Pacientai, kurie rekomenduoja Vaidilė Strazdienė, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10943, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
2024-01-29, 08:58 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojai nebuvo svarbi mano sveikata, retai kada išvis galima pas ją papulti, nes dažnai tiesiog dingsta iš poliklinikos. Pas mane išsivystė plaučių uždėgimas, kurį dar galima buvo išvengti. Man nebuvo paskirti reikalingi tyrimai tinkamu metu. Simptomai praignoruoti.

2023-10-30, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios šeimos gydytojos, nepadarė absoliučiai jokių tyrimų, nei kraujo, nei šlapimo. Nors buvau atvykusi su tragišku galvos skausmu ir vėmimu, kurie visai nebuvo migreniniai (nes esu turėjusi migreną), gydytoja parašė migreną. Gydymo diagnozė nebuvo paremta absoliučiai niekuo.

2022-09-29, 15:17 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja rimtai žiūri tik į karščiuojančius pacientus - kiti nusiskundimai yra praleidžiami pro ausis.

2022-06-21, 13:59 | Registruotas lankytojas 13

Džiaugiuosi, kad tai yra mano šeimos gydytoja. Labai maloni, puiki savo srities specialistė. Žinau, kad visada gausiu visą reikiamą pagalbą.

2021-09-29, 14:20 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali, maloni ir atsakinga Gydytoja. Skyrė tyrimus, išsamiai pakomentavo jų rezultatus, skyrė gydymą. Visada išklauso, pataria, pakonsultuoja. Tikrai rekomenduoju.

2021-09-29, 14:20 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-15, 19:25 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali, atsakinga ir nuoširdžiai bendraujanti gydytoja. Pagarba.

2021-03-21, 11:36 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali gydytoja. Tikrai nori padėti. Gal ne viskas iki galo gerai (pvz. vėlavo 20 min., neatsisveikino susitikimo pabaigoje), bet nerekomenduoti tikrai dėl to negaliu. Tad rekomenduoju.

2020-12-23, 16:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Vaidilė Strazdienė profesionaliai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamą gydymą. Ypatingai svarbu tai, kad skyrė didelį dėmesį aiškinantis ligos priežastis. Išsamiai pakonsultavo, kaip būtų galima išvengti susirgimo pasikartojimo. Esu dėkinga pacientė, nes pajutau, kad jėgos ėmė grįžti ir sveikata stipriai pagerėjo. Vizitai pas gydytoją yra malonūs, nes ji visada yra rami, maloni ir dėmesinga.

2020-11-12, 13:23 | Registruotas lankytojas 3

Ivertinu 10 is 10balu)super daktare)

2019-02-06, 17:07 | Registruotas lankytojas 2

Viskas buvo atlikta profesionaliai: išanalizavo būklę, paskyrė tyrimus, paskyrė gydymą.

Esate Vaidilė Strazdienė?