Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Jucienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03839, Galiojanti

2020-09-03, 20:42 | Registruotas lankytojas 3

Didelį AČIŪ tariu Gyd. L. Jucienei, nuostabi, kompetetinga, maloni, supratinga ir rūpestinga, tai Gydytoja iš didžiosios raidės, verta kiekvieno auksinio žodžio! Ačiū Gydytojai už priežiūrą ir rupestingumą, už kantrybę ir supratingumą. Tik su Jos pagalba buvo nustatyta liga ir pradėtas gydymas. Noriu palinkėti Jai begalinės sveikatos ir kantrybės, malonių pacientų ir beribės laimės. AČIŪ JUMS Gydytoja! Jūs auksinė moteris verta PAGARBOS! ❤️ Erika Kol.

2020-07-06, 17:17 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja nuostabus žmogus♥️

2020-02-26, 15:59 | Registruotas lankytojas 5

Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Rekomenduočiau kiekvienam.

2020-02-19, 18:40 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja iš didžiosios raidės!
Fantastiška,esu labai patenkinta darbu, jei ne ji, nežinau ar būtų pavykę natūraliai pagimdyti...
Gimdėme kartu su gydytoja, kitaip ir negaliu pakomentuoti!
Ji tikra profesionalė,puikiai jaučia žmogų, labai nuoširdi ir gera.
Taip pat su ja tą parą dirbusi akušerė Teresė Jarimavičienė yra puiki.
Esu be galo laiminga, kad papuoliau gimdyti pas tokias kompetentingas medikes.
Jei gimdysiu dar kartą, norėčiau vėl papulti pas šią gydytoją ir akušerę.
Tariu Jums AČIŪ!❤

2019-11-05, 13:17 | Registruotas lankytojas 4

Puiki skyriaus vedėja, labai rūpestinga, šiltai bendraujanti ir profesionali. Visiems rekomenduoju.

2019-07-01, 18:59 | Registruotas lankytojas 2

Pati nuostabiausia gydytoja.

2019-05-10, 07:18 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Didelis jai ačiū už tai, kad ir gimdymo metu ir po gimdymo komplikacijų puikiai mane prižiūrėjo. Daugiau tokių gydytojų <3

2019-02-06, 15:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai dėmesinga ir rūpestinga gydytoja. Nėštumo metu buvo kilę problemų ir tikrai skyrė tam pakankamai dėmesio,darė viską kas tik įmanoma,kad būtų galima pagelbėti.

2018-05-22, 18:36 | Registruotas lankytojas 2

Noriu tikėti, kad yra savo srities profesionalė galbūt tik mums nepavyko susikalbėti.

2018-05-12, 13:09 | Registruotas lankytojas 2

Ši gydytoja priėmė mano gimdymą, trukusį 21 valandą, kuris buvo komplikuotas. Nuostabi gydytoja, taip pat ir su ja tą parą dirbusi akušerė Teresė Jarimavičienė, bei visa likusi komanda. Esu be galo dėkinga už kantrybę, profesionalumą, globėjiškumą, supratingumą ir tinkamus laiku priimtus sprendimus. Jei gimdysiu dar kartą, norėčiau vėl papulti pas šią gydytoją ir akušerę. :) Ačiū Jums!

2017-11-26, 23:31 | Registruotas lankytojas 4

Geriau nereikia.. Nenorėčiau daugiau pas ja patekti.. Bet jei linkiu sėkmės darbe..

2017-11-13, 10:24 | Registruotas lankytojas 5

Teko gimdyti pas sia gydytoja. Galiu pasakyti,kad tokiu specialistu labai reta. Ji zmogus, kuris darba atlieka nuosirdziai, nelaukdamas jokio atlygio. Nusotabi ir kaip zmogus ir kaip specialistas. Dziaugiuosi, kad pavyko papulti butent pas ja. Didziausios Jums sekmes!

2017-09-28, 21:56 | IP: 5.20.90.162

Labai puiki gydytoja. Ir gyde ir nestuma visa priziurejo ir po nestumo pati paskambino ir pasiteiravo kaip jauciuosi. Puiki savo srities zinove bei nuostabus zmogus.

2017-08-15, 21:12 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 16:14 | IP: 88.222.154.178

Puiki specialistė, rekomenduoju visoms. Pacientes prižiūri kaip mama... Rūpinasi ir nuoširdžiai rodo dėmesį