Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Vitkauskienė, %

Išduota: 2006-10-01, Nr. MPL-08712, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2006-10-01, Nr. MPL-08712, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vitkauskienė Aušra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vitkauskienė Aušra?

1.1

2021-10-26, 08:09 | Registruotas lankytojas 1

Kadangi mano gydytoja sirgo,buvau nukreipta pas šitą gydytoją.Visų pirma,buvo labai nepatenkinta,kodėl kreipiuosi pas ją,o ne pas ginekologę(nors būtent šeimos gydytojo konsultacijai buvau nusiųsta),bendravimas po to normalus,bet po to blogai užregistravo.Buvo sutarta telefoninė registracija,o kažkodėl užregistravo nuvykti į vietą.

2021-09-22, 17:28 | Registruotas lankytojas 2

Reikėjo laukti 50min savo vizito. Daktarė lėtai dirba, atrodo lyg jai nerupėtų ką sakai, į kai kuriuos mano klausimus, atsakydama juokėsi, lyg kvailą klausimą užduočiai dėl savo sveikatos. Taip pat sergant Covidu, po 3-4sav kai dar buvau silpna eiti į darbą pasakė jei jau nepasveikai tai važiuok į ligoninę, o jei ne ligoninė, tada eik į darbą, neleido dar kelias dienas pabūti namie. Tačiau, iš kitos pusės dėl gydymo, ko paprašai, tą ir gauni. Be problemų išrašo gydymą ar siuntimą pas kitą daktarą. Pas šią daktarę eiti tik jei baisiai prispirs ir kito daktaro nebus. Laukiu nesulaukiu lada grįš mano buvusi šeimos daktarė.

2020-12-31, 18:10 | Registruotas lankytojas 1

neduok Dieve papulti pas tokia gyd.!

2019-02-04, 12:19 | Registruotas lankytojas 4

Kažkada prieš daug metų buvo puiki gydytoja, bet vieną dieną, kai po operacijos atėjus prasitęst nedarbingumo tikrąja ta žodžio prasme išvarė ir pasakė, kad tai ne jos kompetencijoj, kad turiu eit pas ginekologę tęst nedarbingumo, labai nusivyliau šia gydytoja. Visos seselės registratūroje liko nesupratusios, kaip čia šitaip.

2018-06-28, 17:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-06-23, 05:25 | Registruotas lankytojas 6
2018-03-15, 18:04 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.