Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Markas Fiodorovas, %

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centrai (Kretinga)
SG klinika (Klaipėda)
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00035, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

73.9% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

86% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80.4% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

74.1% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

80% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Northway medicinos centrai (Kretinga)
SG klinika (Klaipėda)
Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9)
Pacientų atsiliepimai
2024-03-08, 18:55 | Registruotas lankytojas 1

Prieš metus dariausi kairiojo peties operaciją pas gyd.Marką Fiodorovą.Esu labai patenkintas atlikta operacija,petys kaip naujas,o prieš tai rankos negalėjau pakelti be skausmo.Dėkingas už jūsų malonų ir nuoširdų bendravimą! Ir profesionaliai atlikta operacija!Rekomenduoju visiems!!!

2024-02-26, 14:16 | Registruotas lankytojas 1

Norisi pasakyti,kad pas gyditojus geriau nesilankyti.Dėja gyvenimas yra gyvenimas tai teko lankytis pas gyd.M.Fiodoravą jau du kartus,atliko peties,menisko operacijas,viskas šaunu greitai vėl gryžau i normalų gyvenima,tik laukia naujas susitikimas kito peties operacija,manau,kad ir šis sugys greitai.AČIŪ GYDITOJUI.

2024-01-22, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Greita, profesionalu, modernu, viskas labai gerai

2023-12-18, 23:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas šiltas, paprastas, maloniai bendraujantis, puikus savo srities profesionalas. Tiksliai diagnozavo, atliko peties laporoskopinę operaciją, po kurios vėl galiu džiaugtis gyvenimu. Net neabejojau pas ką kreiptis šį kartą, kai vėl patyriau kitos rankos peties traumą. Aš visiškai pasitikiu šiuo puikiu specialistu. Pagarbiai Sigita.

2023-12-03, 17:49 | Registruotas lankytojas 1

Dariausi pas šį gydytoją peties operaciją. Tiksliai diagnozavo problemą, atlikta operacija likau patenkinta, domėjosi pooperaciniu laikotarpiu. Rekomenduoju šį daktarą dėl profesionalumo ir konkretumo.
Pagarbiai, Vanda

2023-11-29, 14:37 | Registruotas lankytojas 1

Nustatė diagnozę,kuri net nėra tokia, pasirodo reikalinga operacija,O kadangi po šitų vaistų negalima operuoti mažiausiai tris mėnesius,tai dabar tik su nuskausminamaisiais verčiuosi. Tai kaip suprasti???? Net dirbti negaliu.....

2023-11-28, 21:23 | Registruotas lankytojas 1

Padare peties operacija. Problema kaip buvo taip ir liko niekas nepasikeite. Bandžiau skambinti kad spresti kažkaip problema tai ignoravo nekėlė ragelio. Nerekomendoju šito gydytojo nes dabar iš naujo turėjau darytis operacija ir tvarkyti jo operacijos pasekmes.

2022-10-20, 10:12 | Registruotas lankytojas 1

Dariausi kelio artroskopine rekonstrukcija(menisko operacija) pas Marka Fiodorova, Northway med centre.
Nuo pat konsultacijos iki operacijos pabaigos viskas buvo tiesiog puiku. Esu labai patenkintas ir dėkingas Markui ir jo komandai, isitikinau kas yra aukščiausio lygio profesionalumas.
Be abejones rekomenduoju!

2022-10-02, 10:04 | Registruotas lankytojas 1

Suteikė pilną informaciją apie mano ligą, viską išaiškino man suprantama kalba. Sakyčiau, kad tai gydytojas, dirbantis pagal pašaukimą, mokantis įsijausti į paciento problemą. Operatyviai atliko sudėtingą kelio raiščių operaciją. Po apsilankymo tikrai rekomenduosiu savo artimiesiems.

