Pacientai, kurie rekomenduoja Markas Fiodorovas, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00035, Galiojanti

2015-08-13, 02:09 | IP: 84.15.177.122

mandagus ,Labai atsidaves darbui,rupestingas,,,buvau ramus kai zinojau jog operacija atliks jis ,,,

2015-07-28, 15:09 | IP: 195.182.75.7

Puikus gydytojas, prieš metus atliko kelio girnelės operaciją. Bendravo labai šiltai ir konsultavo dar ne kartą ir po operacijos. Nuoširdus ačiū

2015-04-29, 20:57 | IP: 78.61.140.72

Ar mes kartais nereikalaujam sau per daug demesio….Suprantu mes visi su savo bedom,savo skausmu ir kiekvienas jauciames ypatingas o musu trauma tik vienintele tokia.
Balandzio 22 diena man atliko peties sanario atroskopija gydytojas Markas Fiodorovas.Per konsultacija ir operacijos metu gavau reikiama informacija net po operacijos gydytojas padejo sutvarkyti reikiamus dokumentus.Suprantu kad gydytojas labai uzimtas daug operaciju,dokumentu tvarkymas,kvalifikacijos kelimas.Labai dekinga uz gerai atlikta operacija jau dabar po savaites gerai jauciuosi ir esu dekinga gydytojui ir visam operaciniam personalui,sesutems ir ypac anestoziologei. Ne todel kad Lietuvoj pigiau…todel kad Lietuvoj geriau. Mes galim didziuotis musu gydytojais.Musu medicinos sistema labai slubuoja bet musu gydytojai PATYS GERIAUSI. SAUNUOLIAI!
Su dekingumu Gene Unikauskaite

2015-04-23, 16:19 | IP: *.*.*.*
2014-10-28, 11:05 | IP: 83.178.90.249

Nuostabus gydytojas, po operacijos jauciuosi puikiai

Esate Markas Fiodorovas?