Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Damulevičienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15518, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Damulevičienė Daiva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Damulevičienė Daiva?

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

1.3

2021-07-01, 22:10 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali gydytoja, išklausė, paskyrė procedūras. Likau labai patenkinta vizitu. Rekomenduoju kitiems. Jeigu teks kada vėl lankytis rinksiuosi tik šią gydytoją. Ačiū

2021-06-26, 19:07 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta šios gydytojos darbu. Ji buvo atidi, nuoširdi, išklausė visas mano bėdas. Pagal ligą išrašė procedūrų, kurios palengvino mano gyvenimą. Patarė ką daryti toliau, pasibaigus procedūroms. Asmeniškai atėjo į procedūrų kabinetą ir pasiklausė kaip jaučiuosi darant procedūras. Pasakė , kad pasibaigus procedūroms vėl pas ją apsilankyčiau. Labai atjauti ir maloni. Esu su negalia. Pasijaučiau globojama ir užjaučiama. Rekomenduoju visiems pas ją eiti ir pati eisiu kiek tik sius pas reabilitologą. Ši daktarė suprantanti savo darbą ir turinti atjautą. Nuoširdžiai dėkoju jai už gydymą. Ačiū !!!!!

2019-08-05, 19:15 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali gydytoja, tiksliai nustatė ligą ir paskyrė gydymą. Labai mandagiai ir maloniai ir labai kantriai su manim bendravo, atsakė į visus mano klausimus . Ačiū Jums .