2022-06-17, 22:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos NORTHWAY medicinos centro gydytojui ortopedui-traumatologui MARKUI FIODOROVUI už sėkmingai atliktą peties artroskopijos operaciją ir suteiktą visapusišką pagalbą. Tai Medikas, vertas didžiausios pagarbos. Nuostabus gydytojas profesionalas, o tuo pačiu- šiltas ir paprastas žmogus, visiškai atsiduodantis savo darbui. Puikus skyriaus vadovas, kurio komanda dirba aukščiausiam lygyje.
Atskira padėka ir visam skyriaus aptarnaujančiam personalui už kvalifikuotą, dėmesingą ir šiltą rūpestį manimi. AČIŪ JUMS LABAI! Sveikatos ir sėkmės Jums visiems Jūsų sunkiame darbe !
Sekančią manęs laukiančią kelio sąnario operaciją atliksiu tik pas šį Gydytoją:)

Lilija Ž.
2022-06-15

2021-03-10, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gydytojui Markui Fiodorovui, sesutei Ritai, anesteziologui Mariui už profesionaliai atliktą kelio menisko operaciją. Visiems rekomenduoju. Didelis ačiū.

2021-02-24, 20:50 | Registruotas lankytojas 3

Šis medikas atliko man peties operacija,prieš tai net neįsigilinus ką reikės daryti,jam svarbu kuo greičiau ir kuo daugiau pjauti,po operacijos savijauta negerėjo,bet jis siūlė kiek galima daugiau mankštinti tą petį,leido hormoninius vaistus,po beveik metų vargo,kreipiausi pas kitą gydytoja, paaiškėjo, kad operacija atlikta atmestinai,o hormoninių vaistų leidimas susilpnino bicepso sausgyslę ir ji nutrūko,teko daryti antrą operaciją,nors iki susitikimo su šiuo "specu" visą gyvenimą sportavau,jei tau rūpi tavo sveikata aplenk šį mediką 100km spindulių,antra operacija buvo mokama privačioje klinikoje,bet kainavo dvigubai pigiau negu "nemokama" pas šį gydytoja,o svaikata kurią praradau savo gyvenimo kelyje sutikęs ši asmenį pinigais neišmatuojama

2020-11-30, 22:38 | Registruotas lankytojas 2

Daktaras man atliko 4 operacijas ir visas labai sekmingai,uz ka esu jam labai dekingas.Dekingas ir uz konsultacijas reabilitacijos metu-ypac per Covid-19 karantiną. Linkiu jam ir toliau visakeriopos sekmes!

2020-11-03, 12:41 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-25, 14:55 | Registruotas lankytojas 4

Labai dekinga siam gydytojui vaziavau konsultuotis po menisko operacijos ,nes nesilankste koja ,gyd lab apziurejo ,isklause ,patare kad operuot sanari nes visai sudiles.Aciu gydytojui tikrai vertas gydytojo vardo ,dar karta tariu aciu ,tikrai vertas didziausios padekos.Mazeikiai.

2020-03-26, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Vizito privačiai pas M. Fiodorovą laukiau pusantro mėnesio . Atvykstu pas gydytoją Marką Fiodorovą sutartu laiku susimokėjęs iš anksto 25 eur. Gydytojo dar nėra ....vėluoja. Prie durų jau renkasi žmonės. Mano laikas 15.30val , prieš mane sėdinčios moters klausiu kokiu laiku jūs einate pas Fiodorovą į kabinetą....atsakymas 15.30 val. Už manes netrukus atėjo dar 3 žmonės , aš jų klausiu kelinta valanda jie registruoti pas daktarą ...atsakymas 15.30 . Visi 5 žmonės registruoti tuo pačiu laiku 15.30 val. Visi nustebę šnekučiuojamės ir bijome ,jog laiko kiekvieno apžiūrai pritruks.
Mūsų nuogastavimai pasitvirtino..... pirmoji moteris iš kabineto išėjo po 3 min, aš išėjau po 4 min. net nespėjęs paaiškinti savo ligos ir nusiskundimų.Gydytojas net nesistengė įsigilinti į mano ligą ir problemą. Po manęs 3 žmonės užtruko kabinete pas Fiodorovą irgi panašiai 4-5 min. Man gydytojas pirmasis po 4 min pasakė '' Viso gero'...neturėjau kur dingti pasakęs '' Viso gero" išėjau lauk už durų.
Sėdėję eilėje žmonės manęs paklausė " Kodėl taip greita"...atsakiau " Ilgiau niekas manęs nepriėmė"
Tada išsigandusi sekanti moteriškė ištarė." Tai ir man bus skirtos 4 min". Jos nuogastavimai pasitvirtino.
Skaudu kai skauda ne tik ligos pažeista vieta bet ir siela, nes taip ilgai lauktas gydytojas net nesiruošia pakelti į tave akių ir įsigilinti į tavo ligą. Svarbiausia jam ligonių pinigai ir ir žodis " SEKANTIS".

