Pacientai, kurie rekomenduoja Radovita Štarienė, %

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-29, Nr. MPL-04032, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-11-29, Nr. MPL-04032, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Štarienė Radovita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Štarienė Radovita?

2.5

1.7

Vengė atsakinėti į klausimus

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2021-04-08, 11:28 | Registruotas lankytojas 1

Visiskai nerekomenduoju lankytis pas sia neurologe turincius migrenos diagnoze. Sergu letine migrena, tai priepuoliai jau 7 menesius beveik kiekviena diena. Atvykus pas sia, seimos gyd., man paskirta gydytoja viskas ka padare isklause jog skauda, kiek laiko ir kuria galvos dali, pasake jog cia migrena, neapziurejo kuno jautrumo neurologiskai, neklause priezasciu, ar pokyciu lemusiu toki stipru migrenos “islindima”, paskyre tyrima kuris parode jog taip, mano smegenys siuo periodu labai reaguoja i isorinius dirgiklius, israse vaistu nuo auksto spaudimo, nors mano suaugusio spaudinas zemas 60/90, tai pasakiau gydytojai, nes ji net nematavusi skyre vaistus. Isgirdus koks mano spaudimas ir pulsas, vistiek skyre tuos vaistus profilaktikai. Gydytoja paskambino tai prasnesti ir toliau tiesiog paskambina kas menesi uzregistravusi e vizita sistemoje, paklausia kaip juociuosi- o kaip minejau neitiketinai blogai, nes skausmas prasideda kasdiena, paprasti vaistai nuo skausmo nepadeda, jokiu receptiniu stipresniu net nepasiule nei karto.
Jog gauciau gydyma triptanais turejau isgyventi 3sav priepuoli ir su greitaja iskeliauti i ligonine... nes tai buvo nebepakeliama. Po sio ivykio, vel atejo laikas kuomet skambina si neurologe, viskas ka pasake aha aha, tai va israsau stipriu raminamuju, pabandyk ir toliau gerk vaistus nuo spausdimo (pastaruosius geriu 3/4men, nuo ju jokiu pokyciu, priepuoliu neretina).

Na, as tiesiog be zodziu. Nerupi gydytojui isgydyti, ar bent padeti geriau jaustis. Nesuprantu kodel reikia laukti tiek menesiu kazko, neskirti triptanu, neskirti kitu jei anie nepades, nepapasakot apie botokso galimybes, biologine terapija.... As negaliu nei dirbti nei gyventi su tokia liga, guliu lovoje, dienu dienas. Kas tai turi supras. Bet gydytojos apatiskumo niekaip nesuprantu. Jei nepatinka ka daro tai geriau net nedarytu, nes ka daro visiskai nepadeda, kalbant apie sia liga, ar bent mano konkretu atveji.

2015-05-26, 05:04 | IP: *.*.*.*

Esate Radovita Štarienė?