Pacientai, kurie rekomenduoja Margarita Pileckytė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01083, Galiojanti

1.6

2019-04-27, 09:50 | 1

Pas ją gydausi daug metų ,ji yra labai nuoširdi ir gera specialistė.Keisti į kitą,nenorėčiau.Ją ir visus medicinos darbuotojus,sveikinu su MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA.

2018-11-28, 12:39 | 4

Labai dauk skaiciau .nuomones yvairios gyd. Pileckyte gera gyd. Ismano savo srity. Bent man dauk padejo. Negaliu pasakyti blogo žodžio. Aciu M. Pileckyte. Jurate Statkeviciene.

2018-06-14, 16:02 | 2

Jei kam paskaičius komentarus iškilo abejonės šia specialiste - patariu neikite.
Gydytoja nesigilino nei į mano problemą, nei į nusiskundimus ir juo labiau į problemos sprendimą. Bendravo visiškai šaltai, ciniškai, o tai akivaizdžiai įtakojo aplinkybė, kad nedaviau "Kyšio". Tai sprendžiu iš nenoro bendrauti, bei to, kad vėliau nei aš atėję pacientai "susimirksint" su sesute būdavo pakviečiami nepaisant nei eilės, nei to, kad aš laukiau virš dviejų valandų (man paduoti atsakymą ir nebendrauti užtruko maksimaliai 1 min).
Kaip ir prieš apsilankymą pas vadinamą gydytoją, aš nežinau nei problemos priežasties, nei jos gydymo būdo, todėl būsiu priversta kreiptis į kitą specialistą.

2017-10-31, 01:52 | IP: *.*.*.*
2017-10-18, 14:45 | IP: 188.69.197.135

Puiki savo srities žinovė. Dėmesinga, konkreti. Mano lūkesčius pilnai pateisino.

2017-09-22, 16:35 | 52

Prisipažinsiu   atvirai ,aš atvykus konsultacijos labai tikejausi klaidos.
Už arogcija  ,uz isdidumą jūsų   už akmeninį veida kurį aš kaskart  sapnuoju   naktim.
Norejau sugriauti karjera jums.!Ir tik  jus puikei žinote uz ka!
Atleisti     nemoku nė vienam  tačiau  aš neiįvertinau tik   tik vieno Jūsų patirties!
Bet vos pasiuntete   mane numirti
Priesiekiau jums už tai  atsidėkoti.
Nesvarbu kiek laiko ir sveikatos tai man  kainuos! Net jei reikes gyvybe  aš už tai žadejau atiduoti.
Uz artimo ir man bragaus žmogaus
Uz ašaras man artinimo žmogus pralietas   jusu skuriuje maldaujant  pagalbos  man ! Atleisti negaliu ir net pamiršti to visai neketinu.
Dar skyriuje  gulėdama sukuriau aš  kersto plana  Jums .Aš dieną naktį maldavau tik vieno ,visus jus iki kekvieno
Kad  dievas man leistu nors dar kartelį  susitikti.Ir su kaupu  jums atsidekoti!
Net velniui siela savo   uz tai žadėjau !  Kat tik pavyktų man jus sutikti .visiems   i sirdi  pyliau aš
Kersto ir nuoskaudos ,sielvartos užnuodytus lašus.
Kaip pintadarys siela iseikvojes ,aš iki jūsų net savo  gyvybes kaina brovius!.
Dapa   tikrai žinau pažvelgus Jums i akis kad net ir dapar kai viduri dienos  suklupes  is skausmo netekes jau viltys  meldi pagalbos is dangaus
Neistysite neisdrysit istiesti pagalbos rankos man!
Tačiau tik dapar   supratau tik viena kad  net ir dapar nezinote ligos jus priezasties
Kai sanarei  is karčio  rodos dega
O skausmas toks stiprus kad  net gyventi nesinori!
Bet net ir tada Jūs islšdidumas  jums neleidzia prašyti tyrimo lapuko del karciavimo Santariskiu priezasties!.
Todel prisiiekiau gavus atsakymą , geriau numirti  bet jo  niekada gyvenime Jums neisduoti
O tik i jusu sielą dar karta ir jums akis  drasei  karta  żvelgti !
Taip jus megaujates žinomis tikiu kad medicinoje nerrlygsta niekas joms
  Tačiau neturit vieno žmogisko  sirdies!

Jums kaip specelistui turetu būt ,smalsu
Taciau   kaip medikas  neturit  net  ir sios jus Dovonos .Kaip reumotikgui jums tur del to velniškai skaudu !
O ir vedo raumenys itempti isduoda
Kad venget sutik manes  saves  kely.!
Pečiai atlošti atgal ir kojos sukryzytos
Kad svarstore  kodel  esu  aš vel pas jus dapar ?

Todel Tegul Dangaus teisejas jumis teis
Bet tik ar sazinei   ar sugebes  jumis už atleist? Ar  miegate gydytoja naktim  ramei del tu kuriu  jau nebera šalia?
Zinai as nepazidinsiu   jausmu ,
Tikiu kad net ir  jus   verkiate naktim
Tačiau atkeskite man , bet  nuoskauda ir pykti del jus nesiosi iki gyvenimo as pabaigos!

2017-07-21, 18:48 | IP: 84.15.226.249

Nuostabi gydytoja! Šilta, malonu bendraut, visada po ligos paūmėjimo išeinu su šypsena!!!!!!

2017-06-24, 12:35 | IP: 188.69.207.115

Nuostabi, nuosirdi ir labai profesionali gydytoja. Ji labai rupinasi mano sveikata. Gydausi pas ja jau daugiau kaip 10 metu. Esu jai labai dekinga uz rupesti ir sveikata

2017-05-11, 12:32 | 52

kuo toliau nuo gydytoju

2017-02-11, 12:59 | 1

Labai profesionali gydytoja.Sergu sistemine raudonąja vilklige.atlieka visus reikiamus tyrimus ir konsultacijas.Kaip reumatologė-gydytoja, ji yra profesionalė ir išmano lupus ligą.