Pacientai, kurie rekomenduoja Zina Daublienė, %

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12564, Galiojanti

Daublienė Zina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Daublienė Zina?

2019-12-13, 20:05 | 3

Puiki, labai dėmesinga gydytoja. Greitai rado problemą, kurios seniau niekas nematė, paskyrė visus reikiamus tyrimus. Super.

2019-07-17, 16:12 | 1

Puiki gydytoja, tikra savo srities specialistė.

2019-07-10, 19:21 | 3

Arogantiska ir savim pasitikinti daktare.Labai nemaloni.pikta.nemaloni Daugiau niekada nesilankyciau.

2019-06-05, 18:02 | 4

Be jokių papildomų patikrinimų, nusprendė, kad man reikia gydytis tikėjimu, nes pagal ją niekas nepadės, dar liepė eiti pas psichologų, nes pagal ją mano pojūčiai yra išgalvoti, liepė ja patikėti ir sakė neeiti pas kitų gydytojų. Dar pasakė, pas ją negrįžti. Vien dėl to dar labiau pablogėjo mano sveikata. Esu labai nusivylusi. Niekam nerekomenduoju pas ją apsilankyti.

2019-04-03, 12:41 | 3

Paprasčiausiai šiai gydytojai jau yra atsibodęs šis darbas. Pirmo vizito metu pasakė kad cistos nereikia operuoti,nes vėl ataugs,todėl paskyrė vaistus. Tačiau praėjus mėnesiui atsitiko taip kad teko važiuoti į ligoninę dėl cistos. Vietoj vienos atsirado dvi ir gydytoja sako tai vaikščiosi čia pas mane pastoviai operuokis. Nors pati sakė,kad neverta operuoti. O apie žmogiškumą net kalbos nėra. Baisu

2018-11-24, 14:34 | 1

Nuostabiauisias dalykas, kuris galėjo nutikti man tą dieną, buvo susitikimas su jumis! Labai noriu padėkoti už Jūsų nuoširdumą ir greitai suteiktą pagalbą. Sėkmės tolimesniuose darbuose!

2017-03-03, 10:24 | IP: *.*.*.*
2016-06-06, 18:04 | IP: *.*.*.*
2015-07-08, 16:25 | IP: *.*.*.*
2013-12-24, 03:48 | IP: 82.140.188.113

Puiki, ismananti savo profesine sriti specialiste. Sudetinga bendrauti. Nezinia ka ir kaip atsakys, jei ne taip kazka paklausi.

2013-11-01, 21:03 | IP: 85.232.132.235

Gydytoja tikra profesionalė,turinti auksines rankas.Esu dėkinga už puikiai atliktą operaciją ir gydymą po jos.Bendrauja gal griežtai,bet dalykiškai.Viską paaiškina taip,kad klausimų nekyla.Ir labai šaunus visas skyriaus kolektyvas.Ačiū jums labai ir sėkmės jūsų sunkiame darbe.

2013-10-04, 17:28 | IP: 62.212.200.169

Mano manymu, tai gera gydytoja. Ir savo darba gerai ismano. Bet nemanau kad kiekvienam galima itikt. Galbut kartais, kalti ne gyditojai, o mes pacientai, kurie visada norim kas geriausio. Bet ar pagalvojam kad tai ant ju peciu krenta visu musu ligos, nusiskundimai. tad gal kartais mum reiktu ziuret i viska atlaidziau. Man neteko nieko neigiamo pajust.

2013-06-13, 10:12 | IP: *.*.*.*

2013-04-30, 14:24 | IP: *.*.*.*

2013-04-29, 16:48 | IP: 78.58.17.48

Manau, kad kiekvienam neįmanoma įtikti ir būti geram. Pas šią gydytoją lankausi jau 7 metai. Yra atlikusi ne vieną operaciją ir tikrai negaliu nieko bloga pasakyti. Ji griežta kai kalbama apie ligą, nemėgsta tuščiažodžiavimų, bet randa laiko ir šiltiems žodžiams ir palaikymui. Kaip tik esu po sudėtingos operacijos ir gydytoją pažinau iš kitos pusės, kaip nuoširdų žmogų. Galiu gydytoją vertinti kaip profesionalią ir savo darbą išmanančią specialistę. Ir tikrai noriu palinkėti jai sėkmės jos sunkiame darbe.