Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Vitkauskienė, %

Licencijos

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Vitkauskienė Aušra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vitkauskienė Aušra?

Įvesti darbovietę!
Pacientų atsiliepimai
2019-08-06, 18:07 | Registruotas lankytojas 4

Esu be galo patenkinta sia gydytoja. Vizito metu skiria tiek laiko, kiek reikia. Is tikruju isigilina i problema ir stengiasi padeti. Lb zmogiska, visada nuramina. Jauciasi, kad jai jos pacientai tikrai rupi. Paskiria visus reikiamus tyrimus. Maloniai atsako i klausimus. Prireikus be jokio vargo prieme papildomai. Pries tai turejau dvi kitas seimos gyd, tai net nera ka lyginti. Kartu dirbanti sesute taip pat lb maloni ir draugiska.

2018-10-01, 21:36 | Registruotas lankytojas 3

Gauti talonėlį sunku, laukti reikia, tačiau jos kompetenciją vertinu, todel laukiu kantriai :) iki gydytojos Aušros lankiausi pas kitą šios poliklinikos gydytoją. Ten niekad nebuvo eilių,bet ir diagnozės adekvačios taip pat.....

2017-08-09, 20:32 | Registruotas lankytojas 9

Daugiau nei 20 metų lankausi Šeškinės poliklinikoje ir gydytojų esu sutikusi visokių, tačiau gydytoja Aušta Vitkauskienė yra verta išskirtinės pagarbos. Ji dėmesinga savo pacientui, kompetetinga nustatant diagnozę ir skiriant teisingą gydymą. Atidžiai įsigilina į problemą ir ieško geriausio sprendimo. Ačiū šiai gydytojai ir jos slaugytojai Janinai, kuri taip pat visuomet stengiasi padėti.

2015-05-14, 13:42 | IP: 84.240.53.222

Labai rūpestinga, maloniai ir šiltai bendraujanti, išklausanti, atsižvelgianti į paciento nuomonę bei kompetentinga gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aušra Vitkauskienė?