Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Justė Strups, %

Licencijos

Burnos chirurgas

Išduota: 2017-06-29, Nr. OPL-05057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2010-07-07, Nr. OPL-03734, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

90.2% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

95.1% Complete
4.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

94.8% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

86.9% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

91.4% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

94.9% Complete
4.7

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

91.5% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-04-06, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, empatiška, kantri, nepaprastai maloni gydytoja! Esu jai dėkinga už 4 rovimus, iš kurių buvo vienas labai sudėtingas. Kitą mano atvejį atsisakė tvarkyti (rauti) labai patyręs burnos chirurgas, spėdamas, kad čia bus “be šansų”. O Justė nepabijojo iššūkio, labai empatiškai pažvelgė į situaciją, nepaliko bėdoje, ir viskas baigėsi pačiu geriausiu rezultatu! Esu jai nepaprastai dėkinga už dėmesį, rūpestį, kantrybę, nuostabų draugišką bendravimą, padrąsinimus, pagyrimus kantriai sėdint kėdėje. Justė yra viena tų gydytojų, kuriai tikrai labai rūpi pacientas. Rekomenduoju ją visiems, kurie nori pakliūti į pačias profesionaliausias ir geriausias rankas!
Juste, žodžio ačiū atrodo negana padėkoti už Jūsų darbą :)

Pagarbiai
Vita

2021-01-04, 14:02 | Registruotas lankytojas 1

Laukiau konsultacijos pas gydytoją apie 3 mėnesius. Atvykus dėl 3 protinių dantų rovimo ji net nepasižiūrėjo į pravertą burną. Telefone buvo parodyta pusantrų metų senumo nuotrauka ir liepta man pačiai burnoje parodyti kas buvo rauta, o kas nebuvo rauta. "Apžiūra" truko nei daug nei mažai - 1 minutę. Toliau tiesiog užpildė dokumentus, kad mane įrašytų į laukiančiųjų operacijos eilę ir viskas. Nei kiek laukti, nei kaip laukti nebuvo paaiškinta. Po savaitės laiko bandant susisiekti, nepagarbios Žalgirio klinikos registratorės pasakė, kad Justė nebedirba ten ir niekas man jokios informacijos dėl planuojamos operacijos nesuteiks. Buvau šokiruota ir klinika ir gydytojos "apžiūra".

Strups Justė atsakė

Sveiki. Jūs nebuvote registruotas pas mane, 3 mėn laukėte pas kitą gydytoją :) Apžiūros trukmė šiuo periodu visada yra minimali dėl akivaizdaus saugumo tiek pacientams, tiek personalui. Dėl tolimesnės operacijos Jums reikia skambinti ne į Konsultacinę polikliniką ir trukdyti perkrautas registratores, o į VULŽK Priėmimo skyrių. Pastarojo numeris yra nurodytas ant lapelio, kurį gavote į rankas kartu su tyrimų sąrašu prieš planinę procedūrą. Dar nepraėjo nė savaitė nuo Jūsų vizito, kantriai laukite skambučio ir Jums bus viskas paaiškinta. Jei turite papildomų klausimų su manimi asmeniškai galite susisiekti burnos.chirurge@gmail.com ir padėsiu kuo galėsiu :)

2020-08-26, 16:32 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiska gydytoja. Be galo maloni ir rupestinga. Roviau danti budama nescia, tai tikrai maksimaliai gavau ir demesio ir rupescio. O ir pats rovimas buvo neskausmingas.
Aciu Jums! tikrai palikote labai gera ispudi, ir is Jusu kabineto isejau su sypsena

2019-10-22, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Teko pas šią Gydytoją traukti visus 4 protinius dantis Žalgirio klinikoje. Pirmi du rovimai buvo minimaliai komplikuoti dėl mano pačios kaltės nes nebuvau pavalgiusi prieš rovimą, todėl kuomet buvo bloga tiek gydytoja, tiek jos padėjėja buvo rūpestingos. Sureagavo į tai staigiai. Net kuomet buvo viskas nurime, Gydytoja savo iniciatyva liepė atvykti kitą dieną pas ją jog apžiūrėtų ar viskas gerai man. Pačio rovimo metu visada ramino, klausdavo ar viskas gerai. Tiek padėjėja tiek Gydytoja domėjosi savijauta, pagirdavo jei kantriai sėdėdavau kėdėje. Kitus du protinius išrove per 10 minučių net nespėjau labai sureaguoti. Todėl noriu padėkoti ir pasakyti kad pas tokius žmones net ir tos fobijos dingsta. Labiau pačio laukimo bijojau nei rovimo nes žinojau kad šalia manęs yra šios srities profesionalai. Ačiū Jums!!

