Pacientai, kurie rekomenduoja Aristida Rapševičiūtė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07115, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-08-10, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai kompetetinga, atidi, maloni, aukšta bendravimo kultūra, dėmesinga, rūpestinga ir atsakinga gydytoja. Ačiū Jai. Tokie ir turi būti vaikų ligų gydytojai!

2022-07-25, 09:18 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Detalizuoja, paaiškina, smulkmeniškai išnagrinėja kiekvieną tyrimo rodiklį ir paskiria gydymą, sėkmingą gydymą!

2022-07-25, 09:18 | Registruotas lankytojas 2

2022-04-25, 13:23 | Registruotas lankytojas 2

Maloni ir kompetentinga gydytoja, mylinti savo darbą.

2022-04-23, 20:18 | Registruotas lankytojas 818

Geriausia gydytoja

2020-10-28, 11:25 | Registruotas lankytojas 3

Geriausia sutikta gydytoja tiek mano vaikams, tiek man pačiai. Tokio atsidavimo, rūpesčio ir kompetencijos gydytojo šiais laikais lengvai nerasi. Ne tik padarys viską kas įmanoma iš savo pusės problemai išspręsti, bet visada ir plačiai papasakos, nepaliks su klausimais ar neaiškumais, negailės laiko, net jei jos darbo laikas pasibaigęs prieš pora valandų. Ir be viso to, dar stebėtinai šiltas, geras ir malonus žmogus. Džiaugiuosi ją atradusi, ir linkiu, kad tokių gydytojų mūsų žemėj būtų kuo daugiau. Aristida yra geriausias pavizdys, koks iš tiesų turi būti kiekvienas savo darbą atliekantis gydytojas ir apskritai žmogus.

2020-04-30, 08:33 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja !

2019-09-16, 07:06 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi šeimos gydytoja, tikrai retai sutiksi tokią nuoširdžią, protingą ir laiko nestokojančia gydytoją. Daktarė išklauso, pataria, visada atsižvelgia į aplinkybęs, nuramina. Matosi, kad išmano savo darbą. Retai tenka susidurti su tokiais medikais, kurie tikrai yra suinteresuoti tavimi. Puiki mūsų šeimos gydytoja, linkiu jai didelės sėkmės. Ačiū, kad esate.

2019-08-12, 11:43 | Registruotas lankytojas 3

Ji buvo mano vaikų gydytoja keletą metų, kol išsikraustėme iš Lentvario. Labai gaila, nes dabar bus sunku rasti kitą tokią gerą gydytoją vaikams.. Visada išklausydavo, atsakydavo į visus klausimus (o klausinėju aš daug...), maloni, draugiška, gražiai elgiasi su vaikais. Man labai patiko, kad nerašo kalno bele kokių vaistų, adekvačiai žiūri į gydymą antibiotikais, neskiria jų šiaip sau, dėl viso pikto ir pan., daro tyrimus, siūlo įvairius gydymosi būdus, pasitiki tėvais, kurie geriausiai pažįsta savo vaiką ir paprastas jų ligas. Net kai mūsų nuomonės kai kuriais klausimais nesutapdavo, gydytoja sugebėdavo savo nuomonę ir kritiką išsakyti labai korektiškai, draugiškai, žmoniškai, be įžeidinėjimų ar gėdinimo, kas gaila, bet vis dar dažnai yra pilkoji zona Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje. Gydytojos sesutė taip pat labai maloni ir rūpestinga.
Nuoširdus ačiū abiems ir tik geriausi atsiliepimai!!

2019-03-23, 09:02 | Registruotas lankytojas 3

Vienintelė maloni gydytoja Lentvario ambulatorijoje. Eidama pas ją, esu įsitikinusi, kad mane išklausys, atsakys į visus klausimus. Labai maloni bei rūpestinga gydytoja. Labai džiaugiuos, kad būtent Gyd. Aristida yra mano šeimos gydytoja.

2017-08-16, 23:03 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-08-14, 11:28 | IP: 78.56.170.42

Tobula

2017-06-23, 01:51 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-05-30, 19:15 | IP: 78.60.8.198

Aristida puiki gydytoja,labai protinga,skiria daug laiko paciento apziurai ,isigilina i problema ir duoda gerus ir veiksmingus patarimus. Man patinka,kad jinai gydo ne tik suagsiusius bet ir vaikus,todel galim lankitis visa seima pas viena gydytoja. Noriu pabrezti,kad ji ne tik puiki gydytoja bet ir geras malonus zmogus. Dziaugiosi,kad musu mazame miestelyje dirba tokia profesionale. Aciu Jums!

2016-11-19, 13:07 | IP: 87.239.112.33

Fantastiška gydytoja! Labai mūsų mylima, puikiai bendrauja, rūpinasi, yra labai žmogiška, nesusireikšminusi. Tai yra gėris visiems kas lankosi pas ją, galime tik džiaugtis, kad dirba mūsų miestelyje. Pati geriausia mano sutikta gydytoja.

2016-10-23, 19:58 | IP: 90.140.6.49

Gydytoja labai gera , dauguma patenkinti žmonės jog yra tokia Lentvaryje gydytoja, na bent jau aš ir mano šeima :) labai džiaugiuosi jog Aristida yra ir šeimos gydytoja, ir pas kita nenoriu pereiti. :)

2016-02-10, 08:02 | IP: 193.219.89.70

labai gera gydytoja. viska gerai išaiškina, patare -

2015-06-18, 18:55 | IP: 84.46.229.73

maloni,rupestinga gydytoja,,visada isklauso ir pataria,,didelis Aciu