Pacientai, kurie rekomenduoja Aristida Rapševičiūtė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07115, Galiojanti

Rapševičiūtė Aristida dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Rapševičiūtė Aristida?

2019-08-12, 14:43 | 3

Ji buvo mano vaikų gydytoja keletą metų, kol išsikraustėme iš Lentvario. Labai gaila, nes dabar bus sunku rasti kitą tokią gerą gydytoją vaikams.. Visada išklausydavo, atsakydavo į visus klausimus (o klausinėju aš daug...), maloni, draugiška, gražiai elgiasi su vaikais. Man labai patiko, kad nerašo kalno bele kokių vaistų, adekvačiai žiūri į gydymą antibiotikais, neskiria jų šiaip sau, dėl viso pikto ir pan., daro tyrimus, siūlo įvairius gydymosi būdus, pasitiki tėvais, kurie geriausiai pažįsta savo vaiką ir paprastas jų ligas. Net kai mūsų nuomonės kai kuriais klausimais nesutapdavo, gydytoja sugebėdavo savo nuomonę ir kritiką išsakyti labai korektiškai, draugiškai, žmoniškai, be įžeidinėjimų ar gėdinimo, kas gaila, bet vis dar dažnai yra pilkoji zona Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje. Gydytojos sesutė taip pat labai maloni ir rūpestinga.
Nuoširdus ačiū abiems ir tik geriausi atsiliepimai!!

2019-03-23, 11:02 | 3

Vienintelė maloni gydytoja Lentvario ambulatorijoje. Eidama pas ją, esu įsitikinusi, kad mane išklausys, atsakys į visus klausimus. Labai maloni bei rūpestinga gydytoja. Labai džiaugiuos, kad būtent Gyd. Aristida yra mano šeimos gydytoja.

2017-08-14, 14:28 | IP: 78.56.170.42

Tobula

2017-05-30, 22:15 | IP: 78.60.8.198

Aristida puiki gydytoja,labai protinga,skiria daug laiko paciento apziurai ,isigilina i problema ir duoda gerus ir veiksmingus patarimus. Man patinka,kad jinai gydo ne tik suagsiusius bet ir vaikus,todel galim lankitis visa seima pas viena gydytoja. Noriu pabrezti,kad ji ne tik puiki gydytoja bet ir geras malonus zmogus. Dziaugiosi,kad musu mazame miestelyje dirba tokia profesionale. Aciu Jums!

2016-11-19, 15:07 | IP: 87.239.112.33

Fantastiška gydytoja! Labai mūsų mylima, puikiai bendrauja, rūpinasi, yra labai žmogiška, nesusireikšminusi. Tai yra gėris visiems kas lankosi pas ją, galime tik džiaugtis, kad dirba mūsų miestelyje. Pati geriausia mano sutikta gydytoja.

2016-10-23, 22:58 | IP: 90.140.6.49

Gydytoja labai gera , dauguma patenkinti žmonės jog yra tokia Lentvaryje gydytoja, na bent jau aš ir mano šeima :) labai džiaugiuosi jog Aristida yra ir šeimos gydytoja, ir pas kita nenoriu pereiti. :)

2016-02-10, 10:02 | IP: 193.219.89.70

labai gera gydytoja. viska gerai išaiškina, patare -

2015-06-18, 21:55 | IP: 84.46.229.73

maloni,rupestinga gydytoja,,visada isklauso ir pataria,,didelis Aciu