Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Marcinkevičius, %

Kauno klinika Unomeda

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14272, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kauno klinika Unomeda
2023-04-20, 19:30 | Registruotas lankytojas 4

Visada pasiekiamas, atsako i visus klausimus ramiai ir paaiskina viska issamiai

2021-07-12, 18:29 | Registruotas lankytojas 2

Neurochirurgas Egidijus Marcinkevicius yra Gydytojas is didziosios raides, sugebantis padaryti stebuklus. Neisivaizduojamo sudetingumo neurochirurgine operacija sugrazino i pilnaverti gyvenima. Joks kitas gydytojas neapsieme operuoti, sakydami, kad nieko neimanoma padaryti.
Didziausia pagarba siam nuostabiam Gydytojui!

2018-11-01, 14:54 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas padarė labai didelį darbą! Esu dėkingas, kad likau gyvas.

2018-07-08, 12:40 | Registruotas lankytojas 2

puikiai

2018-05-14, 08:01 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dekinga ,nes tik sio nuostabaus daktaro sumanumo deka ,dabar esu namuose ir laukiu galutinio isgijimo ,kuris bus net labai teigiamas .Galbut toks gydytojas ir turi toks buti ----jokiu pasaliniu emociju ,o tik tai kas butina ,net ir juoko forma .Norisi is visos sirdies tarti ...DEKUI....gydytojau ,kad jus esat ,kad taip padedat ir palinketi JUMS visko daug ,daug ....o svarbiausiai --kantrybes su ,mumis ,tokiais nekantrais pacientais ....DEKUI ,DEKUI ,DEKUI Grazina Loginiene ...2018geguzes.14.

2017-07-27, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas operavo mano svainį po insulto. Didžiausia pagarba ir didelis žmogiškas ačiū šiam nuostabiam gydytojui. 8 metų berniukas turės tėtį, žmona vyrą, o mes - šeimos narį. Ačiū už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir svarbiausia už puikiai atliktą operaciją. Tegul Jūsų rankos ir toliau gelbėja žmonių gyvybes.

Su pagarba,
Daiva

2017-07-21, 18:23 | Registruotas lankytojas 1

Geras specelistas.

2017-06-05, 17:03 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas konkretus, be jokių ceremonijų pasako diagnozę ir kokie tolimesni ligos gydymo etapai. Man išoperavo neplyšusią aneurizmą labai pavojingoje vietoje, po operacijos ateidavo pasiteirauti, kaip aš jaučiuosi. Tai nuoširdus ir tikras savo srities profesionalas. Prieš operaciją viską aiškiai paaiškino, pasakė kokios galimos komplikacijos, koks operavimo būdas geriausias. Operacija praėjo sklandžiai, be jokių komplikacijų. Taip pat daktaras turi labai gerą humoro jausmą, nedramatizuoja ligos ir patikina, kad viskas bus gerai - o to pacientui ir reikia. Tariu Jums didžiausią ačiū, būkite sveikas ir laimingas.

2017-04-20, 10:13 | IP: 78.62.203.249

Išgelbėjo mano šeimos nariui gyvybę!

2016-01-05, 22:33 | IP: 78.63.194.31

Labai geras gydytojas , savo srities specialistas

2015-08-17, 17:23 | IP: 78.58.73.54

Su šiuo gydytoju bendrauju jau 13 metų. Visada gerbiau ir gerbiu gydytoją. Mano liga labai nedėkinga, tačiau visada mane padrasindavo, labai dėkinga esu už tai, kad diegnozę pasako tiesiai šviesiai, bet tai moka padaryti labai profesionaliai. Jau man atliktos keturios galvos operacijos, laukiu jau ir sekančios.Visos operacijos turėjo pasekmės ir pakenkė mano gyvenimo kokybei, bet tai neišvengiama. Ačiū už pastangas neurochirurgui E. Marcikevičiui.

2015-07-13, 15:37 | IP: 78.58.112.223

Geras savo profesijos zinovas, rupestingas,maloniai bendraujantis

2014-01-17, 15:53 | IP: 84.55.5.144

Mano miego arterijos operacija gerb. docentui buvo tik apšilimas prieš rimtą kito paciento galvos operaciją, tačiau tik Jis suteikė man galimybę, grįžus iš klinikų namo, be poilsio užlipti į ketvirtą aukštą ir negaudyti oro iškišus liežuvį. Labai dėkingas už "antrą" kvėpavimą. Rimas.J.

2012-11-10, 22:36 | IP: 78.62.159.83

mano mama operavo ketvirta karta , geras specialistas , zino ka daro. Labai esu dekinga jam

2011-05-23, 08:12 | IP: 86.100.211.158

kometatorius buvo išplėštas giltinei iš nagų šio gydytojo rankomis

2010-12-11, 22:20 | IP: 82.132.210.206

geras gydytojas

2010-03-01, 12:58 | IP: 78.62.131.78

patiko

2009-12-12, 21:32 | IP: 78.63.92.75

Savo srities specialistas, nors labai jau tiesmukas - kaip yra, taip sako. mane asmeniškai operavo 3 valandas ir tik jo dėka dabar pamiršau kas yra galvos skausmas, kurį kenčiau 10 metų. Kartais netaktiškas, tų pacientų atžvilgių, kuriems artimieji gal ir nenorėtų atskleisti visos teisybės, tačiau gydytojas, rodos, tik sulaukęs tinkamo momento, kai nėra artimųjų viską pasako su visomis galbūt neigiamomis ateities pasekmėmis.

2009-03-03, 18:36 | IP: 78.57.82.103

Nuostabus specialistas.Mane operavo
tris kartus.Operavo galvos smegenų auglį,kuris yra labai nedėkingoje vietoje.Visi medikai ir kiti pažįstami stebisi, kad aš kalbu, vaikštau, dar kurį laiką dirbau buhalterinį darbą.Dabar turiu I grupes neįgalumą.Nedirbu, bet save apsitarnauju.Ko gero dar ne kartą reikės operacijos.Tikiu tik savo chi-
rurgu ir tikrai nenorėčiau,kad ope-
ruotų kitas gydytojas.Kiek kalbėjau
su skyriaus pacientas visi labai pa-
tenkinti chirurgų darbu.Didelis AČIŪ
seselėms, aptarnaujančiam personalui.Kai patenki tarp tokių žmo-
nių lengviau ištverti siunčiamą Dievo
išbandymą.Kai sužinai,kad tau vėžys
ir dar galvos smegenų,tai nėra taip
lengva psichologiškai atlaikyti,bet aš
jau 8 metai laikausi ir už tai esu dėkinga savo neurochirurgui Egidi-