2019-03-13, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja be galo maloni,rūpestinga,išsamiai atsakė į visus klausimus,operacijos metu dažnai teiravosi savijauta,juokavo,dėl to operaciją atliko greitai ir be įtampos.Esu labai patenkinta J.Strups atlikta operacija,žaizdos sugijo greitai,be skausmo,jau po 2 dienų galėjau sportuoti.Tikra šios srities profesionalė!Ačiū!

2018-11-22, 08:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Justė, kompetentingas, atsakingas, rūpestingas specialistas. Nuostabus žmogus, kiekvieno vizito metu buvau priimtas labai šiltai, greitai ir maloniai. Gydymas praėjo sklandžiai, efektyviai ir informatyviai. Tai yra vienas iš nedaugelio gydytoju, turinčio tiek stiprią praktikos, tiek socialinių vertybių puses.
Gydytojas pas kurį nori ateiti, bet nenori išeiti:)

Esu dėkingas už malonią patirtį.

Nuoširdžiai, Valdemar

Strups Justė atsakė

Dėkoju už gerą žodį, sveikatos Jums, Valdemar!

2018-10-31, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja be galo maloni, išsamiai paaiškino procedūros eigą, dažnai teiravosi apie savijautą operacijos metu. Profesionaliai atliktas darbas. Žaizdos sugijo, nekilo jokių komplikacijų. Esu labai patenkinta gydytojos darbu. Labai malonu susidurti su tokiais gydytojais, kurie yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir atidūs žmogui.

2018-10-02, 10:06 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja. Sutiko šiltai, maloniai. Reikėjo rauti dantį tai paaiškino kaip viskas bus atliekama. Per pačią procedūrą neskaudėjo, viską padarė pakankamai greitai.

2018-09-19, 10:59 | Registruotas lankytojas 23

Gydytoja burnos chirurgė Justė yra nuostabi. Nesuprantu iš kur tiek nepasitenkinusių komentarų, nepanašu, kad jie atitinka realybę.
Šiandien gydytoja priėmė mano neprigirdintį tėtį ir iškart pašalino darinį, kuris vargino tėtį jau daugiau kaip keletą mėnesių, trukdė valgyti ir kramtyti. Pašalintą darinį išsiuntė ištyrimui. Viską atliko labai profesionaliai, greitai, kokybiškai, dirbo su kitų klinikos gydytojų komanda. Tėtis labai laimingas dėl suteiktos pagalbos ir paslaugų kokybės.
Iš mūsų patirties tik geriausi įvertinimai šiai specialistei, kuri atliko viską pagal savo kompetenciją ir pagal tai kas buvo nurodyta siuntime.
Linkime visiems pakliūti į tokias rūpestingas rankas
Visiems nepasitenkinusiems linkime tik suprasti, kad gydytoja puiki specialistė, o visa kita yra mūsų Lietuvos sveikatos sistemos spragos, dėl kurių jūs nusivylėte gydytoja.

2018-08-29, 11:35 | Registruotas lankytojas 2

Atvykau pas gydytoja i zalgirio poliklinika budama nescia, su siuntimu kuo skubaiu israuti danti kadangi buvo puliniai. Gydytoja atsisake man padeti nes neturi tam laiko. Nors turejau issiemus taloneli. Pati pasake kad reiki danti rauti, bet to nepadare. Privacioj klinikoj uztrukau 10min. Gaila kad vizito metu gydytoja negali skirti pacientui 10min. Nors is vakaro buvau zalgirio poliklinikoj ir pasake atvaziuoti ryte danties rovimui. Nusivyliau tiek gydytoja, tiek poliklinika. O skubiaja pagalba teikia zalgirios poliklinikos nakti budintis gydytojas o ne dirbantis diena. Tdl man nakti ir neisrove ir pasake ateiti ryte. Pasake kad ryte butinai israus! Jeigu ateina zmogus su taloneliu tai ne skubios pagalbos prasyt.

