Tęsdamas naršymą, sutinki ir patvirtini, kad jau turi 16 metų ir neprieštarauji "slapukų" naudojimui. Plačiau ... ×
Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Justė Strups, %

Licencijos

Neturime informacijos

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

89.7% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94.9% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

94.4% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

85.8% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

91.3% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

96.2% Complete
4.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.7% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-03-13, 16:11 | 1

Gydytoja be galo maloni,rūpestinga,išsamiai atsakė į visus klausimus,operacijos metu dažnai teiravosi savijauta,juokavo,dėl to operaciją atliko greitai ir be įtampos.Esu labai patenkinta J.Strups atlikta operacija,žaizdos sugijo greitai,be skausmo,jau po 2 dienų galėjau sportuoti.Tikra šios srities profesionalė!Ačiū!

2018-11-22, 10:14 | 1

Gydytoja Justė, kompetentingas, atsakingas, rūpestingas specialistas. Nuostabus žmogus, kiekvieno vizito metu buvau priimtas labai šiltai, greitai ir maloniai. Gydymas praėjo sklandžiai, efektyviai ir informatyviai. Tai yra vienas iš nedaugelio gydytoju, turinčio tiek stiprią praktikos, tiek socialinių vertybių puses.
Gydytojas pas kurį nori ateiti, bet nenori išeiti:)

Esu dėkingas už malonią patirtį.

Nuoširdžiai, Valdemar

Strups Justė atsakė

Dėkoju už gerą žodį, sveikatos Jums, Valdemar!

2018-10-31, 20:58 | 1

Gydytoja be galo maloni, išsamiai paaiškino procedūros eigą, dažnai teiravosi apie savijautą operacijos metu. Profesionaliai atliktas darbas. Žaizdos sugijo, nekilo jokių komplikacijų. Esu labai patenkinta gydytojos darbu. Labai malonu susidurti su tokiais gydytojais, kurie yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir atidūs žmogui.

2018-10-02, 13:06 | 2

Maloni gydytoja. Sutiko šiltai, maloniai. Reikėjo rauti dantį tai paaiškino kaip viskas bus atliekama. Per pačią procedūrą neskaudėjo, viską padarė pakankamai greitai.

2018-09-19, 13:59 | 7

Gydytoja burnos chirurgė Justė yra nuostabi. Nesuprantu iš kur tiek nepasitenkinusių komentarų, nepanašu, kad jie atitinka realybę.
Šiandien gydytoja priėmė mano neprigirdintį tėtį ir iškart pašalino darinį, kuris vargino tėtį jau daugiau kaip keletą mėnesių, trukdė valgyti ir kramtyti. Pašalintą darinį išsiuntė ištyrimui. Viską atliko labai profesionaliai, greitai, kokybiškai, dirbo su kitų klinikos gydytojų komanda. Tėtis labai laimingas dėl suteiktos pagalbos ir paslaugų kokybės.
Iš mūsų patirties tik geriausi įvertinimai šiai specialistei, kuri atliko viską pagal savo kompetenciją ir pagal tai kas buvo nurodyta siuntime.
Linkime visiems pakliūti į tokias rūpestingas rankas
Visiems nepasitenkinusiems linkime tik suprasti, kad gydytoja puiki specialistė, o visa kita yra mūsų Lietuvos sveikatos sistemos spragos, dėl kurių jūs nusivylėte gydytoja.

2018-08-29, 14:35 | 1

Atvykau pas gydytoja i zalgirio poliklinika budama nescia, su siuntimu kuo skubaiu israuti danti kadangi buvo puliniai. Gydytoja atsisake man padeti nes neturi tam laiko. Nors turejau issiemus taloneli. Pati pasake kad reiki danti rauti, bet to nepadare. Privacioj klinikoj uztrukau 10min. Gaila kad vizito metu gydytoja negali skirti pacientui 10min. Nors is vakaro buvau zalgirio poliklinikoj ir pasake atvaziuoti ryte danties rovimui. Nusivyliau tiek gydytoja, tiek poliklinika. O skubiaja pagalba teikia zalgirios poliklinikos nakti budintis gydytojas o ne dirbantis diena. Tdl man nakti ir neisrove ir pasake ateiti ryte. Pasake kad ryte butinai israus! Jeigu ateina zmogus su taloneliu tai ne skubios pagalbos prasyt.

Strups Justė atsakė

Apgailestauju, kad Jums taip nutiko. Gydymo įstaigose skubi būtinoji pagalba teikiama pagal SAM įstatymą: “DĖL BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS IR BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKOS BEI MASTO PATVIRTINIMO “ https://e-seimas.lrs.lt/rs/legalact/TAD/24281bb15e9011e896f6c1bcca8cd3a8/transcript
Pagal kurį danties šalinimas nėra priskiriamas būtinajai pagalbai.