2019-11-08, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga gydytojui-profesionalui M Fiodorovui. Šis nuostabus gydytojas man yra sėkmingai atlikęs peties artroskopinę operaciją. Dar yra paskirta kelio menisko artroskopinė operacija. Pasitikiu šiuo gydytoju, tai puikus savo srities žinovas, geras specialistas, vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Rekomenduoju ir kitiems.
Danutė, Telšiai

2019-05-05, 11:07 | Registruotas lankytojas 2

Norėčiau padėkoti gydytojui už profesionaliai atliktą operaciją. Gydytojas tiksliai nustatė diagnozę, prieš ir po operacijos buvo įtin rūpestingas ir tikslingai nurodė tolimesnį gydymą. Labai rekomenduoju šį gydytoją.

2019-01-08, 08:21 | Registruotas lankytojas 1

ok

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2018-12-04, 13:09 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena.
Lapkricio 19 diena daktaras M. Fiodorovas operavo man kairi kojos kelia. Viskas labai gerai. Daktaras draugiskas su jumoru , snekus , malonus bendraut i visus dominancius klausimus isklauso ir atsako.
Labai aciu jam . Taip pat noriu padekot operacines persionalui ir seselem priziurincius ligonius labai malonios ir draugiskos. Aciu jums visiems.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2018-11-14, 08:35 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai patenkinta dr. Marku Fiodorovu. Operacija atlikta prieš 2 dienas , jaučiuosi puikiai . Operuota kaulinė išauga . Nuostabus daktaras,išmanantis savo darbą , malonus ne arogantiškas,visada su šypsena, išsamiai paaiškino kaip gydytis namuose po operacijos, atsakė į visus užduotus klausimus . Džiaugiuosi jog pagaliau atradau puikų šios srities specialistą. Nuo šiol reikalui esant kreipsiuos tik į šį daktarą. REKOMENDUOJU visiems kas susidūrė su kelio skausmais :)
P.S. operacinėje dirbančios seselės ir anesteziologė labai malonios , bei rūpestingos:)
Linkiu sėkmės darbe . :) Vaida (Marijampolė)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2018-05-09, 07:59 | Registruotas lankytojas 21

Puikus gydytojas, išmano savo darbą, mandagus, korektiškas. Rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2018-04-03, 11:05 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-11-23, 08:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-11-19, 15:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-09-13, 20:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-08-16, 10:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-07-06, 13:52 | IP: 78.61.178.44

Gavusi siuntimą į klaipėdą pas chirurgą buvau priimta pagal taloną po mėn. Diagnozė buvo nustatyta iš karto. Patikslinimui atlikta tomografija dešnio peties. Po to laukė operacija " intervencinė" 2017.04.24 d. Buvo daug baimės, o dabar ir po reabilitacijos jaučiuosi super gerai. Neįtikėtina, bet šis gydytojas nuostabus. Linkiu nedelsti su savo skausmais ir pasitikėti tikro profesionalo rankoms.
Dalia
2017.07.06

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-05-13, 13:33 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-04-04, 16:02 | IP: 78.61.28.86

Prieš savaitę atlikau operaciją pas šį talentingą gydytoją. Buvo trūkęs priekinis kryžminis kelio raištis. Esu labai dėkinga chirurgui už paprastumą, atsakymus į visus klausimus, dėmesingumą. Operacijos metu vyravo raminanti, be streso aukštos kultūros darbo atmosfera, palaikomas ryšys su pacientu, pasakojama kas jam daroma. Puiki visa komanda,- dėmesinga, jautri pacientui. Po anestiozologės nuskausminimo iki šiol nejaučiu skausmo nugaroje, kiek žinau, būna ir kitaip. Džiugu, kad šis chirurgas dirba Lietuvoje, Klaipėdoje, o ne svetur. Naujos kartos, europietiško požiūrio į darbą specialistas. Giedrė

