Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Locaitienė, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12795, Galiojanti

2019-06-13, 10:18 | 3

lankaiusi profilaktiškai, prieš pastojimą, dėl prasidėjusių skausmų šonuose, jau anksčiau esu turėjusi bėdų dėl policistinių kiaušidžių, kit hormoninių bėdų, tai ji tik nusijuokė:"pas mane kas antra tokia, na jei nori galima padaryti echoskopiją".
echoskopiją atliko kita ginekologė, blondinė trumpais plaukais, susierzino, kad aš ne nėščia, nes šiandien tik nėščias echoskopuoja (tyrimui registratūroje registravausi, kodėl rėkia ant manęs nesupratau išvis.), pasisakiau kad dėl policistinių kaiušidžių, tai pasišaipė kad "patys ligoniai sau diagnozes nesąmoningas susigalvoja, nieko tau nebus". Nerado tinkamos formos echoskopavimui užpildyti. Galų gale su savo akim pamatė echoskope tai dėl ko nerimavau - policistinės abi kiaušidės. Neišlemeno nei atsiprašau, ar klydau, ar dar kažko. Kaip ji neščiasias echoskopuoja nesplėliosiu....
Po echoskopijos konsultavo gyd Locaitienė pasakė kokius 3 sakinius. po tokios baisios echoskopavimo patirties turėčiau sakyti, kad ji šaunuolė. Bet nesakysiu. nesistengia paaiškinti situacijos, į klausimus atsako 2 žodžiais.

2019-01-24, 15:56 | 2

Labai gera gydytoja, savo srities specialistė. Visada išklauso nusiskundimu, rūpestinga, maloniai bendrauja, profesionaliai pataria, kaip pagerinti susidariusią situaciją. Nuostabi gydytoja

2019-01-03, 15:50 | 1

Labai profesionali, kompetetinga gydytoja. Ji nedaugiažodžiauja, bet turint klausimų visada atsako.
Prižiūrėjo mano rizikingą nėštumą. Rekomenduoju šią gydytoją

2018-05-09, 00:55 | 6

kol nepradėjom apžiūros, šypsojosi maloniai, atrodė maloni gydytoja. tačiau po apžiūros neatsakė nei i viena mano klausimą. tik prigazdino ,juokesi,kad aš juokinga. dirba atsainiai. NESIKLAUSO kai šneki. arba į klausimus atsakinėja - nežinau. gal išmano savo darbą, bet pasiziuri problemą,diagnozuoja ją savo galvoje, tačiau įspūdis,kad tik jai tereikia žinot pacientės problemas,o pačiai pacientei - ne.

2018-02-12, 08:29 | 2

Kai buvau vaikas, lankiausi pas ją dėl cistos, gimdos uždegimo, tai viskas gerai, maloni, tyrimus atlikdavo, echoskopiją, gydymą paskirdavo. Labai vertinau nes paskyrė cistai arbatas kurios padėjo beveik 10cm cista išsinaikinti, paskyrė nuo pms skausmų žolelinių teblečių... Bet viskas pasikeitė kai atėjau apžiūrai jau kaip pas suaugusiųjų gydytoją... Buvo siaubas, sta, abejinga, tik apžiūrėjo, pasakė kad žaizdelė yra įgimta ir stebuklingai be tyrimų nusprendė kad man gimdos uždegimas, prirašė vaistų. Nieko neaiškino dėl tos žaizdelės, kad reikia tikrintis dėl pakitimų.. Nuėjau pas kita gydytoją tik paklausė pas ką čia buvau ir ką gydžiausi, nes tyrimų neatliko... Nusivyliau ir daugiau nebėjau. Taip pat pažįstamai nepamatė nesivystančio nėštumo...

2017-05-26, 23:24 | IP: 78.61.112.176

Labai kompetentinga ir profesionali gydytoja. Gydausi pati ir dukrai rekomendavau. Viską paaiškina ir skiria tinkamą gydymą, duoda gerų patarimų kaip sveikiau gyventi.

2017-03-22, 16:27 | 1

Begalo maloni,rupestinga gydytoja pati geriausia mylimiausia ☺svelni ,sekmes

2017-02-20, 16:03 | IP: 85.206.129.103

Labai profesionali, atidi, maloni gydytoja. Tikrai rekomenduoju!

2016-10-17, 01:05 | IP: 86.100.15.199

nuostabus zmogus, profesionalus gydytojas :)

2016-06-06, 21:52 | IP: 78.61.89.140

Savo srities specialistė. Ši gydytoja pasakys ar kas negerai ar yra kokių pakitimų. Priėmiau tokią kaip specialistė, kuriai dera kalbėti tik esant reikalui - esant nėštumo komplikacijoms. Kadangi esu su sveikatos sutrikimais, savo nėštumą ir gimdymą patikėsiu būtent šiai specialistei.