2018-07-31, 07:57 | 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja :)

2018-07-25, 18:40 | 1

Procedūros atliktos gerai. Tačiau iš kabineto išėjau su įspūdžiais pačiais blogiausiais. Reiktų daktarei pasitobulinti bendravimo įgūdžius.

2018-06-15, 10:15 | 1

Nesugebėjo deramai susiūti žaizdos...

Strups Justė atsakė

Laba diena. Kas Jums nutiko? Kviečiu atvykti apžiūrai.

2018-06-12, 09:29 | 1

Gydytoja buvo labai maloni, dalykiška, veikė operatyviai ir viską išsamiai paaiškino. Atvykau pas ją pagal rekomendaciją, lūkesčiai pasiteisino, todėl ir pati ją rekomenduosiu kitiems...linkiu gydytojai kuo didžiausios sėkmės :)

2018-05-21, 10:30 | 2

nuostabi, kompetetinga savo srities specialiste.

2018-05-03, 20:28 | 1

Rekomenduoju vengti šios gydytojos... Mano manymu - ypač susireikšminusi; žmogaus nemato, mato tik popierius, o popieriuose radusi bent kokią dingstį Jus išvarys be paaiškinimo.. Bendrauja labai nemaloniai ir atžagariai. Žalgirio klinikos poliklinikoje dėl "neva ne tokio" siuntimo be paaiškinimų išvarė mano 80 metų tėvuką, kuris laukė pas šią "specialistę" konsultacijos daugiau nei mėnesį... Pati konsultacija baigėsi per nepilną minutę, J.Strups tiesiog nenorėjo teptis rankų ir pareiškusi, kad "nežino ką jai čia daryt", liepė kitą siuntimą atsivežti.... iš kito miesto... ū0 metų pacientui....Prieš mano tėvą, buvusį pagyvenusį pacientą irgi išvarė, girdint visiems koridoriuje . Nesuprantu kaip J Strups gavo gydytojo diplomą ir licenziją, juk su žmonėn dirbt reikia, o ši gygytoja tiesiog tyčiojasi iš pacientų.... Rekomenduoju vengti šios gydytojos ypač Žalgirio klinikoje, kur gydymą turėtų kompensuoti Ligonių kasos. Tai ko Žalgirio klinikos "konsultantė" nesugebėjo išspręsti" po mėnesio laukimo, mes išsprendėm privačioje klinikoje per 10 min už 35 EUR. Graudu ir gėda

Strups Justė atsakė

Dėkoju už komentarą. Visiems pacientams stengiuosi suteikti kuo išsamesnę konsultaciją ir gydymo galimybes konkrečioje įstaigoje, nepaisant to, kad konsultacijai yra skiriama 15min. Nesu nei vieno išvariusi, įskaitant ir jūsų tėčio, nepaisant to, kad kai kurie pacientai sau leidžia nepagarbiai elgtis su gydytoju ir ligoninės personalu, reikalauti mokamų paslaugų ir atsisakius jas teigti grasina valdžios pareigūnais. Apgailestauju, kad Jūsų netenkino bendra tvarka, kuri taikoma visiems pacientams ir paskirtas gydymas. Gydytis privačioje klinikoje yra kiekvieno pasirinkimas.

2018-04-24, 21:52 | 1

Puiki savo srities gydytoja . Labai maloni , atsakinga , švelni. Atliko dvi dantų operacijas viskas buvo nepriekaištinga, net nesvajojau kad tokioje žalgirio klinikoje galima sutikti tokia nuostabia odontologe . Neturiu jokių priekaištų!

Strups Justė atsakė

Dėkoju :)

2018-03-08, 16:03 | 3

Nuostabi gydytoja! Lankiausi Žalgirio klinikoje, bet jaučiausi kaip brangiausioje privačioje. Detaliai ir aiškiai papasakojo visą procedūros (protinio danties šalinimo) eigą prieš procedūrą, kadangi tikrai paniškai bijojau, visą operacijos laiką taip pat labai profesionaliai, bet kartu žmogiškai, šiltai pasakojo, kas vyksta, ramino, juokavo. Po procedūros taip pat skyrė laiko. Esu labai labai dėkinga - už supratingumą, jautrumą, aukščiausio lygio profesionalumą. Už tai, kad likusius dantis eisiu tvarkytis pakelta galva, tikrai daug ramiau.

Strups Justė atsakė

Dėkoju Jums:)

2017-11-02, 11:29 | 2

Nuostabi gydytoja, bendrauja labai maloniai. Dantis pašalino greitai, neskausmingai, viską paaiškino. Tikra profesionalė.