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-03-08, 14:07 | IP: 83.187.253.69

Labai dėmesingas,rūpestingas gydytojas,jau po pirmos apžiūros pasakė problemą,nors prieš tai beveik metus vargau su kelio skausmu,reumatogė Ingrida sakė nieko tokio,čia tik antro laipsnio artrozė.,o pasirodo daugybinis menisko plyšimas jau su kremzlės pažeidimais.netikėkite vienu gydytoju,kreipkitės tik pas patyrusius specialistus.
Kiek paskaičiau atsiliepimus,tai jokios arogancijos,jokio piktumo pas gydytoją nemačiau,kaip tik viską supasakojo ir visad su šypsena.
Rekomenduočiau savo artimirsiems.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2017-02-01, 14:49 | IP: 86.100.8.119

Puikus gydytojas.paskyre operacija.tiesa,viskas buvo mokama,sraigtai,vaistines islaidos ir vaistai.o siaip lb malonus mandagus daktaras.rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2016-10-21, 16:39 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2016-09-02, 11:17 | IP: 78.57.222.98

Išmanantis savo darbą, operacija praėjo puikiai!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2016-03-04, 10:52 | IP: 81.7.72.86

Arogantinškas,nempkantis pripažinti savų klaidų

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2015-12-19, 21:36 | IP: 85.232.134.64

gyd,FIODOROVAS,issiziojes ,kaip menke!O pinigus ,kaip myli! ROJUS,JIEMS TEN!Nei isvaziuoti,niekur nereikia!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2015-08-12, 23:09 | IP: 84.15.177.122

mandagus ,Labai atsidaves darbui,rupestingas,,,buvau ramus kai zinojau jog operacija atliks jis ,,,

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2015-07-28, 12:09 | IP: 195.182.75.7

Puikus gydytojas, prieš metus atliko kelio girnelės operaciją. Bendravo labai šiltai ir konsultavo dar ne kartą ir po operacijos. Nuoširdus ačiū

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2015-04-29, 17:57 | IP: 78.61.140.72

Ar mes kartais nereikalaujam sau per daug demesio….Suprantu mes visi su savo bedom,savo skausmu ir kiekvienas jauciames ypatingas o musu trauma tik vienintele tokia.
Balandzio 22 diena man atliko peties sanario atroskopija gydytojas Markas Fiodorovas.Per konsultacija ir operacijos metu gavau reikiama informacija net po operacijos gydytojas padejo sutvarkyti reikiamus dokumentus.Suprantu kad gydytojas labai uzimtas daug operaciju,dokumentu tvarkymas,kvalifikacijos kelimas.Labai dekinga uz gerai atlikta operacija jau dabar po savaites gerai jauciuosi ir esu dekinga gydytojui ir visam operaciniam personalui,sesutems ir ypac anestoziologei. Ne todel kad Lietuvoj pigiau…todel kad Lietuvoj geriau. Mes galim didziuotis musu gydytojais.Musu medicinos sistema labai slubuoja bet musu gydytojai PATYS GERIAUSI. SAUNUOLIAI!
Su dekingumu Gene Unikauskaite

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2015-04-23, 13:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2014-10-28, 09:05 | IP: 83.178.90.249

Nuostabus gydytojas, po operacijos jauciuosi puikiai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2014-09-30, 08:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2014-09-01, 10:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2014-04-23, 13:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2014-01-09, 15:10 | IP: 78.58.77.214

Puikus specialistas, nuosirdus aciu uz kelio menisko operacija. Savo darba atlieka itin profesionaliai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2013-09-27, 09:09 | IP: 78.61.50.66

tikrai nuosirdus, rupestingas, profesionalus savo srities specialistas, po atliktos pakartotinos kelio sanario priekinio kryzminio raiscio plysimo operacijos, nuosirdziai dekinga gydytojui Markui Fiodorovui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2013-06-16, 21:14 | IP: 85.232.128.52

