Pacientai, kurie rekomenduoja Vesta Gerulskytė, %

Išduota: 2014-02-11, Nr. MPL-19073, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gerulskytė Vesta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gerulskytė Vesta?

2020-09-02, 16:19 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir konkreti gydytoja! Mane vizitavo KUL esu tikrai patenkinta, rupinosi, konkreti, aiskiai viska paaiskino ir apie tyrimus ir apie gydyma;). Axiu !

2020-09-02, 15:45 | Registruotas lankytojas 1

Baisesnio bendravimo gyvenime nesu patyrusi, kazkoks pasityciojimas is zmoniu... kalbet normaliai nemoka, vien rekimas. Jei taip gydytoja bendrauja su pacientais tai net neturiu ka pridurt, apgailetina. Nerekomenduoju sios gydytojos ir tikiuosi niekam neteks to patirti ka patyriau as, sokas visiskas ir ypac kada esi besilaukianti ir tas rekimas, nepagarba priveda iki asaru ir streso bereikalingo laukimo metu.

2020-08-06, 16:57 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktarė, išsiskiria pozityvumu ir profesionalumu iš viso patologinio skyriaus, sugeba įsiklausyti į problemą, moka nuraminti, paaiškinti, pagarbiai bendrauja. Ačiū Jums. Labai norėtųsi daugiau tokių medikų KUL. Ypatingai bendraujant su nėštukėmis.

2020-05-19, 13:55 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Tikrai profesionaliai atliko operaciją. Maloniai, profesionaliai bendrauja. Jaučiasi jos ramybe ir užtikrintumas, todėl priimant sprendimus visiškai ja pasitikėjau. Didžiausia padėka šiai gydytojai

2019-08-27, 08:02 | Registruotas lankytojas 17

Nuostabi, jauna, gydytoja kuri puikiai išmano savo sritį. Labai maloni, taktiška atsako į visus rūpimus klausimus išsamiai ir nuodugniai. Paliko tik geriausius įspūdžius, norėčia pas šią gydytoją gydytis ir ateityje.

2019-08-13, 11:44 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, labai maloni bei kompetetinga, ramiai paaiškina, iškilusius klausimus, rekomenduoju ir tikiuosi prireikus, pakliūti būtent pas šią specialistę!

2017-12-06, 20:38 | Registruotas lankytojas 1

nerekomenduoju, kadangi daktare nebuvo suinteresuota gydymu ir nesugebejo pasakyti, kad kudikis nesivysto. Po keliu dienu ligonineje buvau isvezta i Kauna, nes buvo nustatyta diagnoze kitos daktares.

2017-10-14, 17:07 | Registruotas lankytojas 3

Buvau paguldyta į Patologinį skyrių prižiūrinti gydytoja buvo Vesta Gerulskytė.
Neturiu nė vieno blogo žodžio apie ją. Viską išsamiai paaiškino, kruopščiai apžiūrėjo, pajuokavom. Tik geriausi atsiliepimai.

2017-09-05, 08:52 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-22, 20:22 | IP: *.*.*.*
2017-07-14, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Jauna, bet kompetetinga gydytoja. Atsako I visus klausimus, aiskina jei kas nesuprantama. Labai pozityvi, ko truksta daugumai gydytoju.sekmingai mane isoperavo kartu su g.Jukneviciene ko pasekoje turiu savo nuostabius dvynukus

2017-05-27, 11:58 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Nuoširdi, linksma ir šilto būdo. Kuo daugiau tokių jaunų pozityvių žmonių medicinoje. Patekau pas ją su gresiančiu stipriai priešlaikiniu, sureagavo labai profesionaliai, skyrė gydymą ir jau esu išnešiojus pilną terminą ir laukiu vaikučio.

2017-04-29, 17:29 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dekinga siai gydytojai,kad nepagailejo laiko,nors jos darbo laikas jau buvo pasibaiges,apziurai.Po kurios atsiduriau tiesiai ant operacinio stalo extra cp operacijai.Aciu jai uz tokia reakcija ir rupinimasi mano bei mano kudikelio sveikata.Nera tokiu zodziu nusakyti dekingumui,ir tas zodelis Aciuuu tikrai per mazai!

2017-03-21, 22:24 | IP: 90.143.118.19

Labai džiaugiuosi ją sutikusi. Konkreti,atsipalaidavusi,jokio streso. Ačiū,kad esat.

2017-01-17, 11:15 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi savo srities gydytoja. Viena is nedaugelio medikių, kurių konsultacijos metu nereikia baimintis, nesukelia įtampos, konkreti, maloni:)

2016-11-15, 09:12 | IP: 90.138.149.212

Labai konkreti, viską puikiai išaiškinanti gydytoja.

2016-10-30, 18:32 | IP: *.*.*.*
2016-10-24, 15:23 | Registruotas lankytojas 1

Super maloni ir profesionnali gydytoja.

2016-08-14, 09:47 | IP: 90.138.127.74

Nuostabi gydytoja linkiu kad tik daugiau tokiu butu.net smagu kankytis pas dia gydytoja

2016-07-18, 16:10 | IP: 195.182.75.7

Nuostabi gydytoja ir specialistė.
Atvykau pas ją su didžiuliu nerimu dėl blogų tyrimo rezultatų. Nuramino visapusiškai. Atliko išsamią ir kruopščią apžiūrą. Išaiškino visus galimus ligos variantus, atsižvelgiant į tyrimų atsakymus. Viską paaiškino rodydama vaizdinę medžiagą. Surašė visus reikiamus išrašus tolimesnėms procedūroms. Likau labai patenkinta vizitu pas šią gydytoją.
Tiesą pasakius, pirmą kartą turėjau tokį vizitą pas šios srities gydytoją. Rekomenduočiau visoms.

2016-06-07, 20:11 | IP: 89.117.241.168

Super gydytoja Nera neigiamo