Pacientai, kurie rekomenduoja Aivaras Grybas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2012-07-30, Nr. MPL-18105, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas urologas

Išduota: 2012-07-30, Nr. MPL-18105, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2020-10-23, 18:52 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas atliko darbą nepriekaištingai, buvo malonus ir profesionalus. Visas Santarų ulorogijos skyrius pasižymėjo gera nuotaika, paslaugumu. Operacijos metu ramino ir rūpinosi labai nuoširdžiai. Ačiū visai komandai, o ypač gyd. A.Grybui už puikią patirtį, kad ir ne pačiomis maloniausiomis aplinkybėmis. Linkiu sėkmės!

2019-11-26, 12:31 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai puikus ir profesionalus savo srities specialistas.Paaiškino apie liga viską ramiai ir išsamiai.AČIŪ.

2019-06-20, 14:33 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo savo srities specialistas su komanda atlikęs, ilgą laike ir sudėtingą plastinę, urologinę operaciją.prieš operaciją buvo labai aiškiai diagnozuota liga ir galimi operacijos pavojai,pasekmės. Dėmesys , kruopštumas ir .atsakomybė už mano , kaip paciento sveikatą -tokie dalykai išlieka mintyse kalbant apie Gerb. Aivarą. Lygiai taip pat su su pagarba ir užtikrintumu rekomenduočiau žmogui kreiptis į šį puikų specialistą jums iškilus problemai su sveikata. Didelės profesinės ir asmeninės sėkmės palinkėčiau gerb Aivarui. Tegul Dievas saugo ir jo paties sveikatą ir chirurgo rankas.. pagarbiai Remigijus Zavadskas

2018-06-04, 06:29 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū gydytojui Aivarui Grybui už pagalbą. Mano liga gana komplikuota, sunkiai išgydoma ir per pusę metų nepavyko rasti gydytojo kuris nenubrauktų ranka į mano problemas išrašydamas antibiotikus, bet pasiūlytų alternatyvių sprendimų. Būtent to sulaukiau iš šio gydytojo. Aivaras Grybas pasiūlė man kitų gydymo būdų ir pats skyrė laiko atlikti visą gydymo kursą, kuris truko ne vieną mėnesį. Gydymo metu visada teiravosi kaip aš laikausi, kokia savijauta, ar jaučiu skausmą ar ne. Tai atviras, malonus ir mano nuomone, profesionalus gydytojas rimtai žiūrintis į paciento problemą, nuoširdžiai bando padėti. Ačiū!

2017-09-15, 12:52 | Registruotas lankytojas 2

Puikus profesionalas.

2016-12-09, 10:25 | IP: *.*.*.*
2016-03-01, 16:31 | IP: 195.12.169.73

Puikus jaunas gydytojas.Labai operatyviai atliko tyrimą diagnozei patvirtinti. Didelis ačiū jam ir sėkmės sunkiame darbe.

2015-05-28, 13:54 | IP: 79.132.161.199

Labai profesionalus gydytojas :)

Esate Aivaras Grybas?