Pacientai, kurie rekomenduoja Justė Strups, %

Neturime informacijos

2019-03-13, 16:11 | 1

Gydytoja be galo maloni,rūpestinga,išsamiai atsakė į visus klausimus,operacijos metu dažnai teiravosi savijauta,juokavo,dėl to operaciją atliko greitai ir be įtampos.Esu labai patenkinta J.Strups atlikta operacija,žaizdos sugijo greitai,be skausmo,jau po 2 dienų galėjau sportuoti.Tikra šios srities profesionalė!Ačiū!

2018-11-22, 10:14 | 1

Gydytoja Justė, kompetentingas, atsakingas, rūpestingas specialistas. Nuostabus žmogus, kiekvieno vizito metu buvau priimtas labai šiltai, greitai ir maloniai. Gydymas praėjo sklandžiai, efektyviai ir informatyviai. Tai yra vienas iš nedaugelio gydytoju, turinčio tiek stiprią praktikos, tiek socialinių vertybių puses.
Gydytojas pas kurį nori ateiti, bet nenori išeiti:)

Esu dėkingas už malonią patirtį.

Nuoširdžiai, Valdemar

Strups Justė atsakė

Dėkoju už gerą žodį, sveikatos Jums, Valdemar!

2018-10-31, 20:58 | 1

Gydytoja be galo maloni, išsamiai paaiškino procedūros eigą, dažnai teiravosi apie savijautą operacijos metu. Profesionaliai atliktas darbas. Žaizdos sugijo, nekilo jokių komplikacijų. Esu labai patenkinta gydytojos darbu. Labai malonu susidurti su tokiais gydytojais, kurie yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir atidūs žmogui.

2018-10-02, 13:06 | 2

Maloni gydytoja. Sutiko šiltai, maloniai. Reikėjo rauti dantį tai paaiškino kaip viskas bus atliekama. Per pačią procedūrą neskaudėjo, viską padarė pakankamai greitai.

2018-09-19, 13:59 | 8

Gydytoja burnos chirurgė Justė yra nuostabi. Nesuprantu iš kur tiek nepasitenkinusių komentarų, nepanašu, kad jie atitinka realybę.
Šiandien gydytoja priėmė mano neprigirdintį tėtį ir iškart pašalino darinį, kuris vargino tėtį jau daugiau kaip keletą mėnesių, trukdė valgyti ir kramtyti. Pašalintą darinį išsiuntė ištyrimui. Viską atliko labai profesionaliai, greitai, kokybiškai, dirbo su kitų klinikos gydytojų komanda. Tėtis labai laimingas dėl suteiktos pagalbos ir paslaugų kokybės.
Iš mūsų patirties tik geriausi įvertinimai šiai specialistei, kuri atliko viską pagal savo kompetenciją ir pagal tai kas buvo nurodyta siuntime.
Linkime visiems pakliūti į tokias rūpestingas rankas
Visiems nepasitenkinusiems linkime tik suprasti, kad gydytoja puiki specialistė, o visa kita yra mūsų Lietuvos sveikatos sistemos spragos, dėl kurių jūs nusivylėte gydytoja.

2018-08-29, 14:35 | 1

Atvykau pas gydytoja i zalgirio poliklinika budama nescia, su siuntimu kuo skubaiu israuti danti kadangi buvo puliniai. Gydytoja atsisake man padeti nes neturi tam laiko. Nors turejau issiemus taloneli. Pati pasake kad reiki danti rauti, bet to nepadare. Privacioj klinikoj uztrukau 10min. Gaila kad vizito metu gydytoja negali skirti pacientui 10min. Nors is vakaro buvau zalgirio poliklinikoj ir pasake atvaziuoti ryte danties rovimui. Nusivyliau tiek gydytoja, tiek poliklinika. O skubiaja pagalba teikia zalgirios poliklinikos nakti budintis gydytojas o ne dirbantis diena. Tdl man nakti ir neisrove ir pasake ateiti ryte. Pasake kad ryte butinai israus! Jeigu ateina zmogus su taloneliu tai ne skubios pagalbos prasyt.

Strups Justė atsakė

Apgailestauju, kad Jums taip nutiko. Gydymo įstaigose skubi būtinoji pagalba teikiama pagal SAM įstatymą: “DĖL BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS IR BŪTINOSIOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKOS BEI MASTO PATVIRTINIMO “ https://e-seimas.lrs.lt/rs/legalact/TAD/24281bb15e9011e896f6c1bcca8cd3a8/transcript
Pagal kurį danties šalinimas nėra priskiriamas būtinajai pagalbai.

2018-07-31, 07:57 | 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja :)

2018-07-25, 18:40 | 1

Procedūros atliktos gerai. Tačiau iš kabineto išėjau su įspūdžiais pačiais blogiausiais. Reiktų daktarei pasitobulinti bendravimo įgūdžius.

2018-06-15, 10:15 | 1

Nesugebėjo deramai susiūti žaizdos...

Strups Justė atsakė

Laba diena. Kas Jums nutiko? Kviečiu atvykti apžiūrai.

2018-06-12, 09:29 | 1

Gydytoja buvo labai maloni, dalykiška, veikė operatyviai ir viską išsamiai paaiškino. Atvykau pas ją pagal rekomendaciją, lūkesčiai pasiteisino, todėl ir pati ją rekomenduosiu kitiems...linkiu gydytojai kuo didžiausios sėkmės :)