Pacientai, kurie rekomenduoja Markas Fiodorovas, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00035, Galiojanti

2019-11-08, 20:41 | 1

Esu labai dėkinga gydytojui-profesionalui M Fiodorovui. Šis nuostabus gydytojas man yra sėkmingai atlikęs peties artroskopinę operaciją. Dar yra paskirta kelio menisko artroskopinė operacija. Pasitikiu šiuo gydytoju, tai puikus savo srities žinovas, geras specialistas, vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Rekomenduoju ir kitiems.
Danutė, Telšiai

2019-05-05, 14:07 | 1

Norėčiau padėkoti gydytojui už profesionaliai atliktą operaciją. Gydytojas tiksliai nustatė diagnozę, prieš ir po operacijos buvo įtin rūpestingas ir tikslingai nurodė tolimesnį gydymą. Labai rekomenduoju šį gydytoją.

2019-01-08, 10:21 | 1

ok

2018-12-04, 15:09 | 1

Laba diena.
Lapkricio 19 diena daktaras M. Fiodorovas operavo man kairi kojos kelia. Viskas labai gerai. Daktaras draugiskas su jumoru , snekus , malonus bendraut i visus dominancius klausimus isklauso ir atsako.
Labai aciu jam . Taip pat noriu padekot operacines persionalui ir seselem priziurincius ligonius labai malonios ir draugiskos. Aciu jums visiems.

2018-11-14, 10:35 | 2

Esu labai patenkinta dr. Marku Fiodorovu. Operacija atlikta prieš 2 dienas , jaučiuosi puikiai . Operuota kaulinė išauga . Nuostabus daktaras,išmanantis savo darbą , malonus ne arogantiškas,visada su šypsena, išsamiai paaiškino kaip gydytis namuose po operacijos, atsakė į visus užduotus klausimus . Džiaugiuosi jog pagaliau atradau puikų šios srities specialistą. Nuo šiol reikalui esant kreipsiuos tik į šį daktarą. REKOMENDUOJU visiems kas susidūrė su kelio skausmais :)
P.S. operacinėje dirbančios seselės ir anesteziologė labai malonios , bei rūpestingos:)
Linkiu sėkmės darbe . :) Vaida (Marijampolė)