sios dienos ne tik ne isgido bet ir ne siunce nemokamams tyrimas.Ant klausyma kodel ,sako mes ir taip zinome .....dare injekcijos neko ne tik ne padedjo bet dar man Pablogejo.

2019-06-06, 22:09 | 1

isejus is gydytojo kabineto jauciaus, kaip po 30 min paskaitos apie kelio sanari. Super, labai patiko! Labai dziaugiuos, kad patekau pas toki puiku naujos kartos daktara! Jau rekomendavau draugui.

2019-04-17, 13:54 | 1

Puikus gydytojas-traumotologas!
Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, po operacijos domėjosi mano savijautą. Geras savo srities specialistas, mylintis savo darbą, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.
AČIŪ

2019-03-08, 17:45 | 1

Nekompetetingas, kalba pakeltu tonu, nemandagus, arogantiškas gydytojas. Neįsiklausė į nusiskundimus, diagnozės nenustatė. Jei nenorit susigadinti dienos, geriau pas šį mediką neiti. Darbo patirtis nedidelė, o jau šitaip pavargęs nuo pacientų.

2019-03-01, 09:24 | 1

Labai geras ir kompetetingas gydytojas. Savo srities ekspertas mylintis savo darba, kuriam rupi kiekvienas pacientas ir jo negalavimo pagydymas.

2019-02-27, 08:47 | 1

Šaunus jaunas gydytojas

2019-02-22, 15:03 | 1

Jokių priekaištų neturiu, darė visus reikalingus tyrimus, operavo, konsultavo, labai kantriai išklausė mano problemas, ramino, informavo, po operacijos domėjosi mano savijauta,ramus,mandagus, puikus gydytojas traumotologas. Ačiū

2019-02-10, 16:29 | 2

Puikus gydytojas! Geras savo srities specialistas, viską išsamiai paaiškino, patarė. Jaučiasi, kad dirba mėgstamą darbą. Daug žmonių, bet nepraranda kantrybės, dėmesio žmogui. Tikrai naujos kartos gydytojų atstovas, matantis žmogų ir gebantis bendrauti. Labai dėkingas!

2019-01-31, 11:19 | 3

Nuostabus jaunosios kartos gydytojas, labai kompetentingas, kreipiausi anksčiau, tai mano ligos nerado keli įvairių sričių specialistai, o šis gydytojas diagnozavo iškart, pasiūlė veiksmingą gydymą, liga pamiršta. Dabar po lūžio vėl atsidūriau pas jį ir labai apsidžiaugiau, esu rami, kad patekau į TIKRO gydytojo rankas. Didžiausias AČIŪ jums, gydytojau, už tobulą darbą!

2018-12-21, 15:29 | 1

Puikus jaunas gydytojas. Atliko visus reikalingus tyrimus ir atsakė į visus mano klausimus. Jeigu ateityje vėl turėsiu problemų, eisiu tik pas šį daktarą.