Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Marcinkevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14272, Galiojanti

Marcinkevičius Egidijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Marcinkevičius Egidijus?

2018-11-01, 16:54 | 1

Gydytojas padarė labai didelį darbą! Esu dėkingas, kad likau gyvas.

2018-07-08, 15:40 | 2

puikiai

2018-05-14, 11:01 | 2

Esu labai dekinga ,nes tik sio nuostabaus daktaro sumanumo deka ,dabar esu namuose ir laukiu galutinio isgijimo ,kuris bus net labai teigiamas .Galbut toks gydytojas ir turi toks buti ----jokiu pasaliniu emociju ,o tik tai kas butina ,net ir juoko forma .Norisi is visos sirdies tarti ...DEKUI....gydytojau ,kad jus esat ,kad taip padedat ir palinketi JUMS visko daug ,daug ....o svarbiausiai --kantrybes su ,mumis ,tokiais nekantrais pacientais ....DEKUI ,DEKUI ,DEKUI Grazina Loginiene ...2018geguzes.14.

2017-07-27, 23:13 | 1

Šis gydytojas operavo mano svainį po insulto. Didžiausia pagarba ir didelis žmogiškas ačiū šiam nuostabiam gydytojui. 8 metų berniukas turės tėtį, žmona vyrą, o mes - šeimos narį. Ačiū už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir svarbiausia už puikiai atliktą operaciją. Tegul Jūsų rankos ir toliau gelbėja žmonių gyvybes.

Su pagarba,
Daiva

2017-07-21, 21:23 | 1

Geras specelistas.

2017-06-05, 20:03 | 2

Gydytojas konkretus, be jokių ceremonijų pasako diagnozę ir kokie tolimesni ligos gydymo etapai. Man išoperavo neplyšusią aneurizmą labai pavojingoje vietoje, po operacijos ateidavo pasiteirauti, kaip aš jaučiuosi. Tai nuoširdus ir tikras savo srities profesionalas. Prieš operaciją viską aiškiai paaiškino, pasakė kokios galimos komplikacijos, koks operavimo būdas geriausias. Operacija praėjo sklandžiai, be jokių komplikacijų. Taip pat daktaras turi labai gerą humoro jausmą, nedramatizuoja ligos ir patikina, kad viskas bus gerai - o to pacientui ir reikia. Tariu Jums didžiausią ačiū, būkite sveikas ir laimingas.

2017-04-20, 13:13 | IP: 78.62.203.249

Išgelbėjo mano šeimos nariui gyvybę!

2016-01-06, 00:33 | IP: 78.63.194.31

Labai geras gydytojas , savo srities specialistas

2015-08-17, 20:23 | IP: 78.58.73.54

Su šiuo gydytoju bendrauju jau 13 metų. Visada gerbiau ir gerbiu gydytoją. Mano liga labai nedėkinga, tačiau visada mane padrasindavo, labai dėkinga esu už tai, kad diegnozę pasako tiesiai šviesiai, bet tai moka padaryti labai profesionaliai. Jau man atliktos keturios galvos operacijos, laukiu jau ir sekančios.Visos operacijos turėjo pasekmės ir pakenkė mano gyvenimo kokybei, bet tai neišvengiama. Ačiū už pastangas neurochirurgui E. Marcikevičiui.

2015-07-13, 18:37 | IP: 78.58.112.223

Geras savo profesijos zinovas, rupestingas,maloniai bendraujantis