Pacientai, kurie rekomenduoja Vesta Gerulskytė, %

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11214, Galiojanti

Išduota: 2014-02-11, Nr. MPL-19073, Galiojanti

Gerulskytė Vesta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gerulskytė Vesta?

2017-12-06, 22:38 | 1

nerekomenduoju, kadangi daktare nebuvo suinteresuota gydymu ir nesugebejo pasakyti, kad kudikis nesivysto. Po keliu dienu ligonineje buvau isvezta i Kauna, nes buvo nustatyta diagnoze kitos daktares.

2017-10-14, 20:07 | 3

Buvau paguldyta į Patologinį skyrių prižiūrinti gydytoja buvo Vesta Gerulskytė.
Neturiu nė vieno blogo žodžio apie ją. Viską išsamiai paaiškino, kruopščiai apžiūrėjo, pajuokavom. Tik geriausi atsiliepimai.

2017-09-05, 11:52 | 2

Ši gydytoja prižiūrėjo mano nėštumą.Nepamatė didelių vaisiaus problemų :širdies ydos,sindromo.. daug turėjau ištverti,dėl šios gydytojos nekompetencijos.

2017-08-22, 23:22 | IP: *.*.*.*
2017-07-14, 20:19 | 1

Jauna, bet kompetetinga gydytoja. Atsako I visus klausimus, aiskina jei kas nesuprantama. Labai pozityvi, ko truksta daugumai gydytoju.sekmingai mane isoperavo kartu su g.Jukneviciene ko pasekoje turiu savo nuostabius dvynukus

2017-05-27, 14:58 | 3

Nuostabi gydytoja. Nuoširdi, linksma ir šilto būdo. Kuo daugiau tokių jaunų pozityvių žmonių medicinoje. Patekau pas ją su gresiančiu stipriai priešlaikiniu, sureagavo labai profesionaliai, skyrė gydymą ir jau esu išnešiojus pilną terminą ir laukiu vaikučio.

2017-04-29, 20:29 | 1

Esu labai dekinga siai gydytojai,kad nepagailejo laiko,nors jos darbo laikas jau buvo pasibaiges,apziurai.Po kurios atsiduriau tiesiai ant operacinio stalo extra cp operacijai.Aciu jai uz tokia reakcija ir rupinimasi mano bei mano kudikelio sveikata.Nera tokiu zodziu nusakyti dekingumui,ir tas zodelis Aciuuu tikrai per mazai!

2017-03-22, 00:24 | IP: 90.143.118.19

Labai džiaugiuosi ją sutikusi. Konkreti,atsipalaidavusi,jokio streso. Ačiū,kad esat.

2017-01-17, 13:15 | 2

Nuostabi savo srities gydytoja. Viena is nedaugelio medikių, kurių konsultacijos metu nereikia baimintis, nesukelia įtampos, konkreti, maloni:)

2016-11-15, 11:12 | IP: 90.138.149.212

Labai konkreti, viską puikiai išaiškinanti gydytoja.