Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Milašius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-04-20, Nr. MPL-13596, Galiojanti

Milašius Jonas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Milašius Jonas?

2.3

2019-10-10, 12:44 | 1

Nerealus gydytojas, kuriam NUOŠIRDUS AČIŪ už stuburo operaciją. Aš vėl gyvenu.

2019-09-26, 22:24 | 1

Nuoširdžiausią dėkingumą noriu pareikšti neurochirurgijos skyriaus chirurgui ir vedėjui Jonui Milašiui už atliktą stuburo operaciją bei priežiūrą po jos. Profesionalumas, atidumas ir begalinis rūpestis lydėjo mane visą laiką prieš ir po operacijos. Taip pat noriu padėkoti ir visiems to skyriaus darbuotojams, kurie rūpinosi manimi.

2019-08-08, 20:00 | 1

Kad ir koks nuostabus ir išgirtas būtų gydytojas J. Milašius, tačiau tokio "bardako" laukiant priėmimo dar nebuvau mačius. Maža to, kad laukiam vizito pas gydytojus apie pora mėnesių, tai atėjus išlauktai dienai ir nuvykus į ligoninę tiesiog negali patekti pas jį, nebent turi pasiimti visą laisvą dieną nuo darbų ir sėdėti prie kabineto belaukiant laimės ir pasisekimo pakliūti pas gydytoją. Tada natūraliai kyla klausimas, kokio velnio mes mokame mokesčius ligonių kasoms, jei tais retais kartais kai reikia pasinaudoti gydytojų teikiamomis paslaugomis, už kurias beje esi susimokėjęs didelius pinigus per ilgą darbo stažo laiką, vis tiek tų paslaugų negali gauti???!!
Du mėnesius laukiau talonėlio pas gydytoją J. Milašių, šiandien nuvykus į ligoninę išlaukiau 2 valandas ir vis tiek nepavykus patekti į konsultaciją išvykau. Buvo žmonių kurie laukė net 3 valandas ir liko toliau sėdėti prie kabineto... Ar tai normalu...????

2019-02-26, 17:22 | 1

Tai nuostabus gydytojas .Stiprybes jam ir sveikatos,kad kuo ilgiau galetu dziuginti ir gydyti mus

2017-07-08, 17:04 | 5

Puikus gydytojas - operatyvus, konkretus, rūpestingas, dėmesingas, maloniai bendraujantis. Nereikalaujantis jokių dovanų, tačiau jų neatsisakantis. Labai vaizdžiai išaiškina ligos priežastis, būsimos operacijos eigą. Net ir po operacijos nepamiršta savo pacientų.