Tik po dovaneėlės prdejo apžiūra.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2013-04-17, 17:49 | IP: 78.61.35.180

Aukštos kvalifikacijos,nuoširdus,rūpestingas ir keliantis pasitikėjimą pacientams,puikiai atliekantis sąnarių artroskopiją/minimaliai invazines sąnarių operacijas/.Man po traumos-deš.rankos žasto išnirimo buvo diagnozuotas viršdyglinio raumens plyšimas,t.p.degeneracinis daugiau 50 % dvigalvio raumens ilgosios sausgyslės plyšimas.Po š.m. kovo mėn.18 d.M.Fiodorovo atliktos artroskopijos ir medikamentinių priemonių iš karto jokių skausmų nebeliko.Sekančią po operacijkos dieną galėjau vykti į namus ir gydytis ambulatoriškai.Greit užgijo ir mažos artroskopijos žaizdelės.Po 3 savaičių buvo pradėtas reabilitacinis gydymas ir kasdie ryškiai gerėja rankos judesio ir darbinės galimybės.Panaši trauma buvo ištikusi ir mano dukrą.Jai š.m.kovo mėn.4 d.t.p. atlikta deš.peties sąnario artroskopija.Po mėn.laikotarpio yra pilnai pasveikusi ir darbinga.Ačiū Gerb.gydytojui Markui Fiodorovui ir jo vad.skyriaus personalui už nuoširdų,rūpestingą ir kvalifikuotą gydymą,už sugrąžintą sveikatą.Dėkingi Gerb.gydytojui ir už tai,kad ,būdamas aukštos kvalifikacijos ,su sėkmingo darbo patirtimi dirba čia-Lietuvoje,Klaipėdoje !Kuo geriausios sėkmės Jam!- pacientė Vanda Bardauskienė Nėra

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2013-02-25, 10:19 | IP: 86.100.132.233

10 metu kankinausi su savo kelenais, visi specialistai pas kuriuos ejau dare tik rengena ir nors nuotraukos buvo svarios vistiek sake jog artritas, laikas bego, skausmai stiprejo.. Galu gale kai uzeidavo pablogejimas nebegaledavau sulenkti kelio, o kartais issogdavo pati girnele... Kai buvau Anglijoje ir buvo vel uzeje skausmai nukeliavau pas daktara is jis pasake, jog ano kelio girneles laisvokos, tuom viskas pasibaige.. Gryzau i Lietuva, po keleriu metu kai skausmai budavo nebepakeliami, pasiryzau kovot iki galo. Su paskutinem viltim, pakeitusi daug seimos gyditoju paprasiau siuntimo del kelenu, ir mane nusiunte pas traumotologe, isvarginta tiek metu skausmu su asarom pasipasakojau jai kad neturiu jokio artrito, o UK man pasake kad girneles laisvokos... Ji agalvojusi pasake, kad vienintelis kas gali toki atveli nustatyti yra Fiodorovas, ir dave man siuntima... Turbut pusmeti vis bandziau gauti talona, galu gale gavau, ir pakliuvau pas ji.. Gyditojas Markas yra gan uzdaras zmogus. Apiurejes nustate diagnoze ir iskarto pasake, kad vienintele iseitis operuotis. Po operacijos gyitojas pasake, kad girnele atkoreguota ir nebeisokines. Dabar esu po operacijos savaite laiko, kelenas skauda nes gyja, itvaras nelabai patogus, tirpsta koja, ir sona nugulejau jau, bet esu laiminga, nes turiu vilti, kad tie skausmai nebesugrys.

Aciu Jums Daktare, jus man padejote ten kur visi kiti uzmerke akis..

P.S. Personalas puikus :) Gal tik anesteziologe siek tiek pikciurna :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?
2012-10-07, 13:32 | IP: 213.226.138.82

Kaip zmogus gana ciiniskas, gal net hamas, bet specialistas tikrai geras

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Markas Fiodorovas?