Strups Justė atsakė

Apgailestauju, kad Jums taip nutiko. Gydymo įstaigose skubi būtinoji pagalba teikiama pagal SAM įstatymą: “DĖL BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS IR BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKOS BEI MASTO PATVIRTINIMO “ https://e-seimas.lrs.lt/rs/legalact/TAD/24281bb15e9011e896f6c1bcca8cd3a8/transcript
Pagal kurį danties šalinimas nėra priskiriamas būtinajai pagalbai.

2018-07-31, 04:57 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja :)

2018-07-25, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Procedūros atliktos gerai. Tačiau iš kabineto išėjau su įspūdžiais pačiais blogiausiais. Reiktų daktarei pasitobulinti bendravimo įgūdžius.

2018-06-15, 07:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Strups Justė atsakė

Laba diena. Kas Jums nutiko? Kviečiu atvykti apžiūrai.

2018-06-12, 06:29 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo labai maloni, dalykiška, veikė operatyviai ir viską išsamiai paaiškino. Atvykau pas ją pagal rekomendaciją, lūkesčiai pasiteisino, todėl ir pati ją rekomenduosiu kitiems...linkiu gydytojai kuo didžiausios sėkmės :)

2018-05-21, 07:30 | Registruotas lankytojas 2

nuostabi, kompetetinga savo srities specialiste.

2018-05-03, 17:28 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Strups Justė atsakė

Dėkoju už komentarą. Visiems pacientams stengiuosi suteikti kuo išsamesnę konsultaciją ir gydymo galimybes konkrečioje įstaigoje, nepaisant to, kad konsultacijai yra skiriama 15min. Nesu nei vieno išvariusi, įskaitant ir jūsų tėčio, nepaisant to, kad kai kurie pacientai sau leidžia nepagarbiai elgtis su gydytoju ir ligoninės personalu, reikalauti mokamų paslaugų ir atsisakius jas teigti grasina valdžios pareigūnais. Apgailestauju, kad Jūsų netenkino bendra tvarka, kuri taikoma visiems pacientams ir paskirtas gydymas. Gydytis privačioje klinikoje yra kiekvieno pasirinkimas.

2018-04-24, 18:52 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities gydytoja . Labai maloni , atsakinga , švelni. Atliko dvi dantų operacijas viskas buvo nepriekaištinga, net nesvajojau kad tokioje žalgirio klinikoje galima sutikti tokia nuostabia odontologe . Neturiu jokių priekaištų!

Strups Justė atsakė

Dėkoju :)

2018-03-08, 14:03 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja! Lankiausi Žalgirio klinikoje, bet jaučiausi kaip brangiausioje privačioje. Detaliai ir aiškiai papasakojo visą procedūros (protinio danties šalinimo) eigą prieš procedūrą, kadangi tikrai paniškai bijojau, visą operacijos laiką taip pat labai profesionaliai, bet kartu žmogiškai, šiltai pasakojo, kas vyksta, ramino, juokavo. Po procedūros taip pat skyrė laiko. Esu labai labai dėkinga - už supratingumą, jautrumą, aukščiausio lygio profesionalumą. Už tai, kad likusius dantis eisiu tvarkytis pakelta galva, tikrai daug ramiau.

Strups Justė atsakė

Dėkoju Jums:)

2017-11-02, 09:29 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, bendrauja labai maloniai. Dantis pašalino greitai, neskausmingai, viską paaiškino. Tikra profesionalė.

2017-09-02, 23:50 | IP: 83.188.161.171

Nuostabi burnos chirurgė! Labai maloni, atsakinga, skrupulinga - tikra savo srities specialistė. Ačiū gydytojai už neskausmingą dantų rovimą ir nuoširdų rūpestį.

Pacientė Jolita

2017-07-03, 16:49 | IP: 5.20.131.178

Puikiai viska paaiskina, rupestinga

2017-02-24, 12:00 | IP: 78.56.110.46

viena geriausiu gydytoju, labai maloni. Vertinu puikiai

2016-09-09, 19:56 | IP: 83.189.195.162

Labai rupestinga ir kruopsti gydytoja. Puikiai vertinu atlikta darba.