Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Andrejaitienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03496, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Andrejaitienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Andrejaitienė Dalia?

Nesidomėjo

2020-12-03, 18:12 | Registruotas lankytojas 8

Į vizitą atėjau su verkiančiu vaikučiu, kuris turėjo odos problemų. Matomai dėl to gydytoja iš esmės nelabai gilinosi į problemą, paprašė palaukti už durų ir tiesiog vietoj konsultacijos gavau (mano vertinimu, reklaminį) lapelį su kremo pavadinimu, kurį galiu nusipirkti bet kurioje vaistinėje be jokios konsultacijos bei maisto alergenų sąrašą (nors mano žiniomis maistas nebūtinai įtakoja ligą). Tiesą sakant vaiko odos problemas seku jau kuris laikas, esu nemažai skaičiusi internete ir eidama tikėjausi, kad gausiu išsamius ir gilius atsakymus į man rūpimus klausimus, tačiau taip nenutiko. Aš suprantu, kad gydytojams vaiko verkimas gali erzinti, tačiau šiuo kartu vizitas gavosi kaip ir beprasmis dėl mano nuomone nedidelės gydytojos empatijos ir apskritai nedidelio noro gilintis. Gydytojos mažas noras pasireiškė ir tuo, kad ji apskritai ilgą laiką nepastebėjo mūsų už durų, nors buvome registruoti, atėję laiku ir jos kabinetas buvo tuščias bei tuo faktu, kad registravausi pas ją iš ryto ir ji beveik neturėjo pacientų, taigi galimybės paskirti daugiau laiko, galbūt pasiūlyti pakalbėti telefonu, atsiųsti nuotraukų su vaiko oda ir t.t. buvo tikrai nemažos.

2015-08-12, 13:01 | IP: 82.135.208.214

Nuoširdi, išmananti savo darbą gydytoja.

Esate Dalia Andrejaitienė?