Pacientai, kurie rekomenduoja Aistė Audickaitė, %

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19193, Galiojanti

Audickaitė Aistė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Audickaitė Aistė?

2019-07-17, 11:26 | 1

Norėčiau rekomenduoti ir padėkoti šiai gydytojai, tikrai puiki specialistė, iš karto atspėjo, kas susiję su odos problemomis ir konkrečiai nukreipė mane teisinga linkme, taip sutaupydama man begalę laiko ir nervų. Ačiū Jums! ;)

2019-04-30, 18:37 | 3

Nors mano ligos iki galo neišgydė (matyt, kai kurios ligos lieka visam gyvenimui), tačiau be galo domėjosi ligos istorija, naujais gydymo būdais, konsultavosi su kitais gydytojais, atsakinėdavo paštu ir klausdavo ar pagerėjo, siūlė įvairiausius gydymo metodus ir vaistus. Visada rasdavo savo pilnoje dienotvarkėje dar vienam pacientui laiko. Labai taktiška, maloni, užjaučianti ir išklausanti gydytoja. Tikrai verta gydytojo vardo.

2018-10-12, 11:38 | 1

Galiu drąsiai sakyti, kad ši gydytoja - pati geriausia. Ji kompetetinga, nuoširdi, be galo maloni ir vienintelė mane gydžiusi gydytoja, kuri akivaizdžiai myli savo darbą! Lankiausi beveik metus, kiekvieną mėnesį, ir kiekvieną kartą buvo malonu sugrįžti! Kiekvieną kartą mano sveikatos būklė buvo išsamiai paaiškinama, buvau supažindinta su gydymo eiga ir metodais. Ir žinoma, po ilgo ir sunkaus, daug kantrybės tiek man, tiek gydytojai, kainavusio gydymo pasveikau. Todėl esu be galo dėkinga!

2018-08-23, 10:56 | 1

Nuostabi gydytoja: ne tik puiki profesionalė, bet taip pat nuoširdi ir sąžininga. Kuo daugiau tokių specialistų!

2018-07-08, 16:57 | 2

Labai rūpestinga, atidi. Puiki specialistė