2017-05-01, 21:58 | 1

Atvaziavau is Siauliu pas gyd.J.Milasiu,uzsiregistravusi internetu,sulaukusi savo eiles.Siauliuose kankinausi pusantru metu..Lankiausiu pas ivairius specialistus-neurologus,neurochirurgus..Siauliu neurochirurgas G. liepes pasidaryti du rezonansus (kas puse metu),po pirmo pasake-eik dar,kol skausmas nueis i koja (tiesa,diagnoze: 4/5 slankstelio isvarza). Po pusmecio pasidarem antra rezonansa,kai jau skausmas pasieke koja-dar ir uzspaude nerva.Tada,jis patare apsilankyti "Skausmo klinikoje"-nieko nesakau,gyd.B.labai stengesi del manes,bet nebepadejo nei lasines,nei blokados..Ir sioje klinikoje isgirdau atsiliepima apie gerb.J.Milasiu.Na,galvoju nieko nebeprarandu,bandysiu.Tai 2017.04.25 buvo paskirtas vizitas,jis apziurejo mano rezon.fliasiuka ir sako:-vaikeli,kam tau tiek kenteti,davai ryt su savo daiktais nevalgius,negerus-as tau padesiu! Pasimetusi,issigandusi,manau-kas belieka-sutikau..(O jau metus laiko,kaip gyvenau kiekviena diena vaistu dozese : isbandyti iv.leidziami vaistai,liet." ketanovas" nepadejo,uzsisakydavau rusisko,gaudavau "tramadolio", veikdavo po 6,po to po 4val.Nei pamiegoti ilgiau,nei pasedeti-galedavau tik eiti ir tik eiti-o kaip ismokt issimiegoti,atsistojus?Buvau beviltiska,pavargusi,pykino nuo vaistu,pykau ant viso pasaulio,nepasitikejau nei savimi,nei kitais). Ir va,atvaziuoju i Klaipeda 2017.04.26,poperiai sutvarkyti,tyrimus is vakaro tada pasidare,perrenge ir,pas gyd.atlydejo sesute.Gyd.pasitiko,isivede i kabineta,nuosirdziai,palengva,be itampos viska isaiskino,papasakojo,parode ant maketo kur kas kaip,supazindino be skubejimu su visais dokumentais-kur uz ka pasirasau.Bendravo su manimi paprastai,be jokio " nosies pakelimo",kad jis specialistas,o as neismanele..Jokiu budu-nieko panasaus.Kaip patiko visas operatyvus komandinis darbas,jokiu nesusipratimu.Palatoje aplanke nuostabioji anastaziologe-fantastiska moteris! Viska vel apipasakojo.Operacineje jau gulincia,pasitiko svelnioji anastaziologe,nuramino,pasnekejom,papasakojo ir...bats-atsibundu ten kur gulejau,kai snekino anastaziologe :-) Supper! Vel mane po aparatais-spaudimas,sirdis...visi kt.klausimai..Parveze i palata.Gyd.J.Milasius pasirode neuzilgo,kai atsigavau,lankesi keletas specialistu,priziurejo.Gydytojas net pasake-vaikeli,buvo blogiau nei priespusmetiniame rezon.fliasiuke,tad atlaisvino nerva ir,kai atvere raumenis,teko deti implanta..(Va,o Siauliai sake-eik,kol eisi-smagu,ar ne?).Sesutes ypac demesingos.O kaip sunku is po stuburo operacijos slapintis ir dar lovoje,ir dar i basona-kaip jos man padejo..Tiesa,po 3d.buvo pablogejimas-ateme ta koja,apsiverkiau is skausmo,bet tuoj suleke personalas,suleido vaistus,nuramino.Sakoma,pablogejimas pasijaucia po triju dienu,o po to,eina jau geryn.Ir ka jus,patikekit,siand.yra 2017.05.01 ,as vaikstau,aisku,su itvaru-gulimas ir einamas rezimas,zinoma ir paciai yra noras dziaugtis ne be skausmu terapijose,stengiuosi irgi-tai jau kavute rytine geriau vidiniame ligonines kiemelyje,maudydamasi "saules voniose"! Vat,o ryt isveza i sanatorija :-). Dieve dieve,kaip dekoju JUMS GYD.J.MILASIUI :-* ,asaros byra is laimes! Koks organizuotumas,tvarka,rupestis...Ir tikiu,kad dabar daug kas priklauso nuo manes pacios-jei nesilaikysiu salygu-pati kalta,o ne gydytoja " linciuokit" ispuikeliai! Nebent,atmestu organizmas svetimkuni.Ir nepulkit,kaltinti gydytoju-nei vienas blogo mums nenori! Kiti gal yra tik nepasitikintys savimi arba tinginiai daktarai.Bet tik ne gyd.J.Milasius! O kaip uz kabineto duru lauke jo pacientai!-jis islindo,ir visus nuramino,kad priims visus. Ir kai,as isejau is kabineto (cia dar diena pries operacija),slubuodama,apsiverkusi ir su sypsena-visu komentarai buvo tokie:- IS GERO GYDYTOJO-VISI PACIENTAI ISEINA SU SYPSENA! :-) ACIU ACIU IR TIK ACIU GYD.JONAI MILASIAU UZ TOLIAU TESIAMA MANO PILNAVERTI GYVENIMA!!!

2017-02-11, 23:14 | IP: 88.119.135.97

Labai dėkoju gyd. Milašiui už puikiai atliktą sunkią operaciją ir suteiktą pilną gydymą.
Jūsų dėka vėl galiu vaikščioti ir judėti. AČIŪ.

2017-01-09, 19:38 | 1

Vizitas pas šį gydytoją buvo 100% sėkmingas, esu patenkinta kad gavau išsamia apžiūra ir paaiškinimus apie ligos eiga ir gydima.