Pacientai, kurie rekomenduoja Alvydas Slavickas, %

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03387, Galiojanti

Slavickas Alvydas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Slavickas Alvydas?

2.1

2.1

2019-11-07, 22:50 | 1

Tragiškas. Apžiūroje nurodė, kad atsisakyta nedarbingumo pažymėjimo/ per skausmus net nepatikrinau, kokių nesąmonių prirašė. Sesutė išėjo iš kabineto, iš gydytojo aiškios potekstės, kad už vaistus nuo 5 lygio skausmo ir langetę reiktų “susiorganizuoti”. Nerekomenduoju. Sovietinis. Diagnozė nenustyta, neaiškus čiurnos raiščių patempimo lygis. Nusivyliau. Eisiu privačiai.

2019-05-30, 21:19 | 4

Nesuprantu tu piktu komentaru, aisku kai tu suzeistas, lauki pagalbos, kiekviena minute tampa vos ne valanda. Pameginkit jus padirbti traumatologijos priemime, kur begale girtu ir agresyviu pacientu. Man gydytojas padejo, nebuvo jokio "chamiskumo", jautruoliai kita karta susisiukit zaizdas patys. Geras gydytojas- tokia mano nuomone!

2019-01-19, 21:11 | 4

Po vizito buvau labai nemaloniai nustebinta, kad toks pašaipus ir neetiškas žmogus gali būti gydytojo pozicijoje. Komentarai nuo pat vizito pradžios kėlė abejones apie ką sukasi tema - patirta trauma ar mano ''labai reikšmingo darbo'' pobūdis. Šlykštūs juokeliai sekė vienas po kito, gydytojui talkinanti seselė taip pat kreivai žiūrėjo į pastarąjį.
Linkiu nenusidurti su šiuo abejotinės moralės ir intelekto stokos žmogumi, tuo labiau traumą patyrusiems žmonėms. Ir nuoširdžiai tikiuosi, kad ligoninės vadovybė atsižvelgs į ligonių skundus.

2018-11-24, 00:18 | 2

Mė...sinin kas

2018-07-20, 10:16 | 1

Vadink mane arkliu ir nupirk man gėlių bėt šis žmogus gydytoju neturėtų būti. Nebent per atstumą internetu. Nereikėtų net "trolių" bendravimo ypatybių mokytis, mat jis jas įvaldęs yra meistriškai. Gal net labiau nei gydytojo profesiją. Po pjautinės žaizdos ir keturių siūlių bandžiau išlikti pozityvus, tačiau po penkto komentaro ne į temą apie tai kad klausinėju durnų klausimų ir kad patylėčiau (kada atlikti perrišimą, ar galima pasiskiepyti nuo stabligės, kiek tas skiepas bus laiko veiksmingas ir ant kiek jis apsaugo ir pnš.) paprašiau, kad gydytojas su manimi elgtūsi mandagiau, nes aš turiu traumą ir tikrai nesu entuziastingas būti patyčių objektu. Gydytojo komentaras buvo cituoju: "Tau gal ir galvos trauma yra, galim užrašyt peršviest galvą?"
Ai o prieš mane buvo moteriškė apie 80-90metų su sulaužytom abiem kojom visa klykianti iš skausmo. Tai pro atidarytas duris girdėjau jai komentarus kol jos kojas bandė atstatyt atgal į vietą. Išsireiškimas laimėtojas buvo "Dabar jūs arba užsičiaupiat arba aš jus užčiaupsiu"
Plius pabaigęs siuvimą ir perdavęs seselėm sutvarstyti atsisėdo prie kompiuterio ir užsileido kažkokią tai dainą ar klipą per YOUTUBE ir gana garsiai klausė kol seselė baigė tvarstyti ir priėjau atsiimti išrašo.
Tarp kitko seselės tai labai super mandagiai su manimi bendravo, o jam laidant įžeidimus tiesiog sėdėjo nuleidę galvas. Tikrai didelė užuojauta seselėm dirbti su tokiu žmogumi. Jums yra visa pagarba pasaulyje.