Pacientai, kurie rekomenduoja Milda Urbonienė, %

Išduota: 2010-09-28, Nr. MPL-16783, Galiojanti

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18321, Galiojanti

Išduota: 2010-09-28, Nr. MPL-16782, Sustabdyta

2019-07-30, 20:24 | 1

Gydytoja buvo malonu, tiksli ir kompetetinga! Aiskiai atsake i visus mano klausimus ir paskyre gydyma, kuris padejo 100%. Aciu!

2019-02-07, 09:20 | 2

Nerekomenduoju,labai prasta.Nezino kaip elgtis kaip gydyti.

2019-01-29, 16:28 | 1

Sendien buvau pas daktare.esu patenkinta vizitu.yra gera dakrare.

2019-01-22, 14:32 | 1

Labai prasta gydytoja, labai blogai dirba.

2018-06-29, 14:49 | 2

Gydytoja labai neatsakinga ir nekompetetinga. Ji ne tik, kad nepasiteiravo konkreciu mano nusiskundimu, bet absoliuciai nenorejo ju klausyti, kai primygtinai sakiau juos pati. Tyrimu, kuriuos pries tai paskyre kita daktare, rezultatus pasiziurejo ir gydyma paskyre tik man pareikalavus. Likau labai nepatenkinka ir nusivylusi darbu zmogaus, kurio profesija reikalauja ypatingo atsakingumo ir rupestingumo. Nuosirdziai NEREKOMENDUOJU

2018-02-03, 15:32 | 1

Neasako normaliai i klausimus. Kalba kaip su vaiku, sypsosi ir tyli. Duomenu bazeje ivede siuntima kraujo analizams, taciau zodziu nei rastu to nepranese, kaltino kad turbut cia as kalta "per greit isbegau", nors nieko panasaus nebuvo. Neziuri kokie tyrimai buvo atlikti, i esamas problemas atsako "pavalgyk daugiau" "saldainiuka suvalgyk" ir panasiai.

2018-01-11, 15:54 | 1

Vėluoja, kartais valandą ar pusantros. Gali neetiškai elgtis su pacientais, nesidomi jų problemomis, grubi, nelinkėčiau tokios gydytojos.

2017-08-11, 00:48 | IP: 78.56.249.220

Puiki gydytoja! Visada pasitinka su sypsena, korektiskai, nuosekliai apziuri, issiklausia reikiamu klausimu. Gydymas visada buna tinkamas efektyvus. Labai aciu uz kompetetinga darba!!!!

2017-08-01, 23:39 | IP: 78.56.249.220

Labai sauni gydytoja - puikiai diagnozavo susirgima, gydymas buvo efektyvus, bendravo siltai r maloniai, labai mandagiai.
Puikiai bendrauja anglu kaba, kas labai nustebino. Taip pat buvo idomu gauti elektrininiu receptu - buvau nustebintas, kad tai taip paprasta ir greitai. Taigi - didelis aciu gydytojai uz puiku gydyma. Labai gerai, kai seimos gydytoja tokia kompetetinga ir maloni.

2017-08-01, 23:27 | IP: 78.56.249.220

Puiki, inteligentiška, kontaktiška, miela, maloniai bendraujanti. Labai gerai diagnozuoja ir tiksliai paskiria gydymą, puikiai stebi gydymo eigą. Gali kalbėti anglų, rusų, lenkų kalbomis, puikiai randa kontaktą su vaikais. Tai tikra Gydytoja, tikra profesionalė.
Visiems rekomenduočiau (tik visi neikit, nes dar didesnės eilės susidarys)