Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Brazdeikytė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03513, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Brazdeikytė Rita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Brazdeikytė Rita?

2019-12-20, 19:49 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja neskyrė pakankamai laiko tiksliai diagnozei. Nustatė erozijas stemplėj, pagal tai buvo išrašytas omeprozolis, tačiau gydytoja nepamatė, kad turiu stemplės išvaržą, nors šio tyrimo metu tokie dalykai turi būti pamatomi ir diagnozuojami. Atlikusi tyrimą visiškai nieko nekomentavo, šeimos gydytoja irgi nieko nekomentavo pagal jos atliktą tyrimą.
Neičiau pas šią gydytoją antrą kartą, nes procedūra tikrai ne iš maloniausių, todėl jau vien jai pasiryžti reikia nusiteikimo, ne kiekvieno organizmas priima į skrandį pusmetrį svetimkūnio, o jei tai išgyveni ir dar negauni tikslios diagnozės, tai labai liūdna...
Nerekomenduoju.

2019-09-24, 20:39 | Registruotas lankytojas 1

Tai geriausią ir pati nuostabiausia gydytoją kada nors mačiusi prieš tai. Man ji labai patinka kaip išmananti savo darbą, nuostabiai ir tikslai nustato diagnozė ir ne paleis pacientą pokol ne bus pilnai apžiūrėtas ir paskirtas gydymas.
Ačiū jums labai už jūsų darba.

2019-04-16, 08:37 | Registruotas lankytojas 2

Laukiau 1 val. už durų. Tada priėmė (net neatsisėdau), išklausiau, kaip dirba 12 valandų ir yra pavargusi, paskyrė laiką ateiti po mėnesio. Man skauda šoną ir liūdna... Užsirašiau į mokamą konsultaciją Santaros klinikoje.

2018-12-12, 18:16 | Registruotas lankytojas 1

Teko išklausyti ilgesnį moralą,nei truko pati apžiūra.nerekomenduočiau

2018-11-23, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir šilta gydytoja! Labai bijojau tyrimo tai ir paguode ir nuramino. Puikiai pakonsultavo ir tikrai sukėlė pasitikėjimą :) rekomenduoju.

2017-12-27, 23:09 | Registruotas lankytojas 3

Venkite konsultuotis pas šią gydytoją. Mano ligą diagnozavo klaidingai, išrašė vaistus, kurie tik pablogino mano būklę. Nepaėmė biopsijos, kad nustatytų tikslią diagnozę, pasiūlė ateiti po mėnesio. Bet laimei, atėjus po mėnesio ji turėjo nedarbingumo lapelį ir tądien jos nebuvo, tada mane endoskopavo R. Kunigėnas, kuris ilgai žiūrėjęs paėmė biopsiją, kuri leido tiksliai diagnozuoti sunkios ligos pradžią. Jos padaryta klaida man galėjo kainuoti gyvybę.

2017-09-23, 17:13 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-08, 13:42 | Registruotas lankytojas 4

Ši gydytoja visiškai nebendrauja su pacientu. Apžiūra, sakyčiau, buvo labai ir labai paviršutiniška: visas endoskopijos procesas nuo zondo įkišimo iki jo ištraukimo truko ne daugiau kaip pusę minutės. Ar per keliolika sekundžių galima kažką diagnozuoti ir nuspręsti? Beje, apžiūros teko laukti visą mėnesį, ir tai tik į mokamą laiką.

2017-05-23, 14:07 | IP: 77.219.186.47

Labai maloni daktare
isigilino i problema.patare.
padare visus reikiamus tyrimus.guode ir gloste net kai pasakiau,kad bijau to tyrimo skrandzio.rekomenduoju

2017-04-26, 16:17 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 16:20 | IP: *.*.*.*
2017-02-14, 21:47 | IP: *.*.*.*
2016-12-14, 12:02 | IP: 212.59.17.121

Labai maloniai bendravo. Pasakiau, kad bijau tyrimo, tai nuramino ir paglostė mane. Prieš tyrimą nukreipė mano mintis, kad atsipalaiduočiau. Pasiteiravo kaip jaučiuosi po visko. Ir seselė, ir gydytoja labai maloniai priėmė mane, pasirūpino ir viską paaiškino. Kadangi aš pati vėlavau, paskambinau gydytojai pranešti, kad vėluosiu iki 10 min., tai ji man labai dėkojo tiek telefonu, tiek man atėjus, kad jai pranešiau apie vėlavimą. Superinė gydytoja, jeigu tektų kartoti tyrimą, tik pas ją keliaučiau!

2016-09-21, 15:50 | IP: 195.182.79.18

Puiki gydytoja, atsakė į visus klausimus. Rekomenduoju.

2016-09-15, 22:08 | IP: *.*.*.*