Pacientai, kurie rekomenduoja Markas Fiodorovas, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00035, Galiojanti

2013-06-17, 00:14 | IP: 85.232.128.52

Tik po dovaneėlės prdejo apžiūra.

2013-04-17, 20:49 | IP: 78.61.35.180

Aukštos kvalifikacijos,nuoširdus,rūpestingas ir keliantis pasitikėjimą pacientams,puikiai atliekantis sąnarių artroskopiją/minimaliai invazines sąnarių operacijas/.Man po traumos-deš.rankos žasto išnirimo buvo diagnozuotas viršdyglinio raumens plyšimas,t.p.degeneracinis daugiau 50 % dvigalvio raumens ilgosios sausgyslės plyšimas.Po š.m. kovo mėn.18 d.M.Fiodorovo atliktos artroskopijos ir medikamentinių priemonių iš karto jokių skausmų nebeliko.Sekančią po operacijkos dieną galėjau vykti į namus ir gydytis ambulatoriškai.Greit užgijo ir mažos artroskopijos žaizdelės.Po 3 savaičių buvo pradėtas reabilitacinis gydymas ir kasdie ryškiai gerėja rankos judesio ir darbinės galimybės.Panaši trauma buvo ištikusi ir mano dukrą.Jai š.m.kovo mėn.4 d.t.p. atlikta deš.peties sąnario artroskopija.Po mėn.laikotarpio yra pilnai pasveikusi ir darbinga.Ačiū Gerb.gydytojui Markui Fiodorovui ir jo vad.skyriaus personalui už nuoširdų,rūpestingą ir kvalifikuotą gydymą,už sugrąžintą sveikatą.Dėkingi Gerb.gydytojui ir už tai,kad ,būdamas aukštos kvalifikacijos ,su sėkmingo darbo patirtimi dirba čia-Lietuvoje,Klaipėdoje !Kuo geriausios sėkmės Jam!- pacientė Vanda Bardauskienė Nėra

2013-02-25, 12:19 | IP: 86.100.132.233

10 metu kankinausi su savo kelenais, visi specialistai pas kuriuos ejau dare tik rengena ir nors nuotraukos buvo svarios vistiek sake jog artritas, laikas bego, skausmai stiprejo.. Galu gale kai uzeidavo pablogejimas nebegaledavau sulenkti kelio, o kartais issogdavo pati girnele... Kai buvau Anglijoje ir buvo vel uzeje skausmai nukeliavau pas daktara is jis pasake, jog ano kelio girneles laisvokos, tuom viskas pasibaige.. Gryzau i Lietuva, po keleriu metu kai skausmai budavo nebepakeliami, pasiryzau kovot iki galo. Su paskutinem viltim, pakeitusi daug seimos gyditoju paprasiau siuntimo del kelenu, ir mane nusiunte pas traumotologe, isvarginta tiek metu skausmu su asarom pasipasakojau jai kad neturiu jokio artrito, o UK man pasake kad girneles laisvokos... Ji agalvojusi pasake, kad vienintelis kas gali toki atveli nustatyti yra Fiodorovas, ir dave man siuntima... Turbut pusmeti vis bandziau gauti talona, galu gale gavau, ir pakliuvau pas ji.. Gyditojas Markas yra gan uzdaras zmogus. Apiurejes nustate diagnoze ir iskarto pasake, kad vienintele iseitis operuotis. Po operacijos gyitojas pasake, kad girnele atkoreguota ir nebeisokines. Dabar esu po operacijos savaite laiko, kelenas skauda nes gyja, itvaras nelabai patogus, tirpsta koja, ir sona nugulejau jau, bet esu laiminga, nes turiu vilti, kad tie skausmai nebesugrys.

Aciu Jums Daktare, jus man padejote ten kur visi kiti uzmerke akis..

P.S. Personalas puikus :) Gal tik anesteziologe siek tiek pikciurna :)

2012-10-07, 16:32 | IP: 213.226.138.82

Kaip zmogus gana ciiniskas, gal net hamas, bet specialistas tikrai geras

2012-08-09, 22:21 | IP: 78.58.236.52

2012 08 06 Pas Gydytoja Marka Fiodorova pasidariau PKR man jis pasirode superinis daktaras, personalas labai geras. Gydytojas jau per pirmaja konsultacija pasake diagnoze, nereikejo net magnetinio daryti, kai pasidariau rezonansa kad butu ramiau, net nustebau kad gydytojas nustate viska teisingai.Todel nekilo abejoniu kur operuotis....aplankaiu dar du traumatologus kad isgirsciau kitu nuomones, tai visi kiti sake kad meniskas gali buti? taciau Fiodorovas iskart pasake kad meniskai cia tarp kitko...tikras profesionalas .Aciu Jums gydytojau, tikuosi koja atsisatatys.