Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Brazdeikytė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03513, Galiojanti

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03479, Panaikinta

Brazdeikytė Rita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Brazdeikytė Rita?

2019-04-16, 08:37 | 2

Laukiau 1 val. už durų. Tada priėmė (net neatsisėdau), išklausiau, kaip dirba 12 valandų ir yra pavargusi, paskyrė laiką ateiti po mėnesio. Man skauda šoną ir liūdna... Užsirašiau į mokamą konsultaciją Santaros klinikoje.

2018-12-12, 18:16 | 1

Teko išklausyti ilgesnį moralą,nei truko pati apžiūra.nerekomenduočiau

2018-11-23, 10:36 | 1

Labai maloni ir šilta gydytoja! Labai bijojau tyrimo tai ir paguode ir nuramino. Puikiai pakonsultavo ir tikrai sukėlė pasitikėjimą :) rekomenduoju.

2017-12-27, 23:09 | 3

Venkite konsultuotis pas šią gydytoją. Mano ligą diagnozavo klaidingai, išrašė vaistus, kurie tik pablogino mano būklę. Nepaėmė biopsijos, kad nustatytų tikslią diagnozę, pasiūlė ateiti po mėnesio. Bet laimei, atėjus po mėnesio ji turėjo nedarbingumo lapelį ir tądien jos nebuvo, tada mane endoskopavo R. Kunigėnas, kuris ilgai žiūrėjęs paėmė biopsiją, kuri leido tiksliai diagnozuoti sunkios ligos pradžią. Jos padaryta klaida man galėjo kainuoti gyvybę.

2017-09-23, 17:13 | 1

Gydytoja man diagnozavo GIST - piktybinį naviką, priskiriamą jungiamojo audinio vėžiams – sarkomoms, kažką sumurmėjo, kad grįžčiau po metų pasitikrinti. Kadangi skrandį skauda jau kelis mėnesius, tokie komentarai manęs visiškai netenkino - ėmiau klausinėti, ar verta daugiau domėtis dariniu, kokius tyrimus verta atlikti, ir t.t., tačiau gydytoja visiškai nekomunikavo, todėl neliko nieko kito, kaip tik išeiti. Ji nepasiūlė atlikti jokių kitų tyrimų, nepaėmė rasto darinio biopsijos, o taip pat nesupažindino su atliekama procedūra, kai pasakiau, kad jaučiu ne tik skrandžio, bet ir žarnyno skausmus, apskritai tai ignoravo. Neskaitė skubaus gydytojo siuntimo, kuriame nurodyta, kodėl man skirta endoskopija. Jei pateksite pas šią gydytoją - nedvejodami eikite į privačią kliniką. Kitą savaitę dėl tokios apžiūros man turės būti atliekamas pakartotinis tyrimas, be to, patyriau daug streso ir išgąsdinau kitus šeimos narius. Po gydymo būklė tik pablogėjo.

2017-06-08, 13:42 | 4

Ši gydytoja visiškai nebendrauja su pacientu. Apžiūra, sakyčiau, buvo labai ir labai paviršutiniška: visas endoskopijos procesas nuo zondo įkišimo iki jo ištraukimo truko ne daugiau kaip pusę minutės. Ar per keliolika sekundžių galima kažką diagnozuoti ir nuspręsti? Beje, apžiūros teko laukti visą mėnesį, ir tai tik į mokamą laiką.

2017-05-23, 14:07 | IP: 77.219.186.47

Labai maloni daktare
isigilino i problema.patare.
padare visus reikiamus tyrimus.guode ir gloste net kai pasakiau,kad bijau to tyrimo skrandzio.rekomenduoju

2017-04-26, 16:17 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 16:20 | IP: *.*.*.*